' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100020 - TK Žilina
Názov turnaja:TENNISPOINT CUP 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 01 Žilina
Trieda:Halové MSR Povrch:Decoturf
Vrchný rozhodca:Varmus Michal (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Blaško Anton (A)   
Termín od:11.01.2020 Termín do:14.01.2020
Kontakt:Ing. Anton Blaško
Kontakt tel.:dv. - 041/2861217, mobil - 0911741962,
Kontakt e-mail:office@tkzilina.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie dorastenky3216-10.01.2020 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
nominačné kritériá na halové ME družtiev 2020
VR: Varmus Michal, ZVR: Blaško Anton

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nikola Daubnerová 
   11.01.2020 09:00
2. Adela Gemzická 
 
3. Karolína Krajmer 
   11.01.2020 09:00
4. Zuzana Vancelová 
 
5. Nina Surovčíková 
   11.01.2020 10:15
6. Sára Šarinová 
 
7. Nelly Vighová 
   11.01.2020 19:00
8. (5-8)Viktória Lacková 
 
9. (3-4)Nina Vargová 
   11.01.2020 19:00
10. Noemi Babíková 
 
11. Zuzana Trebuňová 
   11.01.2020 10:15
12. Lenka Stolárová 
 
13. Petra Janigová 
   11.01.2020 11:30
14. Terézia Perháčová 
 
15. Simona Šurinová 
   11.01.2020 11:30
16. (5-8)Ela Pláteníková 
 
17. (5-8)Laura Nádaská 
   11.01.2020 13:00
18. Ester Gonosová 
 
19. Nina Kyseľová 
   11.01.2020 13:00
20. Laura Cíleková 
 
21. Stella Krivičková 
   11.01.2020 14:30
22. Katarína Pavlechová 
 
23. Barbora Garguláková 
   11.01.2020 14:30
24. (3-4)Alexandra Barčíková 
 
25. (5-8)Karolína Mráziková 
   11.01.2020 16:00
26. Slávka Mihálová 
 
27. Natália Koppová 
   11.01.2020 16:00
28. Ana Šabíková 
 
29. Žofia Čuboňová 
   11.01.2020 17:30
30. Sofia Svitková 
 
31. Lilly Cvanciger 
   11.01.2020 17:30
32. (2)Salma Drugdová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Daubnerová N.  Vargová N. 
   11.01.2020
2. BYE 
 
3. Perháčová T.  Šabíková A. 
   11.01.2020
4. Stolárová L.  Cvanciger L. 
 
5. (3-4)Vancelová Z.  Barčíková A. 
   11.01.2020
6. Surovčíková N.  Garguláková B. 
 
7. Šurinová S.  Babíková N. 
   11.01.2020
8. Krivičková S.  Vighová N. 
 
9. Janigová P.  Kyseľová N. 
   11.01.2020
10. Mihálová S.  Čuboňová Ž. 
 
11. Pavlechová K.  Koppová N. 
   11.01.2020
12. (3-4)Pláteníková E.  Lacková V. 
 
13. Krajmer K.  Cíleková L. 
   11.01.2020
14. Šarinová S.  Gonosová E. 
 
15. BYE 
   11.01.2020
16. (2)Nádaská L.  Mráziková K. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Daubnerová Nikola31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 12
2 Drugdová Salma31.10.20202004D-dFresh club Zvolen 15
3 Vargová Nina31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 17
4 Barčíková Alexandra31.10.20202004D-dTK Žilina 22
5 Mráziková Karolína31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 23
6 Pláteníková Ela31.10.20202004D-dTC EMPIRE Trnava 28
7 Nádaská Laura31.10.20202004D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 32
8NVKLacková Viktória31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 33
9 Vancelová Zuzana31.10.20202004D-dTK Žilina 34
10 Trebuňová Zuzana31.10.20212004D-dTC Slávia UPJŠ Košice 38
11 Šurinová Simona31.10.20212005D-dTK Inter Bratislava 39
12 Babíková Noemi31.10.20202004D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 40
13 Vighová Nelly31.10.20202004D-dTK Slovan Bratislava 41
14 Šabíková Ana31.10.20202004D-dTK Zlaté Moravce 42
15 Janigová Petra31.10.20212005D-dOZ ŠK Odema Púchov 45
16 Mihálová Slávka31.10.20202004D-dTK Senica 52
17NVKŠarinová Sára31.10.20212005D-dTK Profitennis Academy Prešov 54
18 Stolárová Lenka31.10.20212005D-dTK Mladosť Košice 56
19 Garguláková Barbora31.10.20212005D-dTK Žilina 58
20 Čuboňová Žofia31.10.20202004D-dTK HSC Piešťany 64
21 Krajmer Karolína31.10.20202006D-dBenet LTC Bytča 65
22 Perháčová Terézia31.10.20222004D-dTK MŠK Žiar nad Hronom 66
23 Cvanciger Lilly31.10.20212005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 71
24NVKKrivičková Stella31.10.20212005D-dTK Kúpele Piešťany 75
25WCKyseľová Nina31.10.20222006D-dTC Topoľčany 78
26WCCíleková Laura31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 84
27USPSvitková Sofia31.10.20212005D-dTK Žilina 87
28 Pavlechová Katarína31.10.20212005D-dTennisTradex NMnV 94
29 Gemzická Adela31.10.20212005D-dTK Slovan Bratislava 101
30 Koppová Natália31.10.20202006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 105
31 Gonosová Ester31.10.20202006D-dTenisová akadémia Prešov 127
32USPSurovčíková Nina31.10.20202006D-dTK Žilina 347
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Stanová Zina13. 12. 20192004D-dTK Slovan Bratislava 44
2Gombitová Ivana15. 11. 20192004D-dTJT Michalovce 51
3Provazníková Agáta15. 11. 20192004D-dAŠK Skalica 57
4Dobrucká Natália15. 11. 20192005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 60
5Škvrndová Linda15. 11. 20192004D-dTK Slávia STU Bratislava 69
6Šramková Tamara01. 12. 20192006D-dTK Jednotka Bratislava 83
7Šašková Barbora10. 12. 20192005D-dTK Tvrdošín 86
8Pavlíková Vladimíra15. 11. 20192004D-dŠA Trenčianske Teplice 88
9Feketeová Liliana28. 11. 20192005D-dTK Mladosť Košice 91
10Karasová Emma15. 11. 20192006D-dTK Jednotka Bratislava 99
11Veličová Nina15. 11. 20192005D-dTK AS Trenčín 100
12Danišková Kristína15. 11. 20192004D-dTK HSC Piešťany 111
13Kolesárová Ema20. 11. 20192005D-dTK Dargov 112
14Gedayová Michaela19. 11. 20192005D-dTK Slávia SPU Nitra 117
15Hrabovská Karolína15. 12. 20192004D-dTK Tennis Classic Bratislava 118
16Krajčovičová Ashley15. 11. 20192005D-dLTC Leopoldov 119
17Kamenská Chiara15. 11. 20192005D-dŠA Trenčianske Teplice 120
18Šimonová Nina16. 11. 20192005D-dTK AS Trenčín 123
19Mravcová Ema03. 12. 20192006D-dTK Slovan Bratislava 125
20Melicháčová Eliška17. 11. 20192004D-dTC BASELINE Banská Bystrica 129
21Daňková Karolína15. 11. 20192005D-dTK Spartak Komárno 130
22Ivaničová Darina17. 11. 20192006D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 134
23Mináriková Mária15. 11. 20192006D-dBenet LTC Bytča 136
24Lapšová Emma15. 11. 20192005D-dŠA Trenčianske Teplice 137
25Moravanská Klára01. 12. 20192005D-dTK Matchpoint Trebatice 140
26Pirohová Dominika15. 11. 20192006D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 141
27Polakovičová Adela15. 11. 20192005D-dTKM - Tenisový klub Madunice 143
28Čatovičová Lea20. 11. 20192005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 150
29Brandisová Emma28. 11. 20192005D-dLTC Leopoldov 156
30Zapletalová Alexandra15. 11. 20192006D-dLieskovský tenisový klub-LTC 156
31Potičná Vivienne15. 11. 20192006D-dTK Jednotka Bratislava 159
32Nováková Vanessa18. 11. 20192007S-dTC EMPIRE Trnava 159
33Kutešová Emma17. 12. 20192005D-dŠK TC Dúbravka BA 165
34Gallová Anabela19. 11. 20192005D-dBenet LTC Bytča 165
35Kolesárová Vanessa21. 11. 20192005D-dTenisová akadémia Prešov 170
36Košlíková Viktoria Dominika20. 11. 20192005D-dTK Tennis Classic Bratislava 170
37Vizváryová Veronika15. 11. 20192004D-dTK Jednotka Bratislava 175
38Legátová Lucia24. 11. 20192005D-dTC 92 Levoča 175
39Košecká Gabriela17. 11. 20192006D-dTK 77 Skalica 190
40Janíčková Adriana09. 12. 20192005D-dTK Kysucké Nové Mesto 190
41Odorová Emma15. 11. 20192005D-dTK Spartak Komárno 199
42Poldaufová Simona15. 11. 20192005D-dTenis team Nové Zámky 217
43Ceperková Kristína24. 11. 20192006D-dTKM - Tenisový klub Madunice 217
44Portašíková Sofia06. 12. 20192006D-dTK Žilina 217
45Gombitová Alexandra15. 11. 20192004D-dTJT Michalovce 232
46Tomášová Nina18. 11. 20192005D-dOZ ŠK Odema Púchov 327
47Hradecká Lucia02. 12. 20192007S-dTK Slávia SPU Nitra  
48Jabrocká Noemi15. 11. 20192006D-dTC BASELINE Banská Bystrica  
49Jamrichová Renáta22. 11. 20192007S-dOZ Slávia Trnava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balontayová Lucia10. 01. 2020 06:162005D-dTenis team Nové Zámky 90
2Balus Irina08. 01. 2020 16:542005D-dTC BASELINE Banská Bystrica 29
3Bučič Veronika10. 01. 2020 07:302004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 76
4Fedáková Viktória07. 01. 2020 09:562005D-dTC 92 Levoča 105
5Forgáčová Sára07. 01. 2020 10:212005D-dTenis team Nové Zámky 85
6Gavalcová Terézia10. 01. 2020 07:422004D-dTC EMPIRE Trnava 95
7Hetešová Sophie05. 01. 2020 17:472006D-dTK E.T. Jaslovské Bohunice 227
8Hozdeková Victória08. 01. 2020 19:512007S-dTK Sparta Považská Bystrica  
9Jávorková Karin09. 01. 2020 12:412006D-dTK ŠTK Šamorín 156
10Kolibková Lorraine Amie05. 01. 2020 19:162007S-dTK Baník Prievidza  
11Kratochvílová Karin10. 01. 2020 06:242004D-dTenis-Bedminton klub D. Lužná 47
12Kucbelová Kristína28. 12. 2019 11:432007S-dTK TENNis FUN B.Bystrica  
13Kučíková Kiara Nina03. 01. 2020 13:052007S-dLTC Leopoldov 250
14Margočová Lara05. 01. 2020 12:432006D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 115
15Mešková Ema09. 01. 2020 20:102005D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 262
16Mrzenová Vanesa09. 01. 2020 16:432005D-dTK Tvrdošín 347
17Sedliačiková Tereza27. 11. 2019 17:092005D-dTop tennis academy Zvolen  
18Štvrtecká Silvia14. 12. 2019 21:472005D-dTK 77 Skalica 347
19Svatošová Miroslava08. 01. 2020 06:502005D-dTC Slávia UPJŠ Košice 77
20Tóthová Emma08. 01. 2020 13:562005D-dTK LOVE 4 tennis Bratislava 37
21Zaicová Daniela09. 01. 2020 17:512004D-dTK Mladosť Košice 110


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk