Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080093 - TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||
Názov turnaja: | DC CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Turbínová 1/13359, 831 04 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Klobušovský Matej (B) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Kohajda Tomáš (K) | |||
Termín od: | 07.03.2020 | Termín do: | 10.03.2020 | |
Kontakt: | Karolína Hromkovičová | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0911/508720, | |||
Kontakt e-mail: | info@love4tennis.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 03. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | 06.03.2020 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
ženy | 32 | 16 | - | 06.03.2020 11:00 | TK LOVE 4 TENNIS |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie M/Ž
VR: Klobušovský Matej, ZVR: Kohajda Tomáš
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Martančíková Rebeka | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Balontayová Lucia | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Chramcová Victoria | 32 16 8 SF F | |||
5. | Dobrucká Natália | ||||
6:1 6:2 | |||||
6. | Naňová Gabriela | 32 16 8 SF F | |||
7. | Macejová Daniela | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Samková Vanesa | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Kerdíková Sandra Mária | |||
6:2 6:2 | |||||
10. | Jánošíková Jana | 32 16 8 SF F | |||
11. | Barillová Deana | ||||
6:1 6:4 | |||||
12. | Poldaufová Simona | 32 16 8 SF F | |||
13. | Gavalcová Terézia | ||||
6:4 7:6(4) | |||||
14. | Hubinská Mária | 32 16 8 SF F | |||
15. | Vighová Nelly | ||||
6:1 6:1 | |||||
16. | (5-8) | Knapová Tamara | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Kerdíková Petra Mária | |||
6:2 6:0 | |||||
18. | Hrabovská Laura | 32 16 8 SF F | |||
19. | Stanová Zina | ||||
6:1 6:4 | |||||
20. | Bérešová Laura | 32 16 8 SF F | |||
21. | Škodáčková Katarína | ||||
6:1 6:1 | |||||
22. | Koricinová Michaela | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Mayerová Mia | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Pinková Lucia | |||
skr | |||||
26. | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
27. | Hlinková Patrícia | ||||
5:4 skr | |||||
28. | Galovičová Laura | 32 16 8 SF F | |||
29. | Pantelič Anastassia | ||||
skr | |||||
30. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kusý Alzugaray Janika | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Martančíková Rebeka | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 33 | ||||
2 | Kusý Alzugaray Janika | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 39 | ||||
3 | Kerdíková Sandra Mária | 31.10.2024 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 40 | ||||
4 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
5 | Pinková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
6 | Knapová Tamara | 31.10.2024 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 46 | ||||
7 | Kerdíková Petra Mária | 31.10.2024 | 1999 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 49 | ||||
8 | Samková Vanesa | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TC Moravský Svätý Ján | 50 | ||||
9 | Pantelič Anastassia | 31.10.2022 !!! | 1998 | Ž | TK Petržalka | 51 | ||||
10 | Hlinková Patrícia | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 58 | ||||
11 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 62 | ||||
12 | Hrabovská Laura | 31.10.2024 | 2001 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 84 | ||||
13 | STZ | Chramcová Victoria | 31.10.2022 !!! | 2000 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | |||
14 | USP | Vighová Nelly | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 100 | |||
15 | USP | Koricinová Michaela | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 108 | |||
16 | Macejová Daniela | 31.10.2023 !!! | 2000 | Ž | 1.TC Humenné | 119 | ||||
17 | Hubinská Mária | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | Oukey Tenis Chorvátsky Grob | 119 | ||||
18 | Škodáčková Katarína | 31.10.2024 | 1996 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 151 | ||||
19 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 166 | ||||
20 | Jánošíková Jana | 31.10.2024 | 1997 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 185 | ||||
21 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 199 | ||||
22 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 219 | ||||
23 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | ||||
24 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 219 | ||||
25 | Bérešová Laura | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 219 | ||||
26 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | |||||
27 | STZ | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | ||||
28 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
29 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 03. 03. 2020 13:19 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 219 | ||||
2 | Baraniaková Ema | 05. 03. 2020 18:47 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 43 | ||||
3 | Baraniaková Terézia | 05. 03. 2020 18:47 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 54 | ||||
4 | Barcajová Bianka | 03. 03. 2020 10:57 | 1999 | Ž | TK 77 Skalica | 78 | ||||
5 | Barteková Sára | 27. 02. 2020 08:01 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 219 | ||||
6 | Bučič Veronika | 03. 03. 2020 11:06 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 93 | ||||
7 | Cíleková Laura | 01. 03. 2020 19:31 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Čuboňová Žofia | 05. 03. 2020 21:07 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 89 | ||||
9 | Ferencová Veronika | 04. 03. 2020 23:13 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 170 | ||||
10 | Festenburg Veronika Nicoletta | 03. 03. 2020 19:18 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 97 | ||||
11 | Gemzická Adela | 26. 02. 2020 07:42 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | |||||
12 | Grajciarová Nikola | 04. 03. 2020 20:19 | 2003 | Ž | Fresh club Zvolen | 219 | ||||
13 | Guvenkaia Nikol | 05. 03. 2020 17:45 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Haňdiaková Karin | 05. 03. 2020 10:44 | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 92 | ||||
15 | Hrabovská Karolína | 05. 03. 2020 18:54 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 192 | ||||
16 | Hubeková Emma | 03. 03. 2020 07:27 | 2001 | Ž | TK Zohor | 29 | ||||
17 | Husárová Martina | 03. 03. 2020 11:51 | 1996 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 67 | ||||
18 | Lacková Viktória | 04. 03. 2020 10:57 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 144 | ||||
19 | Lacová Kristína | 05. 03. 2020 08:45 | 2001 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 72 | ||||
20 | Lukáčová Sandra | 27. 02. 2020 11:39 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 132 | ||||
21 | Martináková Alexandra | 02. 03. 2020 15:48 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
22 | Martinez Solís Claudia Sofia | 05. 03. 2020 23:44 | 2004 | Ž | TKM Betliar | |||||
23 | Mikocziová Petra | 24. 02. 2020 13:33 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
24 | Mráziková Kristína | 07. 03. 2020 13:10 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | |||||
25 | Paveleková Zuzana | 01. 03. 2020 10:19 | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 80 | ||||
26 | Podolcová Viktória | 05. 03. 2020 11:26 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | |||||
27 | Reisová Jana | 06. 03. 2020 02:05 | 1995 | Ž | TK Inter Bratislava | 124 | ||||
28 | Šafárová Sophia Sara | 05. 03. 2020 00:16 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 96 | ||||
29 | Šašková Karolína | 05. 03. 2020 17:52 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | 52 | ||||
30 | Slabá Natália | 05. 03. 2020 10:04 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 31 | ||||
31 | Trebuňová Zuzana | 05. 03. 2020 14:46 | 2004 | Ž | TK Mladosť Košice | 219 | ||||
32 | Vargová Vanda | 07. 03. 2020 12:53 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | |||||
33 | Vizváryová Veronika | 05. 03. 2020 17:41 | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 219 | ||||
34 | Zelinová Tereza | 06. 03. 2020 06:36 | 2002 | Ž | TK Žilina | 56 |