' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:20.08.2020 Termín do:22.08.2020
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 19. 08. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-19.08.2020 8:30Lysáková ulica 1, Ba
mladšie žiačky4824-19.08.2020 8:30Lysáková ulica 1, Ba

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Richter 
   20.08.2020 11:00
2. BYE 
 
3. Jakub Fleischmann 
   20.08.2020 09:00
4. Marko Bartovič 
 
5. Ján Matucha 
   20.08.2020 09:00
6. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
7. (5-8)Timur Horváth 
   20.08.2020 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Lukáš Jasenák 
   20.08.2020 11:00
10. BYE 
 
11. Nicolas Jendrejský 
   20.08.2020 09:00
12. Adrian Vancu 
 
13. Lukáš Matušík 
   20.08.2020 09:00
14. Leonard Gróf 
 
15. BYE 
   20.08.2020 11:00
16. (5-8)Richard Lupták 
 
17. BYE 
   20.08.2020 12:00
18. (5-8)Adam Andel 
 
19. Michal Harmata 
   20.08.2020 09:00
20. Marek Lukačeňa García 
 
21. Timotej Vavro 
   20.08.2020 09:00
22. Viktor Farkaš 
 
23. BYE 
   20.08.2020 12:00
24. (3-4)Daniel Slávik 
 
25. BYE 
   20.08.2020 12:00
26. (5-8)Samuel Lackovič 
 
27. Timotej Nemček 
   20.08.2020 09:00
28. Filip Kucharek 
 
29. Vladimír Halás 
   20.08.2020 09:00
30. Samuel Papcun 
 
31. BYE 
   20.08.2020 12:00
32. (2)Filip Konderla 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Konderla F.  Lackovič S. 
   20.08.2020
2. BYE 
 
3. Halás V.  Andel A. 
   20.08.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Vancu A.  Horváth T. 
   20.08.2020
6. BYE 
 
7. Matucha J.  Bartovič M. 
   20.08.2020
8. Kucharek F.  Fleischmann J. 
 
9. Nemček T.  Farkaš V. 
   20.08.2020
10. Matušík L.  Gróf L. 
 
11. BYE 
   20.08.2020
12. (3-4)Vavro T.  Jendrejský N. 
 
13. BYE 
   20.08.2020
14. Lupták R.  Lukačeňa García M. 
 
15. BYE 
   20.08.2020
16. (2)Harmata M.  Slávik D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
2 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
3 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
4 Slávik Daniel31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 47
5 Horváth Timur31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
6 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
7 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
8 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
9 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
10 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11 Lupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
12 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
14 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
15 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
16 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
17 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18 Vavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
19 Matucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
20 Nemček Timotej31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
21 Harmata Michal31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA  
22 Papcun Samuel31.10.20212008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
23 Farkaš Viktor31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
24 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bennett William17. 08. 2020 12:442008S-chTK Slávia STU Bratislava  
2Czinege Norbert18. 08. 2020 22:072009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Fašung Tomáš18. 08. 2020 22:572008S-chTK Slovan Bratislava 33
4Gibala Dominik18. 08. 2020 16:352009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Ivashko Maksym28. 07. 2020 12:572008S-chTK Slávia STU Bratislava  
6Jureňa Martin18. 08. 2020 16:222009M-chAŠK Skalica  
7Kalma Kevin10. 08. 2020 08:362009M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Kostolný Sebastián15. 08. 2020 21:282009M-chTK Žilina  
9Krajčír Samuel Alexander15. 08. 2020 13:472009M-chTK Jednotka Bratislava  
10Mačej Dominik22. 06. 2020 10:132009M-chTK Kúpele Piešťany  
11Massi Matteo12. 08. 2020 23:042009M-chTC Topoľčany  
12Pajtáš Dávid12. 08. 2020 14:582008S-chTK Slovan Galanta 34
13Štupák Denis18. 08. 2020 19:542008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
14Tóth Tomáš17. 08. 2020 12:102008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
15Turóci Timotej18. 08. 2020 18:292009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
16Valko Samuel13. 08. 2020 20:112008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
17Zelenák Ivan19. 08. 2020 20:202009M-chTC DRACI Matúškovo  
18Žikla Kristián18. 08. 2020 19:172008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk