www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:13.06.2020 Termín do:15.06.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-12.06.2020 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci4824-12.06.2020 10:00Prokofievova 5
Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Andel Adam04.05. 20202009M-chTK Slávia SPU Nitra  
2Balušík Branislav25.04. 20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
3Čillík Matej14.05. 20202008M-chTŠ Advantage Bratislava 99
4Danko Peter21.04. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5Faga Sebastián08.05. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
6Fleischmann Jakub14.04. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
7Gróf Leonard16.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
8Gyén Gabriel11.05. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
9Halás Vladimír16.04. 20202009M-chAŠK Skalica  
10Hlóska Viktor25.04. 20202009M-chMŠO Štúrovo  
11Horváth Lukáš22.05. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
12Horváth Timur17.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
13Janáč Juraj22.04. 20202008M-chFORTUNA Trnava 78
14Jasenák Lukáš14.04. 20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
15Jendrejský Nicolas17.04. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
16Jureňa Martin14.05. 20202009M-chAŠK Skalica  
17Karas Jozef04.05. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
18Kardoš Alex11.05. 20202008M-chTK HSC Piešťany 21
19Kollár Markus02.05. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20Konderla Filip15.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
21Kostolný Sebastián22.04. 20202009M-chTK Žilina  
22Kovář Gregor21.05. 20202008M-chLTC Leopoldov 25
23Krajčír Samuel Alexander05.05. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
24Kucharek Filip14.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
25Lackovič Samuel15.04. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
26Lukáč Peter01.05. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
27Lukačeňa García Marek20.05. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
28Lupták Richard12.05. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
29Massalkhi Adam19.04. 20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
30Massi Matteo22.05. 20202009M-chTC Topoľčany  
31Matušík Lukáš16.04. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
32Richter Patrik19.05. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
33Roman Filip18.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
34Slávik Daniel14.05. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
35Sobihard Peter05.05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
36Srpoň Martin23.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
37Štefány Jakub19.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
38Šujan Jakub12.05. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
39Tóth Tomáš13.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
40Urban Filip02.05. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
41Urbánoš Filip13.04. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
42Valko Samuel21.04. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
43Vancu Adrian21.04. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
44Varinský Tibor14.04. 20202009M-chTK HSC Piešťany  
45Vozár Samuel13.05. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
46Zelenák Ivan20.04. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
47Žikla Kristián01.05. 20202008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Pajtáš Dávid30.05. 2020 08:172008M-chTK Slovan Galanta 34
2Strompf Marko15.05. 2020 08:262009M-chTK DRANaM Košice  
3Valuh Boris29.05. 2020 17:172009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk