www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:14.03.2020 Termín do:16.03.2020
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 13. 03. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-13.03.2020 8:30Lysáková ul. 1 Ba
mladšie žiačky3216-13.03.2020 8:30Lysáková ul. 1, Ba

Poznámky:

rozpis,

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Bartovič Marko03.02. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
2Faga Sebastián05.02. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
3Fašung Tomáš14.02. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
4Fleischmann Jakub14.01. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Gróf Leonard30.01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
6Gyén Gabriel15.01. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
7Halás Vladimír14.01. 20202009M-chAŠK Skalica  
8Horváth Timur14.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
9Ivashko Maksym19.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Jasenák Lukáš14.01. 20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
11Jendrejský Nicolas18.01. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
12Jureňa Martin17.01. 20202009M-chAŠK Skalica  
13Kardoš Alex14.01. 20202008M-chTK HSC Piešťany 21
14Konderla Filip20.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
15Korgo Denis10.02. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
16Kostolný Sebastián14.01. 20202009M-chTK Žilina  
17Kováč Matej14.01. 20202009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
18Kovář Gregor24.01. 20202008M-chLTC Leopoldov 25
19Krajčír Samuel Alexander18.01. 20202009M-chTK Jednotka Bratislava  
20Kravchenko Borys30.01. 20202008M-chBratislavský tenisový zväz  
21Kucharek Filip16.01. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22Lackovič Samuel21.01. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
23Lázár Tamás Krisztián05.02. 20202008M-chTK Mladosť Košice  
24Lukačeňa García Marek21.01. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
25Matucha Ján07.02. 20202008M-chBratislavský tenisový zväz  
26Matušík Lukáš15.01. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
27Oles Nikolas22.01. 20202009M-chTenisová škola Pezinok  
28Papcun Samuel03.02. 20202008M-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
29Petráško Matúš17.01. 20202009M-chTK Žilina  
30Roman Filip17.01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
31Slávik Daniel14.01. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
32Sobihard Peter20.01. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
33Sýkora Samuel15.01. 20202009M-chTK Slávia STU Bratislava  
34Tóth Tomáš27.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
35Turóci Timotej19.01. 20202009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
36Urban Filip28.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 43
37Urbánoš Filip15.01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
38Valko Samuel14.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
39Vanta Michal14.01. 20202009M-chTenisová akadémia Prešov  
40Varinský Tibor14.01. 20202009M-chTK HSC Piešťany  
41Vavro Timotej05.02. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
42Vozár Samuel16.01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
43Žikla Kristián14.01. 20202008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Frátrik Adam18.01. 2020 15:152008M-chTK Žilina 40
2Gombár Adam26.01. 2020 10:522008M-chTenis team Nové Zámky 27
3Hlóska Viktor16.01. 2020 07:392009M-chMŠO Štúrovo  
4Kalma Kevin07.02. 2020 11:272009M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Lipovský Michal02.02. 2020 19:112009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
6Massi Matteo25.01. 2020 13:272009M-chTC Topoľčany  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk