' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:13.06.2020 Termín do:15.06.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-12.06.2020 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci4824-12.06.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Valko 
   13.06.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Timur Horváth 
   13.06.2020 12:00
4. BYE 
 
5. Ivan Zelenák 
   13.06.2020 12:00
6. Jakub Fleischmann 
 
7. Ján Matucha 
   13.06.2020 15:00
8. BYE 
 
9. Maksym Ivashko 
   13.06.2020 12:00
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 3 
   13.06.2020 12:00
12. BYE 
 
13. Juraj Janáč 
   13.06.2020 13:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Filip Urban 
   13.06.2020 13:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Filip Konderla 
   13.06.2020 13:30
18. BYE 
 
19. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   13.06.2020 13:30
20. BYE 
 
21. Sebastián Faga 
   13.06.2020 12:00
22. Jakub Šujan 
 
23. po vyžrebovaní odhlásený 2 
   13.06.2020 15:00
24. BYE 
 
25. Viktor Hlóska 
   13.06.2020 13:30
26. BYE 
 
27. Leonard Gróf 
   13.06.2020 13:30
28. BYE 
 
29. Marko Bartovič 
   13.06.2020 13:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   13.06.2020 13:30
32. (5-8)Michal Ferenčík 
 
33. BYE 
   13.06.2020 13:30
34. (5-8)Gregor Kovář 
 
35. BYE 
   13.06.2020 13:30
36. Lukáš Matušík 
 
37. BYE 
   13.06.2020 13:30
38. Adrian Vancu 
 
39. BYE 
   13.06.2020 13:30
40. Samuel Lackovič 
 
41. BYE 
   13.06.2020 15:00
42. Filip Kucharek 
 
43. Filip Roman 
   13.06.2020 12:00
44. Matej Čillík 
 
45. BYE 
   13.06.2020 13:30
46. Richard Lupták 
 
47. BYE 
   13.06.2020 13:30
48. (3-4)Patrik Richter 
 
49. BYE 
   13.06.2020 15:00
50. (5-8)Luke Fedorov 
 
51. BYE 
   13.06.2020 15:00
52. Nicolas Jendrejský 
 
53. BYE 
   13.06.2020 15:00
54. Marek Lukačeňa García 
 
55. BYE 
   13.06.2020 15:00
56. Michal Tóth 
 
57. BYE 
   13.06.2020 15:00
58. Tomáš Tóth 
 
59. Jakub Kmeť 
   13.06.2020 12:00
60. Samuel Alexander Krajčír 
 
61. BYE 
   13.06.2020 15:00
62. Martin Pláteník 
 
63. BYE 
   13.06.2020 15:00
64. (2)Alex Kardoš 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Konderla F.  Richter P. 
   14.06.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Roman F.  Krajčír S. 
   14.06.2020 14:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Kovář G.  Lackovič S. 
   14.06.2020 14:00
6. BYE 
 
7. Horváth T.  Jendrejský N. 
   13.06.2020 16:00
8. Fleischmann J.  Matušík L. 
 
9. Faga S.  Tóth M. 
   13.06.2020 16:00
10. Kucharek F.  Lukačeňa García M. 
 
11. BYE 
   13.06.2020
12. (3-4)Čillík M.  Ferenčík M. 
 
13. Matucha J.  Bartovič M. 
   13.06.2020 16:00
14. Fedorov L.  Tóth T. 
 
15. BYE 
   14.06.2020 14:00
16. (2)Valko S.  Ivashko M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
2 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
3 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
4 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
5 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
6 Urban Filip31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
7 Ferenčík Michal31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 55
8 Fedorov Luke31.10.20212008M-chTK Slovan Bratislava 58
9 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
10 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
11 Čillík Matej31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
12 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
13 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
14 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
15 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
16 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
18 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
19 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
20 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
21 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
22 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
24 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
26 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
27 Kmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
28USPMatucha Ján31.10.20212008M-chBratislavský tenisový zväz  
29 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
30 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
31 Pláteník Martin31.10.20202008M-chTŠ Advantage Bratislava  
32 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
33 Ivashko Maksym31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
34 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
35 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
36 odhlásený 3 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam03. 06. 2020 20:522009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Balušík Branislav05. 06. 2020 12:352008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Czinege Norbert10. 06. 2020 10:092009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
4Danko Peter01. 06. 2020 16:232008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5Gyén Gabriel08. 06. 2020 08:252008M-chTenis team Nové Zámky 51
6Halás Vladimír07. 06. 2020 09:072009M-chAŠK Skalica  
7Horváth Lukáš08. 06. 2020 10:092009M-chTK Mladosť Košice  
8Jasenák Lukáš11. 06. 2020 17:252008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
9Jureňa Martin13. 06. 2020 06:302009M-chAŠK Skalica  
10Karas Jozef10. 06. 2020 07:512009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
11Kollár Markus06. 06. 2020 18:002009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
12Kostolný Sebastián11. 06. 2020 20:582009M-chTK Žilina  
13Lukáč Peter10. 06. 2020 17:032009M-chTJ Sokol Prešov  
14Massalkhi Adam15. 06. 2020 17:142008M-chTK Kúpele Piešťany 67
15Massi Matteo11. 06. 2020 21:202009M-chTC Topoľčany  
16Oles Nikolas15. 06. 2020 17:142009M-chTenisová škola Pezinok  
17Pajtáš Dávid30. 05. 2020 08:172008M-chTK Slovan Galanta 34
18Slávik Daniel09. 06. 2020 22:572008M-chTK DRANaM Košice 47
19Sobihard Peter11. 06. 2020 07:212009M-chTK Inter Bratislava  
20Srpoň Martin01. 06. 2020 18:552008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
21Štefány Jakub08. 06. 2020 08:322008M-chTK Slovan Bratislava 23
22Strompf Marko15. 05. 2020 08:262009M-chTK DRANaM Košice  
23Urbánoš Filip07. 06. 2020 13:102009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Valuh Boris29. 05. 2020 17:172009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
25Varinský Tibor03. 06. 2020 19:402009M-chTK HSC Piešťany  
26Vozár Samuel08. 06. 2020 13:342008M-chTK Slovan Bratislava 36
27Žikla Kristián08. 06. 2020 09:592008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk