' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080093 - TK LOVE 4 tennis Bratislava
Názov turnaja:DC CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Klobušovský Matej (B) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Kohajda Tomáš (B)   
Termín od:19.09.2020 Termín do:21.09.2020
Kontakt:Matej Pytlík
Kontakt tel.:mobil - 0911508720,
Kontakt e-mail:info@love4tennis.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 09. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-18.09.2020 11:00TK LOVE 4 TENNIS
mladšie žiačky2412-18.09.2020 11:00TK LOVE 4 TENNIS

Poznámky:

rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie
VR: Klobušovský Matej, ZVR: Kohajda Tomáš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Konderla 
   19.09.2020 14:30
2. BYE 
 
3. Adrian Kimian-Brand 
   19.09.2020 12:30
4. Filip Roman 
 
5. Leonard Gróf 
   19.09.2020 12:30
6. Šimon Kosáč 
 
7. (5-8)Timur Horváth 
   19.09.2020 14:30
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Jasenák 
   19.09.2020 14:30
10. BYE 
 
11. Ján Matucha 
   19.09.2020 12:30
12. Lukáš Matušík 
 
13. Jakub Fleischmann 
   19.09.2020 12:30
14. Nicolas Jendrejský 
 
15. BYE 
   19.09.2020 14:30
16. (5-8)Daniel Slávik 
 
17. BYE 
   19.09.2020 14:30
18. (5-8)Max Šinkovič 
 
19. Martin Jureňa 
   19.09.2020 12:30
20. Jakub Šujan 
 
21. Filip Kucharek 
   19.09.2020 13:30
22. Marek Lukačeňa García 
 
23. BYE 
   19.09.2020 15:30
24. (3-4)Richard Pleško 
 
25. BYE 
   19.09.2020 15:30
26. (5-8)Filip Urban 
 
27. Adrian Vancu 
   19.09.2020 13:30
28. Martin Kruksa 
 
29. Marko Bartovič 
   19.09.2020 13:30
30. Samuel Lackovič 
 
31. BYE 
   19.09.2020 15:30
32. (2)Tomáš Fašung 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jasenák L.  Urban F. 
   19.09.2020
2. BYE 
 
3. Kucharek F.  Roman F. 
   19.09.2020
4. BYE 
 
5. Vancu A.  Fleischmann J. 
   19.09.2020
6. BYE 
 
7. Matušík L.  Gróf L. 
   19.09.2020
8. Lukačeňa García M.  Slávik D. 
 
9. BYE 
   19.09.2020
10. Bartovič M.  Matucha J. 
 
11. BYE 
   19.09.2020
12. Fašung T.  Krajčír S. 
 
13. BYE 
   19.09.2020
14. Šujan J.  Jureňa M. 
 
15. BYE 
   19.09.2020
16. (2)Konderla F.  Lackovič S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
2 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
3 Pleško Richard31.10.20202008S-chTK Žilina 38
4 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
5USPUrban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
6 Slávik Daniel31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 47
7 Horváth Timur31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
8 Šinkovič Max31.10.20202008S-chTK Slovan Galanta 99
9 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
10 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
11 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
15 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
16 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
17 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
18 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
19 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
20USPMatucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
21USPKruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
22USPŠujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
23USPKosáč Šimon31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
24USPKimian-Brand Adrian31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jančula Jakub26. 07. 20202009M-chTOP Tenis Bratislava  
2Oles Nikolas01. 09. 20202009M-chTenisová škola Pezinok  
3Kalma Kevin06. 08. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Sobihard Peter29. 07. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
5Malček Jakub01. 08. 20202009M-chTC TALENT Bratislava  
6Papcun Samuel26. 07. 20202008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Krajčír Samuel Alexander19. 09. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bennett William03. 09. 2020 08:432008S-chTK Slávia STU Bratislava  
2Czinege Norbert16. 09. 2020 21:072009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Farkaš Viktor15. 09. 2020 14:562009M-chTC TALENT Bratislava  
4Gibala Dominik17. 09. 2020 19:072009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Halás Vladimír27. 08. 2020 19:402009M-chAŠK Skalica  
6Hlóska Viktor18. 09. 2020 06:442009M-chMŠO Štúrovo  
7Klačanský Šimon14. 09. 2020 10:492009M-chTC Topoľčany  
8Kostolný Sebastián14. 09. 2020 14:212009M-chTK Žilina  
9Lipa Lukáš23. 08. 2020 21:462008S-chTJT Michalovce 30
10Massi Matteo02. 09. 2020 21:032009M-chTC Topoľčany  
11Richter Patrik14. 09. 2020 21:432008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
12Štupák Denis17. 09. 2020 22:002008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
13Sýkora Samuel17. 09. 2020 21:122009M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Tóth Tomáš15. 09. 2020 09:042008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
15Urbánoš Filip08. 09. 2020 09:002009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16Valko Samuel17. 09. 2020 13:002008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
17Verbovský Martin16. 09. 2020 12:242008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
18Zelenák Ivan17. 09. 2020 20:092009M-chTC DRACI Matúškovo  
19Žembery Martin18. 09. 2020 06:172009M-chTK Tajch Nová Baňa  
20Zeringer Philipp14. 09. 2020 09:392009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk