' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:25.08.2020 Termín do:29.08.2020
Kontakt:Miloslav Doležal
Kontakt tel.:mobil - 0904870633,
Kontakt e-mail:milos.dolezal.md@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 24. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-24.08.2020 9:00na STZ
staršie žiačky4824-24.08.2020 9:00na STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpis
organizačný výbor, správa
časový harmonogram nájdete na https://tenispiestany.sk/
VR: Doležal Miloslav, ZVR: Orviský Ivan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   25.08.2020 14:45
2. BYE 
 
3. Timotej Jánošík 
   25.08.2020 11:00
4. Alex Lapšanský 
 
5. Simon Bognár 
   25.08.2020 11:00
6. Martin Matunák 
 
7. (9-16)Matúš Vateha 
   25.08.2020 14:45
8. BYE 
 
9. (9-16)Nikolas Paulovič 
   25.08.2020 14:45
10. BYE 
 
11. Radovan Kriško 
   25.08.2020 11:00
12. Dávid Krcho 
 
13. Alex Kostoláni 
   25.08.2020 11:00
14. Matej Letavay 
 
15. (5-8)Patrik Chren 
   25.08.2020 14:45
16. BYE 
 
17. (3-4)Marek Naňo 
   25.08.2020 14:45
18. BYE 
 
19. Oskar Fičor 
   25.08.2020 11:00
20. Alex Maximilián Hron 
 
21. Jakub Madej 
   25.08.2020 11:00
22. Alex Čech 
 
23. (9-16)Sebastián Paulovčák 
   25.08.2020 14:45
24. BYE 
 
25. (9-16)Marko Ivan 
   25.08.2020 16:00
26. BYE 
 
27. Adam Mattoš 
   25.08.2020 12:15
28. Maroš Medveď 
 
29. Matej Markovič 
   25.08.2020 12:15
30. Richard Czinege 
 
31. BYE 
   25.08.2020 16:00
32. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
33. BYE 
   25.08.2020 16:00
34. (5-8)Jakub Medveď 
 
35. Pavol Bíly 
   25.08.2020 12:15
36. Dominik Guzmický 
 
37. Lukáš Hochel 
   25.08.2020 12:15
38. Adam Solčan 
 
39. BYE 
   25.08.2020 16:00
40. (9-16)Filip Poklemba 
 
41. BYE 
   25.08.2020 16:00
42. (9-16)Filip Dráb 
 
43. Jaroslav Karovič 
   25.08.2020 12:15
44. Filip Brejžek 
 
45. Dylan Bairo 
   25.08.2020 12:15
46. Richard Pavliščík 
 
47. BYE 
   25.08.2020 16:00
48. (3-4)Tomáš Talajka 
 
49. BYE 
   25.08.2020 16:00
50. (5-8)Patrik Hulín 
 
51. Alex Adam Fano 
   25.08.2020 12:15
52. Michael Jankech 
 
53. Oliver Kecskés 
   25.08.2020 12:15
54. Alex Kohút 
 
55. BYE 
   25.08.2020 16:00
56. (9-16)Timotej Titko 
 
57. BYE 
   25.08.2020 16:00
58. (9-16)Samuel Juriga 
 
59. Adam Babušík 
   25.08.2020 12:15
60. Lukáš Hanušovský 
 
61. Oliver Hlivjak 
   25.08.2020 12:15
62. Marek Vaco 
 
63. BYE 
   25.08.2020 16:00
64. (2)Martin Paulík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Melaga S.  Medveď J. 
   25.08.2020
2. BYE 
 
3. Matunák M.  Czinege R. 
   25.08.2020
4. BYE 
 
5. Medveď M.  Lapšanský A. 
   25.08.2020
6. Čech A.  Fano A. 
 
7. (5-8)Chren P.  Kecskés O. 
   25.08.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Talajka T.  Paulovčák S. 
   25.08.2020
10. BYE 
 
11. Guzmický D.  Kostoláni A. 
   25.08.2020
12. Letavay M.  Vateha M. 
 
13. Fičor O.  Kohút A. 
   25.08.2020
14. Dráb F.  Pavliščík R. 
 
15. BYE 
   25.08.2020
16. (5-8)Paulovič N.  Jakubovič X. 
 
17. BYE 
   25.08.2020
18. (5-8)Markovič M.  Poklemba F. 
 
19. Kriško R.  Bairo D. 
   25.08.2020
20. Krcho D.  Bognár S. 
 
21. Jankech M.  Hanušovský L. 
   25.08.2020
22. Hlivjak O.  Jánošík T. 
 
23. BYE 
   25.08.2020
24. (3-4)Naňo M.  Hulín P. 
 
25. BYE 
   25.08.2020
26. (5-8)Vaco M.  Juriga S. 
 
27. Madej J.  Hron A. 
   25.08.2020
28. Babušík A.  Karovič J. 
 
29. BYE 
   25.08.2020
30. Bíly P.  Solčan A. 
 
31. BYE 
   25.08.2020
32. (2)Ivan M.  Paulík M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
3 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
4 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
7 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
9 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
10 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
11 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
12 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
13 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
14 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
15 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
16 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
17 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
18 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
19NVKMarkovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
20 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
21NVKJankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
22 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
23 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
24 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
25 Krcho Dávid31.10.20202006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
26 Bognár Simon31.10.20202006S-chTK Baník Prievidza 29
27 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
28NVKMadej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
29 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
30 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
31WCHlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
32NVKHanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
33WCFičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
34 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
35 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
36 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
37 Medveď Maroš31.10.20212007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
38 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
39 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
40NVKSolčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
41USPKriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
42USPFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 68
43NVKBíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
44 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
45 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
46 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
47 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
48 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Karasz Milan11. 05. 20202006S-chTK Spartak Komárno 22
2Bušniak Michal02. 04. 20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
3Sarouphim Jean Pierre22. 07. 20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
4Jaroščák Maximilián15. 04. 20202006S-chTK Slovan Bratislava 37
5Puskeiler Martin24. 04. 20202006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
6Matula Ján07. 05. 20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
7Vrba Miloslav15. 04. 20202007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
8Jeník Šimon01. 04. 20202007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
9Maruniak Matej25. 04. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
10Krahulec Martin02. 07. 20202008M-chTK Senica 75
11Kurčík Adam03. 05. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
12Benian Oskar28. 06. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
13Arva Sebastian05. 05. 20202006S-chTK PROFI Senec 89
14Deen Mojmír21. 04. 20202007S-chTK Jednotka Bratislava 131
15Makónyi Matúš13. 07. 20202007S-chTK Ružomberok 131
16Chren Lukáš11. 08. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
17Grendel Adam25. 06. 20202007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
18Bartoš Oliver09. 04. 20202007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
19Dióssy Šimon01. 08. 20202008M-chTK Mladosť Košice  
20Lipták Matej04. 07. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
21Sýkora Samuel02. 05. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Suchan David17. 08. 20202007S-chTC EMPIRE Trnava 59
2Šuchter Martin12. 08. 20202008M-chTK DRANaM Košice 131
3Srpoň Martin17. 08. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balaščák Daniel24. 08. 2020 20:072007S-chTenisová akadémia Prešov 20
2Hanusek Filip17. 08. 2020 17:412007S-chTK Slovan Bratislava  
3Chmelár Timotej19. 08. 2020 18:142008M-chTC EMPIRE Trnava 91
4Kral Elias23. 08. 2020 15:502007S-chTenisová akadémia Prešov 139
5Kulich Lukáš23. 08. 2020 22:212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
6Linhart Martin23. 08. 2020 18:362006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
7Macák Milan24. 08. 2020 09:122006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
8Matula Jakub17. 06. 2020 15:142006S-chTK Vrútky 55
9Mikuš Michal23. 08. 2020 14:312008M-chTK Baník Prievidza 86
10Minarič David01. 08. 2020 20:012006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
11Németh Martin23. 08. 2020 23:032006S-chTK VIP Bratislava 71
12Riegel Alex19. 08. 2020 20:082006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
13Škubla Adam08. 07. 2020 22:292007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
14Strmeň Tomáš22. 08. 2020 21:442007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk