Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hasaj Ján (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 27.06.2020 | Termín do: | 29.06.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 25. 06. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 26.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
dorastenky | 48 | 24 | - | 26.06.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Hasaj Ján, ZVR: Šramková Lucia
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihálová S. Lacková V. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Stanová Z. Kratochvílová K. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | Daňková K. Jávorková K. | ||||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Veličová N. Košlíková V. | ||||
6:3 6:3 | |||||
8. | Forgáčová S. Dičérová E. | 16 8 SF F | |||
9. | BYE | ||||
10. | Švorcová K. Krivosudská L. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | Dobrucká N. Ptáčková P. | 16 8 SF F | |||
13. | BYE | ||||
14. | Petrovičová N. Potičná V. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Mayerová M. Provazníková A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
2 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
3 | USP | Krivosudská Lucia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 35 | |||
4 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
5 | Kratochvílová Karin | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
6 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
7 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
8 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
9 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
10 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
11 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
12 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
13 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
14 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
15 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
16 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
17 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
18 | Čelustková Klára | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | ||||
19 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
20 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
21 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
22 | Jávorková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | ||||
23 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
24 | Barteková Sára | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 159 | ||||
25 | Uličná Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | ||||
26 | Košlíková Viktoria Dominika | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
27 | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | ||||
28 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 199 | ||||
29 | Vatrtová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK HSC Piešťany | 217 | ||||
30 | Lašáková Lilien | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 217 | ||||
31 | Poldaufová Simona | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
32 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | ||||
33 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | ||||
34 | Mydlárová Barbora | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | 347 | ||||
35 | Nikolayeva Violeta | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | |||||
36 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
37 | USP | Molchanova Olga | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | ||||
38 | USP | Guspanová Sára | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | ||||
39 | USP | Kuksina Kristina | 31.10.2020 !!! | 2004 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | ||||
40 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
41 | USP | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
42 | odhlásený 3 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
43 | USP | odhlásený 4 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 19. 06. 2020 19:28 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Balontayová Lucia | 25. 06. 2020 20:07 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
3 | Brandisová Emma | 25. 06. 2020 07:10 | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
4 | Bučič Veronika | 26. 06. 2020 08:42 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
5 | Čopianová Stela | 25. 06. 2020 23:21 | 2003 | Ž | TK 1901 Spišská Nová Ves | 91 | ||||
6 | Čuboňová Lucia | 26. 06. 2020 08:20 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 327 | ||||
7 | Čuboňová Žofia | 26. 06. 2020 08:20 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
8 | Danišková Kristína | 23. 06. 2020 19:01 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
9 | Dekanová Vanessa | 25. 06. 2020 21:00 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | ||||
10 | Galovičová Laura | 25. 06. 2020 21:49 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
11 | Hallová Ema | 21. 06. 2020 19:18 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
12 | Kamenská Chiara | 25. 06. 2020 22:50 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
13 | Klanduchová Michaela | 19. 06. 2020 10:10 | 2003 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 79 | ||||
14 | Kolibková Lorraine Amie | 26. 06. 2020 08:22 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | |||||
15 | Košecká Gabriela | 25. 06. 2020 13:11 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
16 | Kutešová Emma | 29. 06. 2020 17:52 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
17 | Martináková Alexandra | 25. 06. 2020 13:40 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
18 | Matúšová Natália | 26. 06. 2020 21:15 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 347 | ||||
19 | Moravanská Klára | 24. 06. 2020 22:30 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
20 | Mravcová Ema | 16. 06. 2020 15:29 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
21 | Nádaská Laura | 24. 06. 2020 14:07 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
22 | Naňová Gabriela | 19. 06. 2020 10:37 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
23 | Pavlechová Katarína | 23. 06. 2020 17:48 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
24 | Perháčová Terézia | 23. 06. 2020 21:04 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
25 | Pindúrová Vivien | 29. 06. 2020 17:52 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||||
26 | Pirohová Dominika | 07. 06. 2020 10:53 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 141 | ||||
27 | Podolcová Viktória | 22. 06. 2020 12:39 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
28 | Polakovičová Adela | 25. 06. 2020 21:25 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
29 | Simonová Sophia | 25. 06. 2020 16:46 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
30 | Šramková Tamara | 24. 06. 2020 11:48 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
31 | Šurinová Simona | 24. 06. 2020 20:58 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
32 | Švorcová Stella Izabela | 26. 06. 2020 08:58 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
33 | Valitova Arina | 26. 06. 2020 19:53 | 2004 | Ž | TC ROYAL Bratislava | |||||
34 | Vavrová Yasmin | 12. 06. 2020 10:49 | 2007 | D-d | TK Petržalka | |||||
35 | Žabková Kiara | 23. 06. 2020 22:03 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |