' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-05.06.2020 9:00VsTZ
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor, správa 
VR: Pavlovčík Milan, ZVR: Tokoš Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Šimon Dióssy 
   06.06.2020 11:00
2. BYE 
 
3. Peter Zavacký 
   06.06.2020 09:00
4. Šimon Jozef Podolský 
 
5. Matúš Princ 
   06.06.2020 09:00
6. Tomáš Goffa 
 
7. Christián Valalik 
   06.06.2020 10:00
8. (5-8)Martin Šuchter 
 
9. (3-4)Samuel Trojan 
   06.06.2020 10:00
10. Michal Jura 
 
11. Matúš Jáger 
   06.06.2020 10:00
12. Timotej Turóci 
 
13. Nicolas Karandušovský 
   06.06.2020 10:00
14. Sebestyén Tarr 
 
15. Ján Novotňák 
   06.06.2020 10:00
16. (5-8)Timur Török 
 
17. (5-8)Sebastian Turek 
   06.06.2020 10:00
18. Jakub Rendek 
 
19. Marko Strompf 
   06.06.2020 10:00
20. Michal Vanta 
 
21. Alex Kašprišin 
   06.06.2020 10:00
22. Samuel Mato 
 
23. BYE 
   06.06.2020 12:00
24. (3-4)Peter Gallo 
 
25. (5-8)Daniel Slávik 
   06.06.2020 10:00
26. Lukáš Horváth 
 
27. Peter Žinčák 
   06.06.2020 10:00
28. Filip Kolodžej 
 
29. Richard Lupták 
   06.06.2020 11:00
30. Peter Lukáč 
 
31. BYE 
   06.06.2020 13:00
32. (2)Jakub Vasky 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dióssy Š.  Vasky J. 
   06.06.2020
2. BYE 
 
3. Kolodžej F.  Princ M. 
   06.06.2020
4. Karandušovský N.  Mato S. 
 
5. (3-4)Jáger M.  Šuchter M. 
   06.06.2020
6. BYE 
 
7. Turóci T.  Valalik C. 
   06.06.2020
8. Rendek J.  Horváth L. 
 
9. Novotňák J.  Vanta M. 
   06.06.2020
10. Kašprišin A.  Lupták R. 
 
11. BYE 
   06.06.2020
12. (3-4)Török T.  Turek S. 
 
13. Lukáč P.  Strompf M. 
   06.06.2020
14. Goffa T.  Podolský Š. 
 
15. BYE 
   06.06.2020
16. (2)Gallo P.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
2 Vasky Jakub31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
3 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
4 Gallo Peter31.10.20202008M-ch1.TK Rožňava 14
5 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
6 Turek Sebastian31.10.20202008M-chTKM Betliar 39
7 Török Timur31.10.20202008M-chTKM Betliar 44
8 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
9 Podolský Šimon Jozef31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 52
10 Mato Samuel31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 58
11 Jáger Matúš31.10.20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
12 Tarr Sebestyén31.10.20202008M-chTJT Michalovce 70
13 Goffa Tomáš31.10.20202008M-ch1.TC Humenné 87
14 Zavacký Peter31.10.20202008M-chTenis Komplex Košice 99
15 Lukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
16 Strompf Marko31.10.20212009M-chTK DRANaM Košice  
17 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
18 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
19 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
20 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
21 Rendek Jakub31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
22 Kolodžej Filip31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
23 Jura Michal31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
24 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
25 Kašprišin Alex31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
26 Novotňák Ján31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
27 Princ Matúš31.10.20212009M-chTenis Komplex Košice  
28 Karandušovský Nicolas31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
29 Žinčák Peter31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Petrik Martin28. 05. 2020 14:262009M-chMŠK Poprad-Tatry  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk