' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hrušovský Michal (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:01.02.2020 Termín do:03.02.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-31.01.2020 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci3216-31.01.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hrušovský Michal, ZVR: Šramková Lucia

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Branislav Balušík 
   01.02.2020 14:00
2. Tomáš Slašťan 
 
3. Timur Horváth 
   01.02.2020 14:00
4. Martin Bobošík 
 
5. Adam Fiala 
   01.02.2020 14:00
6. Jozef Karas 
 
7. Samuel Alexander Krajčír 
   01.02.2020 14:00
8. (5-8)Ivan Luhový 
 
9. (3-4)Patrik Richter 
   01.02.2020 15:00
10. Samuel Lackovič 
 
11. Sebastián Faga 
   01.02.2020 15:00
12. Vladimír Halás 
 
13. Filip Roman 
   01.02.2020 15:00
14. Markus Kollár 
 
15. Marko Bartovič 
   01.02.2020 15:00
16. (5-8)Samuel Vozár 
 
17. (5-8)Dávid Pajtáš 
   01.02.2020 16:15
18. Nikolas Oles 
 
19. Richard Lupták 
   01.02.2020 16:15
20. Filip Kucharek 
 
21. Adam Andel 
   01.02.2020 16:15
22. Dominik Gibala 
 
23. Juraj Janáč 
   01.02.2020 16:15
24. (3-4)Alex Kardoš 
 
25. (5-8)Filip Konderla 
   01.02.2020 17:15
26. Timotej Vavro 
 
27. Boris Valuh 
   01.02.2020 17:15
28. Martin Frič 
 
29. Matej Kováč 
   01.02.2020 17:15
30. Nicolas Jendrejský 
 
31. Jakub Kmeť 
   01.02.2020 17:15
32. (2)Samuel Valko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Valko S.  Srpoň M. 
   02.02.2020 17:00
2. BYE 
 
3. Karas J.  Frič M. 
   02.02.2020 17:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Pajtáš D.  Kardoš A. 
   02.02.2020 17:00
6. BYE 
 
7. Vavro T.  Jendrejský N. 
   02.02.2020 16:00
8. Faga S.  Krajčír S. 
 
9. Kucharek F.  Roman F. 
   02.02.2020 16:00
10. Fiala A.  Oles N. 
 
11. BYE 
   02.02.2020 17:00
12. (3-4)Konderla F.  Lackovič S. 
 
13. Kollár M.  Valuh B. 
   21.02.2020 16:00
14. Horváth T.  Bartovič M. 
 
15. BYE 
   02.02.2020 17:00
16. (2)Richter P.  Štefány J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
3 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
4 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
5 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
6 Luhový Ivan31.10.20222008M-chTK Púchov 26
7 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
8 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
9 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
10 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
11 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
12 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
13 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
14 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
15 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
16 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
17 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
19 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
20 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
21 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
22 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
23 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
24 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
25USPKováč Matej31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
26USPKmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
27USPLackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
28USPJendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
29USPBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
30USPVavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
31USPFiala Adam31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
32USPOles Nikolas31.10.20212009M-chTenisová škola Pezinok  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Jura Michal11. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
2Jureňa Martin03. 12. 20192009M-chAŠK Skalica  
3Massi Matteo04. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
4Matušík Lukáš02. 12. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Gróf Leonard09. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
6Urbánoš Filip02. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
7Šujan Jakub05. 12. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
8Kruksa Martin14. 12. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
9Takáč Samuel06. 12. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
10Ivashko Maksym14. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Srpoň Martin01. 02. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
2Štefány Jakub01. 02. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
3Kalma Kevin20. 01. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
4Kravchenko Borys23. 01. 20202008M-chBratislavský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čech Alex25. 01. 2020 17:552008M-chTK Slovan Bratislava 12
2Fano Alex Adam31. 01. 2020 06:112008M-chTK HSC Piešťany 19
3Fašung Tomáš30. 01. 2020 09:332008M-chTK Slovan Bratislava 33
4Fleischmann Jakub15. 01. 2020 17:442009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Frátrik Adam25. 01. 2020 20:222008M-chTK Žilina 40
6Hlóska Viktor29. 01. 2020 07:462009M-chMŠO Štúrovo  
7Horváth Lukáš12. 01. 2020 14:222009M-chTK Mladosť Košice  
8Chmelár Timotej28. 01. 2020 06:292008M-chTC EMPIRE Trnava 29
9Chren Lukáš24. 01. 2020 10:182008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
10Jasenák Lukáš25. 01. 2020 15:292008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
11Kosáč Šimon21. 12. 2019 18:302009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Kostolný Sebastián29. 01. 2020 22:292009M-chTK Žilina  
13Kovář Gregor24. 01. 2020 07:132008M-chLTC Leopoldov 25
14Lipták Matej28. 01. 2020 19:412009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
15Petráško Matúš29. 01. 2020 09:142009M-chTK Žilina  
16Pleško Richard12. 01. 2020 12:492008M-chTK Žilina 38
17Rendek Jakub29. 01. 2020 18:202009M-chTK Mladosť Košice  
18Sobihard Peter29. 01. 2020 06:582009M-chTK Inter Bratislava  
19Sýkora Samuel30. 01. 2020 14:382009M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Tóth Michal29. 01. 2020 22:082009M-chTC EMPIRE Trnava  
21Tóth Tomáš27. 01. 2020 21:102008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
22Turóci Timotej29. 01. 2020 17:312009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
23Vanta Michal30. 01. 2020 21:492009M-chTenisová akadémia Prešov  
24Varinský Tibor21. 01. 2020 20:172009M-chTK HSC Piešťany  
25Žikla Kristián26. 01. 2020 11:442008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk