' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:01.08.2020 Termín do:03.08.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-31.07.2020 10:00Prokofievova 5
staršie žiačky3216-31.07.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Miloslav Vrba 
   01.08.2020 12:30
2. BYE 
 
3. Gabriel Gyén 
   01.08.2020 09:45
4. Filip Konderla 
 
5. Samuel Sýkora 
   01.08.2020 09:45
6. Filip Jaškovič 
 
7. Filip Kucharek 
   01.08.2020 09:45
8. (5-8)Peter Danko 
 
9. (3-4)Sebastian Arva 
   01.08.2020 11:00
10. Martin Srpoň 
 
11. Lukáš Chren 
   01.08.2020 11:00
12. Adam Grendel 
 
13. Patrik Talian 
   01.08.2020 11:00
14. Peter Staš 
 
15. Tomáš Fašung 
   01.08.2020 11:00
16. (5-8)Jakub Adamko 
 
17. (5-8)Mojmír Deen 
   01.08.2020 11:00
18. Damian Nagy 
 
19. Nicolas Jendrejský 
   01.08.2020 11:00
20. Dominik Vavro 
 
21. Filip Urban 
   01.08.2020 12:30
22. Lukáš Matušík 
 
23. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   01.08.2020 12:30
24. (3-4)Adam Kurčík 
 
25. (5-8)Gregor Kovář 
   01.08.2020 12:30
26. Lukáš Jasenák 
 
27. Luke Fedorov 
   01.08.2020 12:30
28. Patrik Richter 
 
29. Tristan Guyer 
   01.08.2020 12:30
30. Maksym Ivashko 
 
31. BYE 
   01.08.2020 15:30
32. (2)Martin Németh 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Arva S.  Vrba M. 
   01.08.2020 18:00
2. BYE 
 
3. Grendel A.  Srpoň M. 
   01.08.2020 18:00
4. BYE 
 
5. Chren L.  Ivashko M. 
   01.08.2020 19:00
6. BYE 
 
7. Danko P.  Kurčík A. 
   01.08.2020 18:00
8. Kovář G.  Urban F. 
 
9. BYE 
   01.08.2020 18:00
10. Fedorov L.  Jasenák L. 
 
11. BYE 
   01.08.2020 18:00
12. Konderla F.  Richter P. 
 
13. BYE 
   01.08.2020 18:00
14. Sýkora S.  Fašung T. 
 
15. BYE 
   01.08.2020 18:00
16. (2)Németh M.  Deen M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
2 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
3 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
4 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
5 Adamko Jakub31.10.20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
6 Kovář Gregor31.10.20202008S-chLTC Leopoldov 116
7 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 129
8 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
9USPNagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
10USPChren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 179
11 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
12 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 202
13USPVavro Dominik31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 210
14 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 210
15 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 218
16 Talian Patrik31.10.20212006D-chBratislavský tenisový zväz 230
17 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
18 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 230
19 Jaškovič Filip31.10.20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 230
20 Ivashko Maksym31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Guyer Tristan31.10.20212007S-chTK ŠTK Šamorín  
23 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
25USPStaš Peter31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava  
26USPFedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava  
27USPMatušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
28USPGyén Gabriel31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky  
29USPKucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Czinege Richard30. 07. 2020 20:202006D-chHi-Ten TAC D. Streda 58
2Gazzi Jan Dario31. 07. 2020 07:042007S-chBratislavský tenisový zväz  
3Halás Vladimír28. 07. 2020 08:192009M-chAŠK Skalica  
4Hanusek Filip28. 07. 2020 22:102007S-chTK Slovan Bratislava  
5Jaroščák Maximilián10. 07. 2020 21:492006D-chTK Slovan Bratislava 37
6Jonáš Teo27. 07. 2020 07:412007S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
7Kardoš Alex24. 06. 2020 10:592008S-chTK HSC Piešťany 103
8Kostoláni Alex29. 06. 2020 09:532006D-chTenis team Nové Zámky 49
9Krahulec Martin20. 07. 2020 14:512008S-chTK Senica 75
10Linhart Martin27. 07. 2020 20:422006D-chTK Slávia STU Bratislava 73
11Minarič David27. 07. 2020 21:282006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
12Sarouphim Jean Pierre24. 07. 2020 07:452006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
13Slávik Daniel01. 08. 2020 20:592008S-chTK DRANaM Košice 218
14Štefány Jakub28. 07. 2020 18:322008S-chTK Slovan Bratislava  
15Tankovič Tomáš26. 07. 2020 17:042008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
16Vozár Samuel30. 07. 2020 11:142008S-chTK Slovan Bratislava 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk