' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, Piešťany
Trieda:Letné MSR Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Doležal Miloslav (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:20.08.2020 Termín do:24.08.2020
Kontakt:Miloslav Doležal
Kontakt tel.:mobil - 0904870633,
Kontakt e-mail:milos.dolezal.md@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-19.08.2020 9:00na STZ
mladšie žiačky4824-19.08.2020 9:00na STZ

Poznámky:

NOMINÁCIA: chlapci, dievčatá
Rozpisorganizačný výbor, správa
časový harmonogram nájdete na https://tenispiestany.sk/ 
VR: Doležal Miloslav, ZVR: Orviský Ivan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   20.08.2020 14:30
2. BYE 
 
3. Michal Tóth 
   20.08.2020 10:30
4. Filip Urbánoš 
 
5. Marko Strompf 
   20.08.2020 10:30
6. Lukáš Horváth 
 
7. (9-16)Alex Čech 
   20.08.2020 14:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Samuel Valko 
   20.08.2020 14:30
10. BYE 
 
11. Ivan Luhový 
   20.08.2020 10:30
12. Adam Gombár 
 
13. Markus Kollár 
   20.08.2020 10:30
14. Leon Sloboda 
 
15. (5-8)Jakub Vasky 
   20.08.2020 14:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Marko Bekéni 
   20.08.2020 14:30
18. BYE 
 
19. Peter Zavacký 
   20.08.2020 10:30
20. Samuel Sýkora 
 
21. Samuel Alexander Krajčír 
   20.08.2020 10:30
22. Dominik Mačej 
 
23. (9-16)Michal Mikuš 
   20.08.2020 14:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Martin Krahulec 
   20.08.2020 16:00
26. BYE 
 
27. Peter Lukáč 
   20.08.2020 11:45
28. Martin Srpoň 
 
29. Martin Frič 
   20.08.2020 11:45
30. Sebastián Kostolný 
 
31. BYE 
   20.08.2020 16:00
32. (5-8)Radovan Kriško 
 
33. BYE 
   20.08.2020 16:00
34. (5-8)Šimon Dióssy 
 
35. Gregor Kovář 
   20.08.2020 11:45
36. Timotej Turóci 
 
37. Boris Valuh 
   20.08.2020 11:45
38. Dávid Pajtáš 
 
39. BYE 
   20.08.2020 16:00
40. (9-16)Peter Gallo 
 
41. BYE 
   20.08.2020 16:00
42. (9-16)Matej Maruniak 
 
43. Christián Valalik 
   20.08.2020 11:45
44. Richard Pleško 
 
45. Matúš Petráško 
   20.08.2020 11:45
46. Jakub Štefány 
 
47. BYE 
   20.08.2020 16:00
48. (3-4)Lukáš Chren 
 
49. BYE 
   20.08.2020 16:00
50. (5-8)Tomáš Glos 
 
51. Alex Adam Fano 
   20.08.2020 11:45
52. Matej Lipták 
 
53. Jozef Karas 
   20.08.2020 11:45
54. Samuel Vozár 
 
55. BYE 
   20.08.2020 16:00
56. (9-16)Peter Danko 
 
57. BYE 
   20.08.2020 16:00
58. (9-16)Samuel Trojan 
 
59. Adam Massalkhi 
   20.08.2020 11:45
60. Sebastián Faga 
 
61. Kristián Žikla 
   20.08.2020 11:45
62. Martin Bobošík 
 
63. BYE 
   20.08.2020 16:00
64. (2)Dylan Bairo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bairo D.  Kriško R. 
   20.08.2020
2. BYE 
 
3. Valuh B.  Frič M. 
   20.08.2020
4. BYE 
 
5. Turóci T.  Gallo P. 
   20.08.2020
6. Karas J.  Lukáč P. 
 
7. (5-8)Mikuš M.  Danko P. 
   20.08.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Matunák M.  Čech A. 
   20.08.2020
10. BYE 
 
11. Vozár S.  Štefány J. 
   20.08.2020
12. Horváth L.  Strompf M. 
 
13. Luhový I.  Pleško R. 
   20.08.2020
14. Valalik C.  Tóth M. 
 
15. BYE 
   20.08.2020
16. (5-8)Trojan S.  Maruniak M. 
 
17. BYE 
   20.08.2020
18. (5-8)Fano A.  Krahulec M. 
 
19. Sloboda L.  Petráško M. 
   20.08.2020
20. Sýkora S.  Mačej D. 
 
21. Faga S.  Krajčír S. 
   20.08.2020
22. Vasky J.  Zavacký P. 
 
23. BYE 
   20.08.2020
24. (3-4)Dióssy Š.  Chren L. 
 
25. BYE 
   20.08.2020
26. (5-8)Valko S.  Srpoň M. 
 
27. Urbánoš F.  Kollár M. 
   20.08.2020
28. Bobošík M.  Lipták M. 
 
29. BYE 
   20.08.2020
30. Pajtáš D.  Gombár A. 
 
31. BYE 
   20.08.2020
32. (2)Bekéni M.  Glos T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 3
4 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
5 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
6 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 6
7 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
8 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
9 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
10 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
11 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
12 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
13 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
14 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
15 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
16 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
17 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
18 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
19 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
20 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
21 Luhový Ivan31.10.20222008M-chTK Púchov 26
22 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
23 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
24 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
25 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
26 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
27USPMassalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
28 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
29NVKSloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
30NVKPetráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
31NVKBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
32NVKFrič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
33NVKKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
34NVKKaras Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
35WCValuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
36 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
37 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
38 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
39 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
40 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
41 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
42 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
43 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
44USPTóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
45 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
46 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
47WCLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
48 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav25. 04. 20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Fašung Tomáš10. 05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
3Jasenák Lukáš28. 03. 20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
4Urban Filip02. 05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
5Gyén Gabriel11. 05. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
6Verbovský Martin04. 05. 20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
7Fedorov Luke08. 07. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 58
8Horváth Timur22. 06. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
9Roman Filip24. 06. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
10Krajčovič Tomáš24. 06. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
11Hlóska Viktor03. 07. 20202009M-chMŠO Štúrovo  
12Jendrejský Nicolas25. 03. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
13Vancu Adrian20. 04. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
14Czinege Norbert13. 07. 20202009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Šuchter Martin12. 08. 20202008M-chTK DRANaM Košice 31
2Slašťan Tomáš13. 08. 20202008M-chFresh club Zvolen 41
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Fleischmann Jakub18. 08. 2020 18:152009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
2Gibala Dominik18. 08. 2020 16:362009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
3Halás Vladimír04. 08. 2020 19:152009M-chAŠK Skalica  
4Chmelár Timotej08. 08. 2020 12:472008M-chTC EMPIRE Trnava 29
5Janáč Juraj16. 08. 2020 10:032008M-chFORTUNA Trnava 78
6Kardoš Alex07. 08. 2020 13:422008M-chTK HSC Piešťany 21
7Kolodžej Filip20. 08. 2020 15:182009M-chTK Mladosť Košice  
8Kucharek Filip18. 08. 2020 08:232009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
9Lackovič Samuel05. 08. 2020 22:242009M-chŠK TC Dúbravka BA  
10Massi Matteo21. 06. 2020 22:572009M-chTC Topoľčany  
11Matušík Lukáš16. 08. 2020 12:192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Paľko Adam05. 08. 2020 09:592009M-chTK Hriňová  
13Richter Patrik17. 08. 2020 19:142008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
14Slávik Daniel15. 08. 2020 20:242008M-chTK DRANaM Košice 47
15Štupák Denis04. 08. 2020 21:212008M-chTK TIE-BREAK Malacky  
16Vanta Michal18. 08. 2020 16:152009M-chTenisová akadémia Prešov  
17Varinský Tibor04. 06. 2020 12:572009M-chTK HSC Piešťany  
18Zelenák Ivan19. 08. 2020 09:502009M-chTC DRACI Matúškovo  
19Žembery Martin03. 08. 2020 15:192009M-chTK Tajch Nová Baňa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk