www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110072 - Tenisová akadémia Prešov
Názov turnaja:TAPO CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Šturova ulica
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Palovič Peter (B)   
Termín od:14.12.2019 Termín do:17.12.2019
Kontakt:Jozef Maras
Kontakt tel.:mobil - 0911299391,
Kontakt e-mail:tennista16@post.cz
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.12.2019 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Antal Adam19.11. 20192009M-chTenis Komplex Košice  
2Dióssy Šimon16.11. 20192008M-chTK Mladosť Košice 7
3Gallo Peter17.11. 20192008M-ch1.TK Rožňava 14
4Horváth Lukáš15.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
5Jabcon Richard21.11. 20192008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
6Jáger Matúš22.11. 20192008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
7Kašprišin Alex15.11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
8Kolodžej Filip17.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
9Lukáč Peter16.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
10Lupták Richard15.11. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
11Mato Samuel23.11. 20192008M-ch1.TC Humenné 58
12Princ Matúš20.11. 20192009M-chTenis Komplex Košice  
13Rendek Jakub15.11. 20192009M-chTK Mladosť Košice  
14Seliga Filip24.11. 20192008M-chTK Mladosť Košice 45
15Slávik Daniel15.11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 47
16Strompf Marko18.11. 20192009M-chTK DRANaM Košice  
17Šuchter Martin15.11. 20192008M-chTK DRANaM Košice 31
18Tarr Sebestyén15.11. 20192008M-chTJT Michalovce 70
19Trojan Samuel15.11. 20192008M-chTJ Sokol Prešov 9
20Turóci Timotej18.11. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
21Valalik Christián28.11. 20192009M-ch1.TC Humenné  
22Vanta Michal15.11. 20192009M-chTenisová akadémia Prešov  
23Vasky Jakub20.11. 20192008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
24Zavacký Peter20.11. 20192008M-chTenis Komplex Košice 99
Prihlásení hráči po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jura Michal04.12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
2Goffa Tomáš06.12. 20192008M-ch1.TC Humenné 87
3Török Timur08.12. 20192008M-chTKM Betliar 44


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk