zrušené | Bratislavský region | |||
Usporiadateľ: | 080087 - TK Jednotka Bratislava | |||
Názov turnaja: | TK JEDNOTKA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Prokofievova 5 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Hrušovský Michal (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Šramková Lucia (A) | |||
Termín od: | 14.03.2020 | Termín do: | 16.03.2020 | |
Kontakt: | Lucia Šramková | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0903232027, | |||
Kontakt e-mail: | tkjednotka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 03. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 13.03.2020 10:00 | Prokofievova 5 |
Poznámky:
STZ zrušil turnaj z dôvodu aktuálnej situácie.
rozpis,
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mayerová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
2 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
3 | Šurinová Simona | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
4 | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | ||||
5 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
6 | Dobrucká Natália | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
7 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
8 | Sameliaková Klára | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 63 | ||||
9 | Čuboňová Žofia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
10 | Perháčová Terézia | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
11 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
12 | Naňová Gabriela | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
13 | Bučič Veronika | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
14 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
15 | Šramková Tamara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
16 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
17 | Pavlíková Vladimíra | 31.10.2024 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
18 | Balontayová Lucia | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
19 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
20 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
21 | Veličová Nina | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
22 | Kausichová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
23 | Danišková Kristína | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
24 | USP | Mravcová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | |||
25 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | |||
26 | USP | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||
27 | USP | Michalčíková Bernadette | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 199 | |||
28 | USP | Štrbová Carla | 31.10.2021 !!! | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | 227 | |||
29 | USP | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | |||
30 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | ||||
31 | USP | Guspanová Sára | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Gibová Simona | 27. 02. 2020 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 115 | |||||
2 | Gedayová Michaela | 25. 02. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | |||||
3 | Hrabovská Karolína | 19. 02. 2020 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | |||||
4 | Kamenská Chiara | 19. 01. 2020 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | |||||
5 | Šimonová Nina | 24. 01. 2020 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | |||||
6 | Vatlavicová Monika | 21. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | |||||
7 | Barillová Deana | 18. 02. 2020 | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 128 | |||||
8 | Daňková Karolína | 16. 02. 2020 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | |||||
9 | Podolcová Viktória | 18. 02. 2020 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | |||||
10 | Mrvová Natália | 23. 02. 2020 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 133 | |||||
11 | Lapšová Emma | 27. 01. 2020 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | |||||
12 | Hallová Ema | 18. 01. 2020 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | |||||
13 | Moravanská Klára | 25. 02. 2020 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | |||||
14 | Polakovičová Adela | 16. 01. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | |||||
15 | Martináková Alexandra | 22. 01. 2020 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | |||||
16 | Jávorková Karin | 21. 01. 2020 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 156 | |||||
17 | Dekanová Vanessa | 18. 02. 2020 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | |||||
18 | Gallová Anabela | 22. 01. 2020 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | |||||
19 | Kolesárová Vanessa | 05. 02. 2020 | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | |||||
20 | Košecká Gabriela | 11. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | |||||
21 | Janíčková Adriana | 16. 02. 2020 | 2005 | Ž | TK Kysucké Nové Mesto | 190 | |||||
22 | Poldaufová Simona | 21. 01. 2020 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | |||||
23 | Surová Tamara | 06. 02. 2020 | 2005 | Ž | TC MERY Academy Holíč | 289 | |||||
24 | Borš Ella | 15. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | |||||
25 | Pšenková Viktória | 02. 02. 2020 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | |||||
26 | Čillíková Júlia | 16. 01. 2020 | 2004 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | 347 | |||||
27 | Simonová Sophia | 24. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||||
28 | Blahová Daniela | 16. 01. 2020 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 347 | |||||
29 | Matúšová Natália | 29. 02. 2020 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 347 | |||||
30 | Nováková Kristína | 18. 02. 2020 | 2004 | Ž | VTC Pezinok | 347 | |||||
31 | Kovarčíková Katarína | 27. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||||
32 | Bégerová Natália | 25. 02. 2020 | 2006 | D-d | VTC Pezinok | ||||||
33 | Gaburová Natália | 25. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
34 | Martinez Solís Claudia Sofia | 27. 02. 2020 | 2004 | Ž | TKM Betliar |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Berceliová Emma | 02. 03. 2020 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 217 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bauerová Ema | 02. 03. 2020 19:44 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | |||||
2 | Buranská Nina | 08. 03. 2020 19:29 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | ||||
3 | Cíleková Laura | 01. 03. 2020 17:27 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
4 | Gemzická Adela | 26. 02. 2020 07:42 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
5 | Husárová Silvia | 04. 03. 2020 19:04 | 2006 | D-d | TK Hriňová | |||||
6 | Kratochvílová Karin | 06. 03. 2020 09:54 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
7 | Mihálová Slávka | 09. 03. 2020 10:54 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
8 | Mikocziová Petra | 09. 03. 2020 08:16 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | |||||
9 | Pavlechová Katarína | 08. 03. 2020 22:05 | 2005 | Ž | TennisTradex NMnV | 94 | ||||
10 | Štvrtecká Silvia | 29. 02. 2020 12:09 | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | ||||
11 | Uličná Zuzana | 07. 03. 2020 21:48 | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 |