' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:23.08.2020 Termín do:25.08.2020
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 08. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-22.08.2020 8:30Lysáková ulica 1, Ba
staršie žiačky4824-22.08.2020 8:30Lysáková ulica 1, Ba

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Alex Lapšanský 
   23.08.2020 12:45
2. BYE 
 
3. Samuel Vozár 
   23.08.2020 12:45
4. BYE 
 
5. Patrik Richter 
   23.08.2020 12:45
6. Peter Danko 
 
7. Adam Grendel 
   23.08.2020 12:45
8. BYE 
 
9. Martin Šuchter 
   23.08.2020 11:30
10. BYE 
 
11. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   23.08.2020 11:30
12. BYE 
 
13. Filip Konderla 
   23.08.2020 11:30
14. BYE 
 
15. (5-8)Šimon Jeník 
   23.08.2020 11:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Dominik Guzmický 
   23.08.2020 11:30
18. BYE 
 
19. Filip Hanusek 
   23.08.2020 11:30
20. BYE 
 
21. Filip Brejžek 
   23.08.2020 11:30
22. BYE 
 
23. Filip Urban 
   23.08.2020 11:30
24. BYE 
 
25. Tomáš Slašťan 
   23.08.2020 10:15
26. BYE 
 
27. Mojmír Deen 
   23.08.2020 10:15
28. BYE 
 
29. Martin Srpoň 
   23.08.2020 10:15
30. BYE 
 
31. BYE 
   23.08.2020 10:15
32. (5-8)Adam Kurčík 
 
33. BYE 
   23.08.2020 10:15
34. (5-8)Oskar Benian 
 
35. BYE 
   23.08.2020 10:15
36. Marcus Černák 
 
37. BYE 
   23.08.2020 08:00
38. Teo Jonáš 
 
39. BYE 
   23.08.2020 08:00
40. Sebastian Arva 
 
41. BYE 
   23.08.2020 08:00
42. Dominik Vavro 
 
43. BYE 
   23.08.2020 08:00
44. Timotej Vavro 
 
45. BYE 
   23.08.2020 08:00
46. Jakub Štefány 
 
47. BYE 
   23.08.2020 08:00
48. (3-4)Nicholas Volník 
 
49. BYE 
   23.08.2020 09:00
50. (5-8)Tomáš Strašil 
 
51. BYE 
   23.08.2020 09:00
52. Jakub Adamko 
 
53. BYE 
   23.08.2020 09:00
54. Filip Kucharek 
 
55. BYE 
   23.08.2020 09:00
56. Nikolas Milata 
 
57. BYE 
   23.08.2020 09:00
58. Jakub Vasky 
 
59. BYE 
   23.08.2020 09:00
60. Filip Kutný 
 
61. BYE 
   23.08.2020 09:00
62. Jan Dario Gazzi 
 
63. BYE 
   23.08.2020 09:00
64. (2)Jean Pierre Sarouphim 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Sarouphim J.  Bušniak M. 
   23.08.2020
2. BYE 
 
3. Chren L.  Dióssy Š. 
   23.08.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Grendel A.  Lapšanský A. 
   23.08.2020
6. BYE 
 
7. Vozár S.  Hanusek F. 
   23.08.2020
8. Vasky J.  Brejžek F. 
 
9. Srpoň M.  Danko P. 
   23.08.2020
10. Konderla F.  Urban F. 
 
11. BYE 
   23.08.2020
12. (3-4)Strašil T.  Benian O. 
 
13. Štefány J.  Richter P. 
   23.08.2020
14. Milata N.  Černák M. 
 
15. BYE 
   23.08.2020
16. (2)Kurčík A.  Jeník Š. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lapšanský Alex31.10.20202006D-chTK Matchpoint Trebatice 25
2 Sarouphim Jean Pierre31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
3 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
4 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
5USPJeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
6 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
7 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
8 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
9 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
10 Adamko Jakub31.10.20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
11 Vasky Jakub31.10.20202008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
12 Brejžek Filip31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 127
13 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 129
14 Šuchter Martin31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 131
15 Deen Mojmír31.10.20212007S-chTK Jednotka Bratislava 131
16 Černák Marcus31.10.20232007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
17 Milata Nikolas31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 175
18 Slašťan Tomáš31.10.20202008S-chFresh club Zvolen 179
19 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
20 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 210
21 Vavro Dominik31.10.20212007S-chŠK TC Dúbravka BA 210
22 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 218
23 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 230
24 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
25 Jonáš Teo31.10.20212007S-chOukey Tenis Chorvátsky Grob  
26 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
27 Štefány Jakub31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava  
28 Kutný Filip31.10.20222007S-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
29 Hanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
30 Gazzi Jan Dario31.10.20212007S-chBratislavský tenisový zväz  
31 Vavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
32USPKucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
33 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal23. 08. 20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 26
2Chren Lukáš23. 08. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 179
3Dióssy Šimon23. 08. 20202008S-chTK Mladosť Košice  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam21. 08. 2020 18:192007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Czinege Richard21. 08. 2020 18:182006D-chHi-Ten TAC D. Streda 58
3Fašung Tomáš22. 08. 2020 08:002008S-chTK Slovan Bratislava 202
4Fičor Oskar21. 08. 2020 11:372007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
5Gyén Gabriel20. 08. 2020 12:432008S-chTenis team Nové Zámky  
6Halás Vladimír17. 08. 2020 20:412009M-chAŠK Skalica  
7Hron Alex Maximilián20. 08. 2020 19:402007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
8Chmelár Timotej19. 08. 2020 18:132008S-chTC EMPIRE Trnava 91
9Ivashko Maksym18. 08. 2020 20:092008S-chTK Slávia STU Bratislava  
10Jaroščák Maximilián21. 08. 2020 17:132006D-chTK Slovan Bratislava 37
11Jaškovič Filip21. 08. 2020 15:492006D-chTK Slávia STU Bratislava 230
12Jendrejský Nicolas23. 08. 2020 09:492009M-chŠK TC Dúbravka BA  
13Kostoláni Alex29. 06. 2020 09:042006D-chTenis team Nové Zámky 49
14Krahulec Martin20. 08. 2020 21:342008S-chTK Senica 75
15Maruniak Matej21. 08. 2020 18:592008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
16Mikuš Michal20. 08. 2020 22:452008S-chTK Baník Prievidza 86
17Minarič David19. 08. 2020 20:482006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
18Nagy Damian09. 08. 2020 20:302007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
19Németh Martin22. 08. 2020 08:282006D-chTK VIP Bratislava 71
20Sýkora Samuel21. 08. 2020 20:372009M-chTK Slávia STU Bratislava  
21Talian Patrik20. 08. 2020 08:412006D-chBratislavský tenisový zväz 230
22Tankovič Tomáš05. 08. 2020 09:222008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
23Tóth Tomáš17. 08. 2020 12:142008S-chTK Slávia STU Bratislava  
24Valko Samuel21. 08. 2020 18:262008S-chŠK TC Dúbravka BA 169
25Vrba Miloslav21. 08. 2020 12:232007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk