zrušené | Východoslovenský region | |||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER MÄSPOMA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | PTH Janského 1, Spišská nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 14.03.2020 | Termín do: | 17.03.2020 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 03. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 32 | 16 | - | 13.03.2020 13:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
4 | Karasová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
5 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
6 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
7 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
8 | Hradecká Lucia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
9 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
10 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
11 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
12 | Hlavinková Linda | 31.10.2021 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
13 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
14 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
15 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
16 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 22 | ||||
17 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 24 | ||||
18 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
19 | Herdický Patrícia Zara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK Profitennis Academy Prešov | 26 | ||||
20 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
21 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
22 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
23 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
24 | Podolská Diana | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJT Michalovce | 33 | ||||
25 | STZ | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | |||
26 | STZ | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | |||
27 | USP | Smoleňová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry | 52 | |||
28 | USP | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | |||
29 | USP | Štepitová Nela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | 84 | |||
30 | STZ | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | |||
31 | STZ | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | |||
32 | USP | Semanská Abigail Emily | 31.10.2023 !!! | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Dvorožňáková Nina | 22. 01. 2020 | 2006 | D-d | Tenis Komplex Košice | 37 | |||||
2 | Potičná Vivienne | 24. 02. 2020 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | |||||
3 | Simonová Sophia | 24. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | |||||
4 | Škoricová Martina | 23. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | |||||
5 | Kucbelová Kristína | 24. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | |||||
6 | Kozmová Lujza | 26. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | |||||
7 | Hozdeková Victória | 16. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | |||||
8 | Jakubcová Katarína | 28. 01. 2020 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | |||||
9 | Vavrová Yasmin | 16. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | |||||
10 | Dienešová Dagmar | 14. 01. 2020 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | 64 | |||||
11 | Lešková Natália | 16. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK GSM Prešov | 67 | |||||
12 | Belanská Lea | 29. 01. 2020 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | |||||
13 | Jobusová Katarína | 23. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | |||||
14 | Demečková Dáša | 16. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 71 | |||||
15 | Kolesárová Jessica | 28. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | |||||
16 | Kučíková Kiara Nina | 21. 01. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | |||||
17 | Herdická Vanessa Mia | 28. 01. 2020 | 2007 | D-d | TJ Sokol Prešov | 76 | |||||
18 | Borguľová Sandra | 14. 02. 2020 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | |||||
19 | Jalčová Diana | 21. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | |||||
20 | Petríková Dominika | 15. 01. 2020 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | |||||
21 | Maruščáková Zuzana | 13. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | 105 | |||||
22 | Kuriľáková Nela | 15. 01. 2020 | 2008 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 105 | |||||
23 | Trebuľová Timea | 29. 02. 2020 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | |||||
24 | Sazonová Evelina | 21. 01. 2020 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | |||||
25 | Gáliková Terezka | 21. 01. 2020 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | |||||
26 | Švorcová Stella Izabela | 02. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||||
27 | Žabková Kiara | 25. 01. 2020 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | |||||
28 | Beláňová Ela | 23. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | |||||
29 | Chudová Michaela | 10. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | |||||
30 | Cinkaničová Stella | 14. 01. 2020 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 176 | |||||
31 | Brestovičová Daniela | 20. 01. 2020 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | |||||
32 | Šuchterová Nikki | 20. 01. 2020 | 2008 | D-d | TK DRANaM Košice | 226 | |||||
33 | Ondíková Sofia | 21. 01. 2020 | 2008 | D-d | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 242 | |||||
34 | Salaiová Vanesa | 27. 02. 2020 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||||
35 | Herdická Nicole Emma | 21. 02. 2020 | 2009 | D-d | TJ Sokol Prešov | ||||||
36 | Vargová Nina | 26. 02. 2020 | 2009 | D-d | Tenisová akadémia Prešov |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Janíková Sabina | 08. 03. 2020 | 2007 | D-d | Stredoslovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Buranská Nina | 02. 03. 2020 16:51 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
2 | Gonosová Ester | 08. 03. 2020 19:28 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
3 | Gross Timea | 13. 03. 2020 18:25 [N] | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
4 | Chabadová Timea | 04. 03. 2020 09:36 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
5 | Jabrocká Noemi | 03. 03. 2020 14:31 | 2006 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 76 | ||||
6 | Kováčiková Nina | 05. 03. 2020 14:47 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
7 | Krajmer Karolína | 02. 03. 2020 13:45 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 28 | 1 | |||
8 | Kyseľová Nina | 04. 03. 2020 11:47 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 2 | ||||
9 | Parízeková Laura | 01. 03. 2020 11:10 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
10 | Petrovičová Nella | 07. 03. 2020 18:38 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
11 | Pohánková Mia | 06. 03. 2020 06:17 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 |