' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:28.08.2020 Termín do:30.08.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-27.08.2020 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci3216-27.08.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis,  správa, útecha CH/D, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR, Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Valko 
   28.08.2020 16:15
2. BYE 
 
3. Viktor Farkaš 
   28.08.2020 12:45
4. Šimon Klačanský 
 
5. Jakub Jančula 
   28.08.2020 12:45
6. Timotej Nemček 
 
7. Šimon Kosáč 
   28.08.2020 12:45
8. (5-8)Lukáš Matušík 
 
9. (3-4)Samuel Lackovič 
   28.08.2020 14:00
10. William Bennett 
 
11. Nicolas Jendrejský 
   28.08.2020 14:00
12. Samuel Papcun 
 
13. Martin Stacho 
   28.08.2020 14:00
14. Jakub Fleischmann 
 
15. Adrian Vancu 
   28.08.2020 14:00
16. (5-8)Marko Bartovič 
 
17. (5-8)Filip Kucharek 
   28.08.2020 14:00
18. Kevin Kalma 
 
19. Adrian Kimian-Brand 
   28.08.2020 15:15
20. Jakub Šujan 
 
21. Denis Štupák 
   28.08.2020 15:15
22. Matteo Massi 
 
23. BYE 
   28.08.2020 17:00
24. (3-4)Filip Konderla 
 
25. (5-8)Vladimír Halás 
   28.08.2020 15:15
26. Norbert Czinege 
 
27. Leonard Gróf 
   28.08.2020 15:15
28. Michal Harmata 
 
29. Jakub Malček 
   28.08.2020 15:15
30. Ján Matucha 
 
31. BYE 
   28.08.2020 17:00
32. (2)Alex Kardoš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Valko S.  Krajčír S. 
   29.08.2020 15:30
2. BYE 
 
3. Gróf L.  Matušík L. 
   29.08.2020 15:30
4. BYE 
 
5. (3-4)Bartovič M.  Matucha J. 
   29.08.2020 15:30
6. BYE 
 
7. Fleischmann J.  Vancu A. 
   29.08.2020 13:30
8. Jendrejský N.  Malček J. 
 
9. Farkaš V.  Nemček T. 
   29.08.2020 13:30
10. Bennett W.  Šujan J. 
 
11. BYE 
   29.08.2020 15:30
12. (3-4)Kimian-Brand A.  Kosáč Š. 
 
13. BYE 
   29.08.2020 13:30
14. Lackovič S.  Halás V. 
 
15. BYE 
   29.08.2020 13:30
16. (2)Konderla F.  Kucharek F. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
2USPKardoš Alex31.10.20202008S-chTK HSC Piešťany 21
3 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
4 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
5 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
6 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
7 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
8 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
9 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
10 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
11 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
12 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
13 Massi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
14 Matucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
15 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
16 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
17 Klačanský Šimon31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
18 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
19 Nemček Timotej31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
20 Harmata Michal31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA  
21 Stacho Martin31.10.20212008S-chTK Šaľa  
22 Kalma Kevin31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23 Bennett William31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
24USPKosáč Šimon31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25USPŠtupák Denis31.10.20202008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
26USPFarkaš Viktor31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
27USPPapcun Samuel31.10.20212008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
28USPMalček Jakub31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
29USPKimian-Brand Adrian31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Krajčír Samuel Alexander28. 08. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gibala Dominik25. 08. 2020 16:472009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
2Horváth Timur25. 08. 2020 20:432008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
3Jureňa Martin25. 08. 2020 08:282009M-chAŠK Skalica  
4Kostolný Sebastián26. 08. 2020 18:072009M-chTK Žilina  
5Lukačeňa García Marek25. 08. 2020 11:312009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
6Roman Filip22. 08. 2020 11:032009M-chTC Play Tennis Malinovo  
7Slávik Daniel26. 08. 2020 21:002008S-chTK DRANaM Košice 47
8Tóth Tomáš17. 08. 2020 12:122008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
9Zelenák Ivan27. 08. 2020 07:082009M-chTC DRACI Matúškovo  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk