Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110070 - TJT Michalovce | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Hviezdoslavova 1, Michalovce | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Janda Miroslav (C) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 17.12.2019 | |
Kontakt: | Miroslav Janda | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0915917303, mobil - 0905981935, | |||
Kontakt e-mail: | mirojanda65@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 13.12.2019 9:00 | VsTZ |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Kičiň Ivan, ZVR: Janda Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalik Radovan | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Keller Dávid | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Jáger Tomáš | ||||
6:0 6:1 | |||||
6. | Lábaj Patrik | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Smoleňák Hugo | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Krajčí Michal | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Novák Kristián Jakub | ||||
6:2 6:0 | |||||
12. | Safko Sebastián Jonáš | 32 16 8 SF F | |||
13. | Tóth Bence | ||||
7:5 6:1 | |||||
14. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Hudák Max | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kovalík Jakub | ||||
6:1 6:1 | |||||
20. | Majorský Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Bottlik Richard | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Sura Ivan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Potaš Kevin | 32 16 8 SF F | ||
27. | Kirkov Mário | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Dráb Martin | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Minich Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Naď Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Naď P. Michalik R. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kirkov M. Stolárik S. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Lábaj P. Smoleňák H. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Minich S. Keller D. | ||||
7:6(4) 6:3 | |||||
8. | Bottlik R. Kožiak M. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Safko S. Tóth B. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Novák K. Potaš K. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Hudák M. Kovalík J. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Sura I. Krajčí M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
2 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
3 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
4 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
5 | REG | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 29 | |||
6 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 | ||||
7 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
8 | Smoleňák Hugo | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
9 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
10 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
11 | Keller Dávid | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | 1.TC Humenné | 71 | ||||
12 | Safko Sebastián Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | ||||
13 | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | ||||
14 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | 94 | ||||
15 | Novák Kristián Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 105 | ||||
16 | Majorský Adam | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 108 | ||||
17 | Lábaj Patrik | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 126 | ||||
18 | Minich Sebastián | 31.10.2025 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | ||||
19 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 138 | ||||
20 | Jáger Tomáš | 31.10.2025 | 2004 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 149 | ||||
21 | Bottlik Richard | 31.10.2025 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 180 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Aretis Aris | 12. 12. 2019 21:19 | 2004 | M | TK GSM Prešov | 228 | ||||
2 | Hlaváč Roland | 13. 12. 2019 00:56 | 2002 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 51 | ||||
3 | Jaškiv Peter | 12. 12. 2019 18:26 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Jerlija Samuel | 11. 12. 2019 14:50 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 58 | ||||
5 | Lupták Adam | 08. 12. 2019 15:19 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 |