' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Názov turnaja:TAPO CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Šturova ulica
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Palovič Peter (B)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Palovič Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Šimon Dióssy 
   14.12.2019 13:00
2. BYE 
 
3. Johannes Plencner 
   14.12.2019 09:00
4. Timotej Turóci 
 
5. Michal Jura 
   14.12.2019 09:00
6. Alex Kašprišin 
 
7. Christián Valalik 
   14.12.2019 09:00
8. (5-8)Martin Šuchter 
 
9. (3-4)Lukáš Lipa 
   14.12.2019 13:00
10. BYE 
 
11. Jakub Rendek 
   14.12.2019 10:00
12. Tomáš Goffa 
 
13. Michal Vanta 
   14.12.2019 10:00
14. Matúš Jáger 
 
15. Filip Kolodžej 
   14.12.2019 10:00
16. (5-8)Samuel Mato 
 
17. (5-8)Filip Seliga 
   14.12.2019 11:00
18. Richard Jabcon 
 
19. Adam Antal 
   14.12.2019 11:00
20. Richard Lupták 
 
21. Martin Petrik 
   14.12.2019 11:00
22. Sebestyén Tarr 
 
23. BYE 
   14.12.2019 13:00
24. (3-4)Peter Gallo 
 
25. (5-8)Sebastian Turek 
   14.12.2019 12:00
26. Matúš Princ 
 
27. Nicolas Karandušovský 
   14.12.2019 12:00
28. Lukáš Horváth 
 
29. Peter Zavacký 
   14.12.2019 12:00
30. Peter Lukáč 
 
31. BYE 
   14.12.2019 14:00
32. (2)Jakub Vasky 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dióssy Š.  Vasky J. 
   14.12.2019
2. BYE 
 
3. Turóci T.  Jabcon R. 
   14.12.2019
4. BYE 
 
5. (3-4)Lipa L.  Tarr S. 
   14.12.2019
6. BYE 
 
7. Valalik C.  Lupták R. 
   14.12.2019
8. Antal A.  Princ M. 
 
9. Jura M.  Rendek J. 
   14.12.2019
10. Kolodžej F.  Lukáč P. 
 
11. BYE 
   14.12.2019
12. (3-4)Kašprišin A.  Šuchter M. 
 
13. BYE 
   14.12.2019
14. Horváth L.  Vanta M. 
 
15. BYE 
   14.12.2019
16. (2)Gallo P.  Turek S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
2 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
3 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
4 Lipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce 30
5 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
6USPTurek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
7 Seliga Filip31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 45
8 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 58
9 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
10 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
11NVKGoffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 87
12 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
13 Jabcon Richard31.10.20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
14 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
15REGHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
16 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
17 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
18 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
19 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
20REGLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
21USPPetrik Martin31.10.20232009M-chMŠK Poprad-Tatry  
22 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
23NVKVanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
24NVKJura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
25 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
26NVKAntal Adam31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
27 Plencner Johannes31.10.20212009M-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
28USPKarandušovský Nicolas31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Slávik Daniel12. 12. 2019 08:282008M-chTK DRANaM Košice 47
2Strompf Marko11. 12. 2019 15:422009M-chTK DRANaM Košice  
3Török Timur12. 12. 2019 16:352008M-chTKM Betliar 44
4Trojan Samuel12. 12. 2019 20:402008M-chTJ Sokol Prešov 9


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk