' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:30.11.2019 Termín do:02.12.2019
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 29. 11. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-29.11.2019 8:30Lysáková ulica 1, Ba
staršie žiačky3216-29.11.2019 8:30Lysáková ulica 1, Ba

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Poklemba 
   30.11.2019 08:05
2. Dylan Bairo 
 
3. Jean Pierre Sarouphim 
   30.11.2019 08:05
4. Martin Srpoň 
 
5. Lukáš Chren 
   30.11.2019 09:00
6. Alex Čech 
 
7. Samuel Vozár 
   30.11.2019 09:00
8. (5-8)Alex Lapšanský 
 
9. (3-4)Milan Karasz 
   30.11.2019 10:15
10. Martin Németh 
 
11. David Minarič 
   30.11.2019 10:15
12. Adam Babušík 
 
13. Július Hubinský 
   30.11.2019 11:30
14. Jakub Adamko 
 
15. Oskar Fičor 
   30.11.2019 11:30
16. (5-8)Alex Maximilián Hron 
 
17. (5-8)Michal Bušniak 
   30.11.2019 12:45
18. Dominik Guzmický 
 
19. Martin Linhart 
   30.11.2019 12:45
20. Oskar Benian 
 
21. Adam Kurčík 
   30.11.2019 14:00
22. Sebastian Arva 
 
23. Marko Bekéni 
   30.11.2019 14:00
24. (3-4)Jaroslav Karovič 
 
25. (5-8)Alex Kohút 
   30.11.2019 15:30
26. Maximilián Jaroščák 
 
27. Nicholas Volník 
   30.11.2019 15:30
28. Filip Jaškovič 
 
29. Tomáš Strašil 
   30.11.2019 16:45
30. Miloslav Vrba 
 
31. Marcus Černák 
   30.11.2019 16:45
32. (2)Nikolas Paulovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Paulovič N.  Karovič J. 
   30.11.2019 16:00
2. BYE 
 
3. Kurčík A.  Jeník Š. 
   30.11.2019 16:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Babušík A.  Karasz M. 
   30.11.2019 16:30
6. BYE 
 
7. Čech A.  Strašil T. 
   30.11.2019 15:00
8. Fičor O.  Kohút A. 
 
9. Bairo D.  Bekéni M. 
   30.11.2019 15:00
10. Benian O.  Chren L. 
 
11. BYE 
   30.11.2019 16:30
12. (3-4)Lapšanský A.  Volník N. 
 
13. BYE 
   30.11.2019 16:00
14. Poklemba F.  Linhart M. 
 
15. BYE 
   30.11.2019 16:00
16. (2)Hron A.  Bušniak M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Poklemba Filip31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
2 Paulovič Nikolas31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 12
3 Karovič Jaroslav31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 18
4USPKarasz Milan31.10.20202006D-chTK Spartak Komárno 22
5 Kohút Alex31.10.20202006D-chTŠ Advantage Bratislava 24
6 Lapšanský Alex31.10.20202006D-chTK Matchpoint Trebatice 25
7 Bušniak Michal31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 26
8 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9 Sarouphim Jean Pierre31.10.20222006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
10 Jaroščák Maximilián31.10.20202006D-chTK Slovan Bratislava 37
11 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
12 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
13 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
14 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
15USPGuzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
16 Hubinský Július31.10.20202006D-chOukey Tenis Chorvátsky Grob 52
17USPBairo Dylan31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 56
18USPStrašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
19 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
20 Linhart Martin31.10.20202006D-chTK Slávia STU Bratislava 73
21 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
22 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
23 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
24USPAdamko Jakub31.10.20202006D-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
25 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 116
26 Černák Marcus31.10.20232007S-chŠK TC Dúbravka BA 146
27 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 179
28USPBekéni Marko31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 230
29USPMinarič David31.10.20212006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
30 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 230
31USPJaškovič Filip31.10.20212006D-chTK Slávia STU Bratislava 230
32 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kostoláni Alex19. 11. 20192006D-chTenis team Nové Zámky 49
2Jeník Šimon18. 11. 20192007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
3Deen Mojmír19. 11. 20192007S-chTK Jednotka Bratislava 131
4Nagy Damian27. 11. 20192007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
5Grendel Adam18. 11. 20192007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
6Shilov George20. 11. 20192007S-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bognár Simon25. 11. 2019 18:352006D-chTK Baník Prievidza 29
2Fašung Tomáš28. 11. 2019 23:282008S-chTK Slovan Bratislava 202
3Hanušovský Lukáš26. 11. 2019 09:412007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
4Jankech Michael25. 11. 2019 20:412007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
5Kratka Maximilian24. 11. 2019 20:252007S-chTK Ratufa Levice 34
6Letavay Matej28. 11. 2019 21:122006D-chTK Ružomberok 27
7Sýkora Samuel27. 11. 2019 09:372009M-chTK Slávia STU Bratislava  
8Tankovič Tomáš19. 11. 2019 21:462008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
9Vaco Marek26. 11. 2019 15:152006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
10Žubor Samuel27. 11. 2019 18:582007S-chŠK MR TC Bánovce n/Bebravou 83


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk