' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080003 - TK Slávia STU Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Májová 21,Bratislava 850 05
Trieda:Halové MSR Povrch:Betónový povrch
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Krajčovič Šimon (B)   
Termín od:04.01.2020 Termín do:07.01.2020
Kontakt:Ing. Mário Popovič
Kontakt tel.:byt - 421911661111, dv. - 421903991122, mobil - 421910401983,
Kontakt e-mail:i.mario.popovic@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-03.01.2020 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
nominačné kritériá na halové ME družtiev 2020
VR: Hasaj Ján, ZVR: Krajčovič Šimon
 

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Melaga 
   04.01.2020 08:30
2. Jakub Madej 
 
3. Maximilian Kratka 
   04.01.2020 08:30
4. Jaroslav Karovič 
 
5. Matej Markovič 
   04.01.2020 08:30
6. Marko Ivan 
 
7. Filip Dráb 
   04.01.2020 09:30
8. (5-8)Xavier Jakubovič 
 
9. (3-4)Tomáš Talajka 
   04.01.2020 09:30
10. Pavol Bíly 
 
11. Michal Bušniak 
   04.01.2020 09:30
12. Nikolas Paulovič 
 
13. Sebastián Paulovčák 
   04.01.2020 11:00
14. Marek Vaco 
 
15. Filip Poklemba 
   04.01.2020 11:00
16. (5-8)Patrik Chren 
 
17. (5-8)Jakub Medveď 
   04.01.2020 11:00
18. Lukáš Hanušovský 
 
19. Michael Jankech 
   04.01.2020 12:00
20. Adam Solčan 
 
21. Samuel Juriga 
   04.01.2020 12:00
22. Adam Babušík 
 
23. Daniel Balaščák 
   04.01.2020 12:00
24. (3-4)Marek Naňo 
 
25. (5-8)Patrik Hulín 
   04.01.2020 13:30
26. Matej Letavay 
 
27. Timotej Titko 
   04.01.2020 13:30
28. Alex Maximilián Hron 
 
29. Matúš Vateha 
   04.01.2020 13:30
30. Milan Karasz 
 
31. Alex Kohút 
   04.01.2020 14:30
32. (2)Martin Paulík 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulík M.  Talajka T. 
   05.01.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Bušniak M.  Karasz M. 
   04.01.2020 15:00
4. Vaco M.  Babušík A. 
 
5. (3-4)Hulín P.  Naňo M. 
   04.01.2020 15:00
6. Titko T.  Vateha M. 
 
7. Poklemba F.  Markovič M. 
   04.01.2020 15:00
8. Madej J.  Hron A. 
 
9. Kohút A.  Juriga S. 
   04.01.2020 15:00
10. Chren P.  Karovič J. 
 
11. Jankech M.  Hanušovský L. 
   04.01.2020 15:00
12. (3-4)Jakubovič X.  Ivan M. 
 
13. Paulovčák S.  Paulovič N. 
   04.01.2020 15:00
14. Dráb F.  Balaščák D. 
 
15. Bíly P.  Solčan A. 
   04.01.2020 15:00
16. (2)Melaga S.  Medveď J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Melaga Samuel31.10.20202006S-chFresh club Zvolen 1
2 Paulík Martin31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
3 Talajka Tomáš31.10.20202006S-chTK Kúpele Piešťany 3
4 Naňo Marek31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Chren Patrik31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
6 Medveď Jakub31.10.20202006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
7 Hulín Patrik31.10.20202006S-chTC EMPIRE Trnava 7
8 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
9 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
10NVKPoklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
11 Juriga Samuel31.10.20202006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
12 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
13NVKDráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
14 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
15 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
16 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
17 Karovič Jaroslav31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 18
18NVKMarkovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
19NVKBalaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
20 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
21 Karasz Milan31.10.20202006S-chTK Spartak Komárno 22
22 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
23 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
24USPBušniak Michal31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
25 Letavay Matej31.10.20202006S-chTK Ružomberok 27
26 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
27WCMadej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
28 Kratka Maximilian31.10.20212007S-chTK Ratufa Levice 34
29WCHanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
30USPBabušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
31 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
32 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lapšanský Alex17. 11. 20192006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
2Krcho Dávid18. 11. 20192006S-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
3Bognár Simon15. 11. 20192006S-chTK Baník Prievidza 29
4Mattoš Adam19. 11. 20192006S-chTKM Betliar 32
5Hochel Lukáš20. 11. 20192006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
6Puskeiler Martin15. 11. 20192006S-chTC BASELINE Banská Bystrica 39
7Guzmický Dominik22. 11. 20192007S-chAŠK Skalica 51
8Matula Jakub08. 12. 20192006S-chTK Vrútky 55
9Bairo Dylan26. 11. 20192008M-chTC EMPIRE Trnava 56
10Suchan David02. 12. 20192007S-chTC EMPIRE Trnava 59
11Jeník Šimon18. 11. 20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
12Kriško Radovan17. 11. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
13Németh Martin15. 11. 20192006S-chTK VIP Bratislava 71
14Linhart Martin04. 12. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 73
15Kurčík Adam16. 12. 20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
16Pavliščík Richard07. 12. 20192006S-chTenisová akadémia Prešov 79
17Benian Oskar16. 11. 20192007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
18Matunák Martin16. 11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 85
19Mikuš Michal17. 11. 20192008M-chTK Baník Prievidza 86
20Arva Sebastian16. 11. 20192006S-chTK PROFI Senec 89
21Tarač Ramon17. 11. 20192006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 89
22Adamko Jakub17. 11. 20192006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
23Čech Alex15. 11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 116
24Deen Mojmír19. 11. 20192007S-chTK Jednotka Bratislava 131
25Černák Marcus15. 11. 20192007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
26Nagy Damian19. 12. 20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
27Valko Samuel16. 11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
28Chren Lukáš07. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
29Grendel Adam26. 11. 20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
30Drozd Adam18. 11. 20192007S-chTJT Michalovce 193
31Jaškovič Filip18. 11. 20192006S-chTK Slávia STU Bratislava 230
32Bekéni Marko19. 11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 230
33Tankovič Tomáš15. 11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
34Glos Tomáš06. 12. 20192008M-chTK AS Trenčín 230
35Hanusek Filip24. 11. 20192007S-chTK Slovan Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartoš Oliver27. 12. 2019 19:192007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
2Fičor Oskar27. 12. 2019 20:502007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
3Gazzi Jan Dario02. 01. 2020 18:282007S-chBratislavský tenisový zväz  
4Hlivjak Oliver29. 12. 2019 18:152007S-chTenisová akadémia Prešov 39
5Jaroščák Maximilián28. 02. 2020 16:222006S-chTK Slovan Bratislava 37
6Kecskés Oliver02. 01. 2020 17:432006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
7Matula Ján03. 01. 2020 08:522006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
8Minarič David01. 01. 2020 22:412006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
9Riegel Alex19. 11. 2019 09:242006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
10Sarouphim Jean Pierre03. 01. 2020 00:262006S-chTK Slávia STU Bratislava 31
11Strašil Tomáš18. 11. 2019 09:272007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
12Sýkora Samuel27. 12. 2019 20:572009M-chTK Slávia STU Bratislava  
13Volník Nicholas02. 01. 2020 11:512007S-chTK PROFI Senec 38
14Vrba Miloslav29. 12. 2019 14:132007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
15Žubor Samuel28. 12. 2019 18:092007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk