www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka Bratislava
Názov turnaja:TK JEDNOTKA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Prokofievova 5
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (B)   
Termín od:01.02.2020 Termín do:03.02.2020
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:tkjednotka@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 31. 01. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-31.01.2020 10:00Prokofievova 5
mladší žiaci3216-31.01.2020 10:00Prokofievova 5

Poznámky:

rozpis,

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
3 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
4 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
5 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
6 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
7 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
8 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
9 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
10 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
11 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
12 Slašťan Tomáš31.10.20202008M-chFresh club Zvolen 41
13 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
14 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
15 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
16 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
17 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
18 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
19USPKaras Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20USPKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
21USPFaga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
22USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPLackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
24USPVavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
25USPFiala Adam31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
26USPLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Valuh Boris02. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
2Tóth Michal02. 12. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
3Rendek Jakub12. 01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
4Andel Adam15. 12. 20192009M-chTK Slávia SPU Nitra  
5Kollár Markus02. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
6Turóci Timotej17. 12. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
7Halás Vladimír02. 12. 20192009M-chAŠK Skalica  
8Gibala Dominik17. 12. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
9Roman Filip15. 12. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
10Kucharek Filip05. 12. 20192009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11Lupták Richard04. 12. 20192009M-chTJ Sokol Prešov  
12Kmeť Jakub14. 12. 20192009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
13Kostolný Sebastián02. 12. 20192009M-chTK Žilina  
14Vanta Michal04. 01. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
15Jura Michal11. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
16Bartovič Marko02. 12. 20192009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17Urbánoš Filip02. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
18Kruksa Martin14. 12. 20192009M-chTC EMPIRE Trnava  
19Takáč Samuel06. 12. 20192009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20Kováč Matej14. 12. 20192009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
21Jureňa Martin03. 12. 20192009M-chAŠK Skalica  
22Jendrejský Nicolas02. 12. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
23Massi Matteo04. 01. 20202009M-chTC Topoľčany  
24Gróf Leonard09. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
25Hlóska Viktor05. 12. 20192009M-chMŠO Štúrovo  
26Matušík Lukáš02. 12. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
27Šujan Jakub05. 12. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
28Oles Nikolas26. 12. 20192009M-chTenisová škola Pezinok  
29Ivashko Maksym14. 12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava  
30Sobihard Peter09. 01. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Fano Alex Adam21. 01. 20202008M-chTK HSC Piešťany 19
2Kravchenko Borys23. 01. 20202008M-chBratislavský tenisový zväz  
3Kalma Kevin20. 01. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čech Alex25. 01. 2020 17:552008M-chTK Slovan Bratislava 12
2Fleischmann Jakub15. 01. 2020 17:442009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
3Frátrik Adam25. 01. 2020 20:222008M-chTK Žilina 40
4Horváth Lukáš12. 01. 2020 14:222009M-chTK Mladosť Košice  
5Chren Lukáš24. 01. 2020 10:182008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
6Jasenák Lukáš25. 01. 2020 15:292008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
7Kosáč Šimon21. 12. 2019 18:302009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
8Kovář Gregor24. 01. 2020 07:132008M-chLTC Leopoldov 25
9Pleško Richard12. 01. 2020 12:492008M-chTK Žilina 38
10Varinský Tibor21. 01. 2020 20:172009M-chTK HSC Piešťany  
11Žikla Kristián26. 01. 2020 11:442008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk