www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:11.01.2020 Termín do:14.01.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:stasin@slovanet.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-10.01.2020 9:00STZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bairo Dylan15.11. 20192008M-chTC EMPIRE Trnava 2
2Balušík Branislav15.11. 20192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Bekéni Marko19.11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 3
4Bobošík Martin15.11. 20192009M-chTC Topoľčany  
5Čech Alex15.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 12
6Danko Peter15.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
7Dióssy Šimon16.11. 20192008M-chTK Mladosť Košice 7
8Faga Sebastián17.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
9Fano Alex Adam18.11. 20192008M-chTK HSC Piešťany 19
10Fašung Tomáš15.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 33
11Fiala Adam26.11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
12Fleischmann Jakub19.11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13Frátrik Adam15.11. 20192008M-chTK Žilina 40
14Frič Martin15.11. 20192009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
15Gallo Peter17.11. 20192008M-ch1.TK Rožňava 14
16Gibala Dominik19.11. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17Glos Tomáš18.11. 20192008M-chTK AS Trenčín 6
18Gróf Leonard23.11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
19Gyén Gabriel15.11. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 51
20Halás Vladimír20.11. 20192009M-chAŠK Skalica  
21Herman Richard17.11. 20192008M-chTK ZZO Čadca 32
22Hlóska Viktor17.11. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
23Horváth Lukáš22.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
24Horváth Timur15.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
25Chmelár Timotej15.11. 20192008M-chTC EMPIRE Trnava 29
26Chren Lukáš16.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
27Jabcon Richard21.11. 20192008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
28Janáč Juraj15.11. 20192008M-chFORTUNA Trnava 78
29Jasenák Lukáš15.11. 20192008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
30Jendrejský Nicolas15.11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
31Jureňa Martin25.11. 20192009M-chAŠK Skalica  
32Karas Jozef15.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
33Kardoš Alex15.11. 20192008M-chTK HSC Piešťany 21
34Kollár Markus15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
35Kolodžej Filip17.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
36Konderla Filip15.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
37Kostolný Sebastián15.11. 20192009M-chTK Žilina  
38Kovář Gregor17.11. 20192008M-chLTC Leopoldov 25
39Krahulec Martin15.11. 20192008M-chTK Senica 13
40Krajčír Samuel Alexander15.11. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
41Krajčovič Tomáš18.11. 20192009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
42Kriško Radovan16.11. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
43Lackovič Samuel15.11. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
44Lübeck Filip15.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
45Luhový Ivan15.11. 20192008M-chTK Púchov 26
46Lupták Richard16.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
47Mačej Dominik21.11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
48Maruniak Matej15.11. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
49Matunák Martin16.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 1
50Mikuš Michal17.11. 20192008M-chTK Baník Prievidza 10
51Pajtáš Dávid17.11. 20192008M-chTK Slovan Galanta 34
52Petráško Matúš15.11. 20192009M-chTK Žilina  
53Pleško Richard15.11. 20192008M-chTK Žilina 38
54Rendek Jakub17.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
55Richter Patrik15.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
56Slašťan Tomáš15.11. 20192008M-chFresh club Zvolen 41
57Sloboda Leon15.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
58Srpoň Martin15.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
59Štefány Jakub16.11. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 23
60Strompf Marko18.11. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
61Šuchter Martin15.11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 31
62Šujan Jakub28.11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
63Sýkora Samuel15.11. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
64Takáč Samuel23.11. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
65Tankovič Tomáš15.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
66Tóth Michal15.11. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
67Trojan Samuel15.11. 20192008M-chTJ Sokol Prešov 9
68Turóci Timotej18.11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
69Urban Filip18.11. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
70Urbánoš Filip15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
71Valko Samuel16.11. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
72Valuh Boris15.11. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
73Vanta Michal16.11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
74Varinský Tibor15.11. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
75Vasky Jakub20.11. 20192008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
76Verbovský Martin15.11. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
77Žikla Kristián15.11. 20192008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Žembery Martin25.11. 2019 13:582009M-chTK Tajch Nová Baňa  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk