' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110070 - TJT Michalovce
Miesto konania (adresa dvorcov):Hviezdoslavova 1, Michalovce
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Kičiň Ivan (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Janda Miroslav (C)   
Termín od:07.12.2019 Termín do:10.12.2019
Kontakt:Miroslav Janda
Kontakt tel.:dv. - 0915917303, mobil - 0905981935,
Kontakt e-mail:mirojanda65@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 12. 2019 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-06.12.2019 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR:Ivan Kičiň, ZVR: Miroslav Janda

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marko Ivan 
   07.12.2019 13:00
2. BYE 
 
3. Richard Pavliščík 
   07.12.2019 09:00
4. Sebestyén Tarr 
 
5. Elias Kral 
   07.12.2019 09:00
6. Filip Brejžek 
 
7. Martin Šuchter 
   07.12.2019 10:00
8. (5-8)Timotej Titko 
 
9. (3-4)Matúš Vateha 
   07.12.2019 14:00
10. BYE 
 
11. Adam Drozd 
   07.12.2019 10:00
12. Dominik Kačur 
 
13. Milan Macák 
   07.12.2019 11:00
14. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
15. BYE 
   07.12.2019 14:00
16. (5-8)Jakub Madej 
 
17. BYE 
   07.12.2019 15:00
18. (5-8)Adam Mattoš 
 
19. Marek Ištok 
   07.12.2019 11:00
20. Timotej Jánošík 
 
21. Erik Ovsijčuk 
   07.12.2019 12:00
22. Stanko Hadvab 
 
23. BYE 
   07.12.2019 15:00
24. (3-4)Sebastián Paulovčák 
 
25. BYE 
   07.12.2019 16:00
26. (5-8)Daniel Balaščák 
 
27. Lukáš Lipa 
   07.12.2019 12:00
28. Oliver Bartoš 
 
29. Lukáš Horváth 
   07.12.2019 13:00
30. Oliver Hlivjak 
 
31. BYE 
   07.12.2019 16:00
32. (2)Filip Dráb 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovčák S.  Ivan M. 
   07.12.2019
2. BYE 
 
3. Ovsijčuk E.  Bartoš O. 
   07.12.2019
4. BYE 
 
5. Pavliščík R.  Jánošík T. 
   07.12.2019
6. BYE 
 
7. Lipa L.  Drozd A. 
   07.12.2019
8. Madej J.  Hlivjak O. 
 
9. BYE 
   07.12.2019
10. Dráb F.  Balaščák D. 
 
11. BYE 
   07.12.2019
12. Hadvab S.  Kačur D. 
 
13. BYE 
   07.12.2019
14. Mattoš A.  Macák M. 
 
15. BYE 
   07.12.2019
16. (2)Titko T.  Vateha M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Ivan Marko31.10.20202006S-chTK Mladosť Košice 9
2 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
3 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
4 Paulovčák Sebastián31.10.20202006S-chTJT Michalovce 15
5 Titko Timotej31.10.20202006S-chTJT Michalovce 16
6 Balaščák Daniel31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 20
7 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
8 Mattoš Adam31.10.20202006S-chTKM Betliar 32
9 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
10REGMacák Milan31.10.20202006S-chMŠK Poprad-Tatry 47
11 Pavliščík Richard31.10.20202006S-chTenisová akadémia Prešov 79
12 Ovsijčuk Erik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 114
13 Kačur Dominik31.10.20212007S-chTJT Michalovce 116
14 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
15 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
16 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 131
17 Kral Elias31.10.20202007S-chTenisová akadémia Prešov 139
18REGTarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 169
19 Ištok Marek31.10.20202006S-chTJ Sokol Prešov 169
20 Drozd Adam31.10.20212007S-chTJT Michalovce 193
21 Hadvab Stanko31.10.20212007S-chTJT Michalovce 206
22 Bartoš Oliver31.10.20212007S-chTK 1901 Spišská Nová Ves 230
23REGLipa Lukáš31.10.20202008M-chTJT Michalovce  
24 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
25 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon05. 12. 2019 21:222008M-chTK Mladosť Košice  
2Slávik Daniel10. 12. 2019 08:282008M-chTK DRANaM Košice 218


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk