www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110039 - 1.TC Humenné
Miesto konania (adresa dvorcov):Chemlonská 2, Humenné
Trieda:Letné regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Pavlovčík Milan (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Tokoš Peter (C)   
Termín od:06.06.2020 Termín do:09.06.2020
Kontakt:Ing. Milan Pavlovčík
Kontakt tel.:mobil - 0903910526,
Kontakt e-mail:mip.ten@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-05.06.2020 9:00VsTZ
mladší žiaci4824-05.06.2020 9:00VsTZ

Poznámky:

rozpisorganizačný výbor

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Dióssy Šimon16.05. 20202008M-chTK Mladosť Košice 7
2Gallo Peter14.05. 20202008M-ch1.TK Rožňava 14
3Goffa Tomáš17.05. 20202008M-ch1.TC Humenné 87
4Horváth Lukáš13.05. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
5Jáger Matúš17.05. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 69
6Jura Michal15.03. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
7Kašprišin Alex20.05. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
8Kolodžej Filip16.05. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
9Lukáč Peter10.03. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
10Lupták Richard10.03. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
11Petrik Martin16.03. 20202009M-chMŠK Poprad-Tatry  
12Rendek Jakub12.05. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
13Slávik Daniel14.05. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
14Strompf Marko13.05. 20202009M-chTK DRANaM Košice  
15Šuchter Martin14.05. 20202008M-chTK DRANaM Košice 31
16Tarr Sebestyén15.05. 20202008M-chTJT Michalovce 70
17Trojan Samuel12.05. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
18Turóci Timotej12.05. 20202009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
19Valalik Christián22.05. 20202009M-ch1.TC Humenné  
20Vanta Michal27.03. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
21Vasky Jakub17.05. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
22Zavacký Peter21.04. 20202008M-chTenis Komplex Košice 99
Prihlásení hráči po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Karandušovský Nicolas24.05. 20202009M-ch1.TC Humenné  
2Mato Samuel25.05. 20202008M-ch1.TC Humenné 58
3Novotňák Ján25.05. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
4Žinčák Peter25.05. 20202009M-ch1.TC Humenné  
5Podolský Šimon Jozef26.05. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 52
6Princ Matúš27.05. 20202009M-chTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk