Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 07.03.2020 | Termín do: | 10.03.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 03. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 06.03.2020 10:00 | Lysáková ul. |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Pirohová D. Mĺkva T. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Flimelová K. Kováčiková N. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Žabková K. Nováková V. | ||||
6:0 6:3 | |||||
6. | Pohánková M. Sevald N. | 32 16 8 SF F | |||
7. | Vorčáková M. Hrnčiarová N. | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Depešová S. Koppová N. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Berceliová E. Kernová K. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kročková N. Kašťáková S. | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Petríková D. Bab D. | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Beláňová E. Borš E. | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Siváková A. Chudová M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Gaburová N. Sazonová E. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Petrovičová N. Kovarčíková K. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Gáliková T. Kolesárová J. | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Hetešová S. Kučíková K. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Vavrová Y. Škoricová M. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Mináriková M. Surovčíková N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
2 | Mĺkva Terézia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
3 | Pirohová Dominika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
4 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
5 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
6 | Mináriková Mária | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Benet LTC Bytča | 24 | ||||
7 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
8 | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 30 | ||||
9 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
11 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
12 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
13 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
14 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
15 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
16 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 53 | ||||
17 | Jakubcová Katarína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
18 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
19 | Sopková Lucia | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
20 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
21 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
22 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
23 | Kolibková Lorraine Amie | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
24 | Štibrányová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
25 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
26 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
27 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
28 | Borguľová Sandra | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
29 | Pohánková Mia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
30 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
31 | Petríková Dominika | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
32 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
33 | Kročková Natália | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
34 | Lišková Ema | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
35 | STZ | Sevald Nikol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | |||
36 | STZ | Sazonová Evelina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | |||
37 | STZ | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | |||
38 | STZ | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | |||
39 | USP | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 139 | |||
40 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | |||
41 | STZ | Beláňová Ela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | |||
42 | STZ | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | |||
43 | Bégerová Natália | 31.10.2025 | 2006 | D-d | VTC Pezinok | 176 | ||||
44 | USP | Vorčáková Miriam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 215 | |||
45 | USP | Tomašovičová Lea | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 215 | |||
46 | USP | Hrnčiarová Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | |||
47 | USP | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||
48 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Čambálová Ema | 01. 02. 2020 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | |||||
2 | Matúšová Natália | 22. 02. 2020 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 110 | |||||
3 | Turza Viktória | 12. 01. 2020 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 272 | |||||
4 | Mikocziová Petra | 27. 01. 2020 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 272 | |||||
5 | Daubnerová Ivana | 16. 01. 2020 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
6 | Cíleková Nicol | 16. 02. 2020 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | ||||||
7 | Burma Kseniia | 13. 01. 2020 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Barháčová Sofia | 25. 02. 2020 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Batáry Nicol | 04. 03. 2020 21:05 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 205 | ||||
2 | Belanská Lea | 05. 03. 2020 20:24 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | ||||
3 | Ceperková Kristína | 06. 03. 2020 07:15 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 43 | ||||
4 | Čuboňová Lucia | 05. 03. 2020 08:22 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
5 | Danihelová Emma | 05. 03. 2020 20:36 | 2007 | D-d | TK 77 Skalica | 98 | ||||
6 | Dekanová Vanessa | 05. 03. 2020 18:59 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 34 | ||||
7 | Gross Timea | 27. 02. 2020 05:46 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
8 | Haňdiaková Ester | 01. 03. 2020 21:29 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
9 | Horská Zara | 05. 03. 2020 20:19 | 2008 | D-d | TC Partizánske | 130 | ||||
10 | Hozdeková Victória | 04. 03. 2020 21:02 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
11 | Hradecká Lucia | 28. 02. 2020 09:22 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
12 | Chabadová Timea | 04. 03. 2020 09:28 | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
13 | Ifailova Oleksandra | 27. 02. 2020 13:35 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
14 | Jávorková Karin | 04. 03. 2020 13:40 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 37 | ||||
15 | Jobusová Katarína | 06. 03. 2020 00:21 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
16 | Karasová Emma | 04. 03. 2020 14:29 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
17 | Kolodžejová Lea | 24. 02. 2020 20:45 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
18 | Konderlová Natália | 05. 03. 2020 21:56 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 111 | ||||
19 | Košecká Gabriela | 04. 03. 2020 21:15 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
20 | Líšková Barbora | 03. 03. 2020 14:12 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
21 | Margočová Lara | 04. 03. 2020 20:19 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
22 | Martišová Michaela | 26. 02. 2020 21:43 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 139 | ||||
23 | Mravcová Ema | 06. 03. 2020 08:24 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
24 | Oráviková Klára | 05. 03. 2020 22:05 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
25 | Polačiková Aneta | 27. 02. 2020 19:45 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
26 | Potičná Vivienne | 05. 03. 2020 18:38 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
27 | Pravdová Terézia | 05. 03. 2020 08:58 | 2007 | D-d | VTC Pezinok | 93 | ||||
28 | Šatánková Valentína | 09. 02. 2020 19:15 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
29 | Scheberová Lucia | 28. 02. 2020 08:35 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 226 | ||||
30 | Simonová Sophia | 03. 03. 2020 08:10 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
31 | Šramková Tamara | 06. 03. 2020 20:07 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
32 | Vallová Marianna | 05. 03. 2020 20:50 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
33 | Vatlavicová Monika | 05. 03. 2020 16:13 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
34 | Veselský Stella Rozalia | 06. 03. 2020 09:15 [N] | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
35 | Zapletalová Alexandra | 04. 03. 2020 08:14 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
36 | Zitová Tamara | 23. 02. 2020 14:44 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
37 | Zsilleová Eliška | 07. 03. 2020 11:26 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 87 |