Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100100 - TC BASELINE Banská Bystrica | |||
Názov turnaja: | BASELINE CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Švermova 6515/32, 974 04 B.Bystrica | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Hard court | |
Vrchný rozhodca: | Regendová Dagmar (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Novák Marek (C) | |||
Termín od: | 15.02.2020 | Termín do: | 18.02.2020 | |
Kontakt: | Marek Novák | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905524647, | |||
Kontakt e-mail: | mnovak@tenisbb.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 14.02.2020 9:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Regendová Dagmar, ZVR: Novák Marek
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Novanský Michal | |||
6:2 6:1 | |||||
2. | Valent Stanislav | 32 16 8 SF F | |||
3. | Dao Dung Em Oliver | ||||
1:0 skr | |||||
4. | Krajčí Michal | 32 16 8 SF F | |||
5. | Magdolen Anton | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Norrman Simon | 32 16 8 SF F | |||
7. | Kirkov Mário | ||||
6:2 6:2 | |||||
8. | (5-8) | Michalik Radovan | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Privara Peter Benjamín | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | |||
11. | Sedliak Šimon | ||||
5:7 7:6(4) 6:2 | |||||
12. | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F | |||
13. | Semančík Filip | ||||
6:4 6:3 | |||||
14. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | Bežák Milan | ||||
6:2 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Kaťuch Jakub | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Almási Alfréd | |||
6:1 6:3 | |||||
18. | Sura Ivan | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kučera Peter | ||||
6:3 6:4 | |||||
20. | Muránsky Matej | 32 16 8 SF F | |||
21. | Lánik Tomáš | ||||
6:3 6:2 | |||||
22. | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | |||
23. | Verčík Ivo | ||||
6:3 6:4 | |||||
24. | (3-4) | Pokorný Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Karol Miloš | |||
6:0 7:5 | |||||
26. | Gula Pavel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hudák Max | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F | |||
29. | Novák Maxim | ||||
6:3 2:6 6:3 | |||||
30. | Palenčár Patrik | 32 16 8 SF F | |||
31. | Keľo Pavel | ||||
6:1 1:0 | |||||
32. | (2) | Gálik Matej | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pokorný L. Novanský M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Palenčár P. Kučera P. | ||||
6:3 6:4 | |||||
4. | Marošík N. Keľo P. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Dao D. Karol M. | |||
7:6(5) 4:6 10:8 | |||||
6. | Baranec D. Bežák M. | 16 8 SF F | |||
7. | Lánik T. Magdolen A. | ||||
6:3 6:1 | |||||
8. | Kyjaci S. Sura I. | 16 8 SF F | |||
9. | Muránsky M. Sedliak Š. | ||||
6:4 6:1 | |||||
10. | Almási A. Verčík I. | 16 8 SF F | |||
11. | Novák M. Gibala M. | ||||
6:0 7:5 | |||||
12. | (3-4) | Valent S. Gálik M. | 16 8 SF F | ||
13. | Gula P. Semančík F. | ||||
6:4 7:5 | |||||
14. | Stolárik S. Kirkov M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kaťuch J. Michalik R. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Novanský Michal | 31.10.2024 | 2002 | M | OZ Slávia Trnava | 87 | 2 | |||
2 | Gálik Matej | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 3 | ||||
3 | Pokorný Lukáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 1 | ||||
4 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
5 | Karol Miloš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 6 | ||||
6 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
7 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
8 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 10 | ||||
9 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
10 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
11 | USP | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | |||
12 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
13 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
14 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
15 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
16 | Magdolen Anton | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
17 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
18 | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
19 | NVK | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | |||
20 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 24 | ||||
21 | WC | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | |||
22 | WC | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | |||
23 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
24 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
25 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
26 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
27 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
28 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
29 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
30 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
31 | USP | Novák Maxim | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||
32 | NVK | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Potaš Kevin | 25. 01. 2020 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 29 | |||||
2 | Masarčin Marcus | 19. 01. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | |||||
3 | Palčo Matej | 20. 12. 2019 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | |||||
4 | Krošlák Jakub | 17. 01. 2020 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | |||||
5 | Obtulovič Juraj | 25. 01. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | |||||
6 | Németh Igor | 21. 12. 2019 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | |||||
7 | Hajduch Marko | 15. 12. 2019 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | |||||
8 | Jergič Daniel | 28. 12. 2019 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | |||||
9 | Šuran Tomáš | 10. 01. 2020 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 50 | |||||
10 | Fajth Filip | 28. 01. 2020 | 2002 | M | TK Žilina | 55 | |||||
11 | Lazarčík Markus | 13. 01. 2020 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | |||||
12 | Kovalík Jakub | 12. 01. 2020 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | |||||
13 | Jerlija Samuel | 25. 01. 2020 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | |||||
14 | Rosa Alex | 21. 01. 2020 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | |||||
15 | Pivník Oliver | 23. 01. 2020 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | |||||
16 | Garaj Bruno | 21. 01. 2020 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | |||||
17 | Štancel Adrián | 21. 12. 2019 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | |||||
18 | Šuba Marek | 11. 01. 2020 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 76 | |||||
19 | Guzoň Samuel | 16. 12. 2019 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||||
20 | Safko Sebastián Jonáš | 07. 01. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||||
21 | Cimra Martin | 19. 12. 2019 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | |||||
22 | Tóth Bence | 13. 01. 2020 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | |||||
23 | Halahija Nathan André | 24. 12. 2019 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | |||||
24 | Macháč Max Mikuláš | 06. 01. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | |||||
25 | Dráb Martin | 15. 12. 2019 | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | |||||
26 | Kuna Tomáš | 15. 12. 2019 | 2004 | M | TK RELAX Liptovský Mikuláš | 102 | |||||
27 | Papuščák Šimon | 23. 12. 2019 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||||
28 | Krnáč Samuel | 15. 12. 2019 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||||
29 | Chovanec Jakub | 07. 01. 2020 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | |||||
30 | Ondrášik Adam | 21. 12. 2019 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 124 | |||||
31 | Lábaj Patrik | 06. 01. 2020 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 126 | |||||
32 | Mišenka Dodi | 18. 01. 2020 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | |||||
33 | Kido Matúš | 16. 12. 2019 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | |||||
34 | Kožiak Martin | 28. 01. 2020 | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 138 | |||||
35 | Juriga Samuel | 22. 12. 2019 | 2006 | D-ch | OZ ŠK Odema Púchov | 153 | |||||
36 | Duraj Martin | 31. 12. 2019 | 2005 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 159 | |||||
37 | Jakubovič Xavier | 15. 12. 2019 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | 162 | |||||
38 | Medveď Jakub | 01. 01. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | |||||
39 | Mazák Maxim | 24. 12. 2019 | 2004 | M | TK Žilina | 275 | |||||
40 | Hubinský Július | 22. 01. 2020 | 2006 | D-ch | VTC Pezinok | 275 | |||||
41 | Milan Šimon | 11. 01. 2020 | 2005 | M | Šport Park Lúčky |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Žilkay Filip | 12. 02. 2020 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bernáth Bruno | 01. 01. 2020 08:35 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 38 | ||||
2 | Čurlej Michal | 14. 02. 2020 22:14 [N] | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
3 | Melaga Samuel | 04. 02. 2020 19:23 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | ||||
4 | Melicherík Tomáš | 14. 02. 2020 08:18 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
5 | Naď Peter | 12. 02. 2020 08:52 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
6 | Palovič Lukáš | 13. 02. 2020 13:04 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 128 | 4 | |||
7 | Paulík Martin | 02. 02. 2020 17:41 | 2006 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | 98 | ||||
8 | Petráš David | 20. 01. 2020 08:19 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 64 | ||||
9 | Sepeši Bastien | 02. 02. 2020 19:47 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | ||||
10 | Schwarc David | 08. 02. 2020 21:10 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | ||||
11 | Škoda David | 12. 02. 2020 16:04 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
12 | Srnánek Martin | 13. 02. 2020 16:22 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 154 | ||||
13 | Vaco Marek | 13. 02. 2020 22:01 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 |