Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080060 - Tenisový klub Dúbravka BA | |||
Názov turnaja: | HM BRATISLAVA TOUR 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Lysáková 1, Bratislava 84102 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Vavro Michal (A) | |||
Termín od: | 01.02.2020 | Termín do: | 03.02.2020 | |
Kontakt: | Mgr. Michal Vavro | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0902144139, | |||
Kontakt e-mail: | miso.sro@atlas.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 30. 01. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 32 | 16 | - | 31.01.2020 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
dorastenky | 32 | 16 | - | 31.01.2020 8:30 | Lysáková ulica 1, Ba |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Paluš Radovan, ZVR: Vavro Michal
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nádaská Laura | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pavlasová Vanessa | ||||
6:3 6:0 | |||||
4. | Gemzická Adela | 32 16 8 SF F | |||
5. | Forgáčová Sára | ||||
7:6(6) 6:2 | |||||
6. | Dičérová Ema | 32 16 8 SF F | |||
7. | Hrabovská Karolína | ||||
6:2 4:3 skr | |||||
8. | (5-8) | Haňdiaková Karin | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Mihálová Slávka | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Buranská Nina | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Borš Ella | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kovarčíková Katarína | ||||
6:4 3:6 10:6 | |||||
14. | Polakovičová Adela | 32 16 8 SF F | |||
15. | Ševčíková Laura | ||||
6:1 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Ptáčková Patrícia | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Škvrndová Linda | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Vizváryová Veronika | 32 16 8 SF F | |||
19. | Barillová Deana | ||||
7:5 6:2 | |||||
20. | Galovičová Laura | 32 16 8 SF F | |||
21. | Daňková Karolína | ||||
6:0 6:4 | |||||
22. | Gavalcová Terézia | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Stanová Zina | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Provazníková Agáta | |||
6:3 6:7(4) 10:8 | |||||
26. | Krajčovičová Ashley | 32 16 8 SF F | |||
27. | Simonová Sophia | ||||
6:3 6:0 | |||||
28. | Potičná Vivienne | 32 16 8 SF F | |||
29. | Hallová Ema | ||||
6:3 6:2 | |||||
30. | Odorová Emma | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Lacková Viktória | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
2 | Lacková Viktória | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
3 | Stanová Zina | 31.10.2024 | 2004 | Ž | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
4 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
5 | USP | Haňdiaková Karin | 31.10.2023 !!! | 2002 | Ž | United Tennis Academy BA | 53 | |||
6 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
7 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
8 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
9 | Dičérová Ema | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
10 | Forgáčová Sára | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 85 | ||||
11 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 93 | ||||
12 | Gavalcová Terézia | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 95 | ||||
13 | Gemzická Adela | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
14 | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | ||||
15 | Krajčovičová Ashley | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
16 | Barillová Deana | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK OLYMP Bratislava | 128 | ||||
17 | Daňková Karolína | 31.10.2024 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
18 | Hallová Ema | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
19 | Polakovičová Adela | 31.10.2025 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
20 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
21 | USP | Vizváryová Veronika | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 175 | |||
22 | Odorová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Hi-Ten TAC D. Streda | 199 | ||||
23 | Ševčíková Laura | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 227 | ||||
24 | USP | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 268 | |||
25 | Borš Ella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 312 | ||||
26 | Pavlasová Vanessa | 31.10.2021 !!! | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
27 | USP | Simonová Sophia | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | |||
28 | USP | Kovarčíková Katarína | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Babíková Noemi | 23. 01. 2020 08:31 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
2 | Blahová Daniela | 29. 01. 2020 15:28 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 347 | ||||
3 | Bučič Veronika | 30. 01. 2020 19:35 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
4 | Čelustková Klára | 30. 01. 2020 14:19 | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | ||||
5 | Cíleková Laura | 29. 01. 2020 14:29 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 84 | ||||
6 | Čillíková Júlia | 30. 01. 2020 12:22 | 2004 | Ž | TŠ Advantage Bratislava | 347 | ||||
7 | Čuboňová Žofia | 30. 01. 2020 20:56 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
8 | Danišková Kristína | 23. 01. 2020 01:01 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
9 | Dobrucká Natália | 15. 01. 2020 19:52 | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 60 | ||||
10 | Gallová Anabela | 29. 01. 2020 17:44 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
11 | Gedayová Michaela | 29. 01. 2020 15:37 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 117 | ||||
12 | Hetešová Sophie | 30. 01. 2020 21:37 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
13 | Chládeková Martina | 30. 01. 2020 09:10 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 209 | ||||
14 | Kerdíková Sandra Mária | 30. 01. 2020 16:22 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 25 | ||||
15 | Košlíková Viktoria Dominika | 27. 01. 2020 14:10 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 170 | ||||
16 | Krajmer Karolína | 29. 01. 2020 12:20 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 65 | ||||
17 | Kutešová Emma | 19. 01. 2020 19:10 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
18 | Luhová Soňa | 21. 12. 2019 15:11 | 2002 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 347 | ||||
19 | Martináková Alexandra | 10. 01. 2020 09:49 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
20 | Martinková Michaela | 30. 01. 2020 20:38 | 2005 | Ž | TK Mladosť Košice | 130 | ||||
21 | Matúšová Natália | 30. 01. 2020 22:38 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 347 | ||||
22 | Mayerová Mia | 29. 01. 2020 16:05 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 31 | ||||
23 | Mravcová Ema | 28. 01. 2020 15:36 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
24 | Naňová Gabriela | 31. 01. 2020 08:27 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
25 | Palkovičová Viktoria | 30. 01. 2020 18:53 | 2004 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 148 | ||||
26 | Panáková Veronika | 29. 01. 2020 21:55 | 2005 | Ž | VTC Pezinok | 347 | ||||
27 | Pavlíková Vladimíra | 29. 01. 2020 08:18 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
28 | Perháčová Terézia | 28. 01. 2020 21:18 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
29 | Petrovičová Nella | 28. 01. 2020 05:49 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 275 | ||||
30 | Pláteníková Ela | 23. 01. 2020 16:54 | 2004 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 28 | ||||
31 | Podolcová Viktória | 27. 01. 2020 17:16 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
32 | Poldaufová Simona | 30. 01. 2020 07:42 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
33 | Šabíková Ana | 28. 01. 2020 21:29 | 2004 | Ž | TK Zlaté Moravce | 42 | ||||
34 | Šašková Barbora | 29. 01. 2020 15:02 | 2005 | Ž | TK Tvrdošín | 86 | ||||
35 | Šramková Tamara | 29. 01. 2020 11:13 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
36 | Štrbová Carla | 29. 01. 2020 19:13 | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | 227 | ||||
37 | Šurinová Simona | 30. 01. 2020 14:16 | 2005 | Ž | TK Inter Bratislava | 39 | ||||
38 | Svitková Sofia | 25. 01. 2020 12:03 | 2005 | Ž | TK Žilina | 87 | ||||
39 | Vatlavicová Monika | 27. 01. 2020 18:49 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
40 | Vavrová Yasmin | 28. 01. 2020 20:22 | 2007 | D-d | TK Petržalka | |||||
41 | Zuzčáková Laura | 11. 01. 2020 22:17 | 2005 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 240 |