Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | DC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klobušovský Matej (B) | Počet dvorcov: | 5 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 12.09.2020 | Termín do: | 14.09.2020 | |
Kontakt: | Matej Pytlík | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 09. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
starší žiaci | 24 | 12 | - | 11.09.2020 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
staršie žiačky | 24 | 12 | - | 11.09.2020 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Klobušovský Matej, ZVR: Kohajda Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sarouphim Jean Pierre | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Nagy Damian | ||||
6:3 6:0 | |||||
4. | Fašung Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
5. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
6. | Šinkovič Max | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Adamko Jakub | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Strašil Tomáš | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Brejžek Filip | ||||
6:1 6:2 | |||||
12. | Deen Mojmír | 32 16 8 SF F | |||
13. | Vavro Dominik | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Jasenák Lukáš | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Arva Sebastian | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Németh Martin | 32 16 8 SF F | ||
19. | Pregerson Luke | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Jaškovič Filip | 32 16 8 SF F | |||
21. | Richter Patrik | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Černák Marcus | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Kriško Radovan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Vasky Jakub | 32 16 8 SF F | ||
27. | Štefány Jakub | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Talian Patrik | 32 16 8 SF F | |||
29. | Urban Filip | ||||
6:0 6:1 | |||||
30. | Kutný Filip | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Vrba Miloslav | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sarouphim J. Strašil T. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Štefány J. Richter P. | ||||
7:6(3) 3:6 10:6 | |||||
4. | Jasenák L. Urban F. | 8 SF F | |||
5. | Arva S. Fašung T. | ||||
6:3 6:1 | |||||
6. | Vasky J. Brejžek F. | 8 SF F | |||
7. | Németh M. Pregerson L. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (2) | Kriško R. Vrba M. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sarouphim Jean Pierre | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
2 | Vrba Miloslav | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 48 | ||||
3 | Kriško Radovan | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Nová generácia NMnV | 64 | ||||
4 | Strašil Tomáš | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 68 | ||||
5 | Németh Martin | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK VIP Bratislava | 71 | ||||
6 | Arva Sebastian | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 89 | ||||
7 | Adamko Jakub | 31.10.2024 | 2006 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 97 | ||||
8 | Vasky Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TC Slávia UPJŠ Košice | 121 | ||||
9 | Brejžek Filip | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Mladosť Košice | 127 | ||||
10 | Deen Mojmír | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | TK Jednotka Bratislava | 131 | ||||
11 | Černák Marcus | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
12 | Nagy Damian | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
13 | Fašung Tomáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 202 | ||||
14 | Vavro Dominik | 31.10.2025 | 2007 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 210 | ||||
15 | Richter Patrik | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | 218 | ||||
16 | USP | Talian Patrik | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | Leon Tennis Academy Bratislava | 230 | |||
17 | USP | Urban Filip | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
18 | USP | Jasenák Lukáš | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | 230 | |||
19 | USP | Jaškovič Filip | 31.10.2025 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 230 | |||
20 | USP | Kutný Filip | 31.10.2022 !!! | 2007 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
21 | Pregerson Luke | 31.10.2021 !!! | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
22 | Štefány Jakub | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Bratislava | |||||
23 | USP | Šinkovič Max | 31.10.2024 | 2008 | D-ch | TK Slovan Galanta | ||||
24 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-ch | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Benian Oskar | 05. 09. 2020 09:19 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 83 | ||||
2 | Czinege Richard | 06. 09. 2020 14:30 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
3 | Grendel Adam | 12. 09. 2020 15:39 | 2007 | D-ch | TK Tennis Classic Bratislava | 183 | ||||
4 | Guyer Tristan | 09. 09. 2020 06:39 | 2007 | D-ch | TK ŠTK Šamorín | |||||
5 | Halás Vladimír | 27. 08. 2020 19:43 | 2009 | D-ch | TK 77 Skalica | |||||
6 | Horváth Timur | 09. 09. 2020 09:45 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
7 | Chmelár Timotej | 09. 09. 2020 13:12 | 2008 | D-ch | TC DRACI Matúškovo | 91 | ||||
8 | Ivashko Maksym | 05. 09. 2020 12:26 | 2008 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
9 | Janáč Juraj | 06. 09. 2020 19:54 | 2008 | D-ch | FORTUNA Trnava | |||||
10 | Jaroščák Maximilián | 08. 09. 2020 19:22 | 2006 | D-ch | TK Slovan Bratislava | 37 | ||||
11 | Jendrejský Nicolas | 11. 09. 2020 07:13 | 2009 | D-ch | Tenisový klub Dúbravka BA | |||||
12 | Jeník Šimon | 28. 08. 2020 08:23 | 2007 | D-ch | TK Petržalka | 62 | ||||
13 | Kral Elias | 11. 09. 2020 07:39 | 2007 | D-ch | Tenisová akadémia Prešov | 139 | ||||
14 | Kurčík Adam | 10. 09. 2020 20:14 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 79 | ||||
15 | Linhart Martin | 06. 09. 2020 18:59 | 2006 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | 73 | ||||
16 | Mikuš Michal | 21. 08. 2020 21:23 | 2008 | D-ch | TK Baník Prievidza | 86 | ||||
17 | Minarič David | 28. 08. 2020 18:08 | 2006 | D-ch | TK Sparta Považská Bystrica | 230 | ||||
18 | Pajtáš Dávid | 09. 09. 2020 20:54 | 2008 | D-ch | TK Kúpele Piešťany | |||||
19 | Roman Filip | 09. 09. 2020 20:52 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
20 | Slašťan Tomáš | 09. 09. 2020 19:55 | 2008 | D-ch | Fresh club Zvolen | 179 | ||||
21 | Srpoň Martin | 08. 09. 2020 19:47 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
22 | Staš Peter | 10. 09. 2020 15:01 | 2007 | D-ch | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | Sýkora Samuel | 10. 09. 2020 23:14 | 2009 | D-ch | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
24 | Tóth Tomáš | 31. 08. 2020 16:11 | 2008 | D-ch | TK Petržalka | |||||
25 | Valko Samuel | 10. 09. 2020 19:20 | 2008 | D-ch | United Tennis Academy BA | 169 |