' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:11.01.2020 Termín do:14.01.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-10.01.2020 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
nominačné kritériá na halové ME družtiev 2020
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   11.01.2020 09:00
2. Martin Krahulec 
 
3. Leon Sloboda 
   11.01.2020 09:00
4. Adam Gombár 
 
5. Dominik Mačej 
   11.01.2020 10:00
6. Michal Tóth 
 
7. Matúš Petráško 
   11.01.2020 10:00
8. (5-8)Tomáš Glos 
 
9. (3-4)Marko Bekéni 
   11.01.2020 11:30
10. Peter Zavacký 
 
11. Patrik Richter 
   11.01.2020 11:30
12. Matej Maruniak 
 
13. Peter Danko 
   11.01.2020 12:30
14. Alex Kardoš 
 
15. Jakub Rendek 
   11.01.2020 12:30
16. (5-8)Jakub Vasky 
 
17. (5-8)Šimon Dióssy 
   11.01.2020 13:30
18. Martin Srpoň 
 
19. Michal Mikuš 
   11.01.2020 13:30
20. Filip Roman 
 
21. Martin Bobošík 
   11.01.2020 15:00
22. Alex Čech 
 
23. Timotej Chmelár 
   11.01.2020 15:00
24. (3-4)Lukáš Chren 
 
25. (5-8)Radovan Kriško 
   11.01.2020 16:00
26. Christián Valalik 
 
27. Martin Frič 
   11.01.2020 16:00
28. Alex Adam Fano 
 
29. Samuel Trojan 
   11.01.2020 17:00
30. Richard Jabcon 
 
31. Jozef Karas 
   11.01.2020 17:00
32. (2)Dylan Bairo 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kriško R.  Bairo D. 
   11.01.2020
2. Mačej D.  Kardoš A. 
 
3. Richter P.  Danko P. 
   11.01.2020
4. Maruniak M.  Mikuš M. 
 
5. (3-4)Matunák M.  Čech A. 
   11.01.2020
6. Tóth M.  Roman F. 
 
7. Fano A.  Krahulec M. 
   11.01.2020
8. Jabcon R.  Zavacký P. 
 
9. Sloboda L.  Petráško M. 
   11.01.2020
10. Bekéni M.  Gombár A. 
 
11. Srpoň M.  Valko S. 
   11.01.2020
12. (3-4)Vasky J.  Trojan S. 
 
13. Bobošík M.  Frič M. 
   11.01.2020
14. Rendek J.  Valalik C. 
 
15. Karas J.  Krajčír S. 
   11.01.2020
16. (2)Dióssy Š.  Chren L. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Bekéni Marko31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 3
4 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
5 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
6 Glos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 6
7 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
8 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
9 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
10 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
11 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
12 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
13 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
14 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
15WCFano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
16 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
17USPKardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
18 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
19 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
20 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
21 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
22 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
23 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
24 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
25 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
26 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
27WCBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
28USPMačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
29 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
30 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
31 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
32 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Lübeck Filip15. 11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
2Balušík Branislav15. 11. 20192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Valko Samuel16. 11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
4Štefány Jakub16. 11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 23
5Konderla Filip15. 11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
6Kovář Gregor17. 11. 20192008M-chLTC Leopoldov 25
7Luhový Ivan15. 11. 20192008M-chTK Púchov 26
8Šuchter Martin15. 11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 31
9Fašung Tomáš15. 11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 33
10Pajtáš Dávid17. 11. 20192008M-chTK Slovan Galanta 34
11Žikla Kristián15. 11. 20192008M-chTK Žilina 35
12Vozár Samuel09. 12. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 36
13Pleško Richard15. 11. 20192008M-chTK Žilina 38
14Turek Sebastian16. 12. 20192008M-chTKM Betliar 39
15Frátrik Adam15. 11. 20192008M-chTK Žilina 40
16Slašťan Tomáš15. 11. 20192008M-chFresh club Zvolen 41
17Gyén Gabriel15. 11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 51
18Verbovský Martin15. 11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
19Jáger Matúš15. 12. 20192008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
20Horváth Timur15. 11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
21Valuh Boris15. 11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22Krajčír Samuel Alexander15. 11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
23Horváth Lukáš22. 11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
24Turóci Timotej18. 11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
25Kollár Markus15. 11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
26Faga Sebastián17. 11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
27Lupták Richard16. 11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
28Halás Vladimír20. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
29Gibala Dominik19. 11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
30Vanta Michal16. 11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
31Jureňa Martin25. 11. 20192009M-chAŠK Skalica  
32Kostolný Sebastián15. 11. 20192009M-chTK Žilina  
33Sýkora Samuel15. 11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
34Lackovič Samuel15. 11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
35Urbánoš Filip15. 11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
36Krajčovič Tomáš18. 11. 20192009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
37Hlóska Viktor17. 11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
38Gróf Leonard23. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
39Takáč Samuel23. 11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
40Fiala Adam26. 11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
41Fleischmann Jakub19. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
42Šujan Jakub28. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Massi Matteo04. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gallo Peter10. 01. 2020 15:092008M-ch1.TK Rožňava 14
2Herman Richard31. 12. 2019 14:222008M-chTK ZZO Čadca 32
3Janáč Juraj08. 01. 2020 17:512008M-chFORTUNA Trnava 78
4Jasenák Lukáš29. 12. 2019 11:312008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
5Jendrejský Nicolas10. 01. 2020 06:272009M-chŠK TC Dúbravka BA  
6Kolodžej Filip28. 12. 2019 00:082009M-chTK Mladosť Košice  
7Strompf Marko31. 12. 2019 15:462009M-chTK DRANaM Košice  
8Tankovič Tomáš10. 01. 2020 04:272008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
9Urban Filip11. 12. 2019 20:412008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
10Varinský Tibor07. 01. 2020 15:492009M-chTK HSC Piešťany  
11Zelenák Ivan18. 12. 2019 12:152009M-chTC DRACI Matúškovo  
12Žembery Martin25. 11. 2019 13:582009M-chTK Tajch Nová Baňa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk