' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka BA
Názov turnaja:HM BRATISLAVA TOUR 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková 1, Bratislava 84102
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Paluš Radovan (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Vavro Michal (A)   
Termín od:23.11.2019 Termín do:25.11.2019
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 22. 11. 2019 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-22.11.2019 8:30Lysáková ulica 1, Ba
mladšie žiačky3216-22.11.2019 8:30Lysáková ulica 1, Ba

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Radovan Paluš, ZVR: Michal Vavro

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Mikuš 
   23.11.2019 11:30
2. Denis Korgo 
 
3. Michal Tóth 
   23.11.2019 11:30
4. Lukáš Jasenák 
 
5. Samuel Vozár 
   23.11.2019 11:30
6. Martin Bobošík 
 
7. Tomáš Tóth 
   23.11.2019 11:30
8. (5-8)Martin Srpoň 
 
9. (3-4)Peter Danko 
   23.11.2019 10:15
10. Samuel Alexander Krajčír 
 
11. Samuel Lackovič 
   23.11.2019 10:15
12. Nicolas Jendrejský 
 
13. Adam Frátrik 
   23.11.2019 10:15
14. Filip Konderla 
 
15. Timotej Vavro 
   23.11.2019 10:15
16. (5-8)Alex Adam Fano 
 
17. (5-8)Alex Kardoš 
   23.11.2019 09:00
18. Jakub Štefány 
 
19. Timur Horváth 
   23.11.2019 09:00
20. Gabriel Gyén 
 
21. Markus Kollár 
   23.11.2019 09:00
22. Kristián Žikla 
 
23. Filip Urbánoš 
   23.11.2019 09:00
24. (3-4)Branislav Balušík 
 
25. (5-8)Samuel Valko 
   23.11.2019 08:00
26. Patrik Richter 
 
27. Martin Frič 
   23.11.2019 08:00
28. Timotej Chmelár 
 
29. Tibor Varinský 
   23.11.2019 08:00
30. Tomáš Fašung 
 
31. Gregor Kovář 
   23.11.2019 08:00
32. (2)Alex Čech 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čech A.  Mikuš M. 
   23.11.2019 14:00
2. BYE 
 
3. Vavro T.  Lackovič S. 
   23.11.2019 14:00
4. BYE 
 
5. (3-4)Valko S.  Srpoň M. 
   23.11.2019 15:00
6. BYE 
 
7. Konderla F.  Kovář G. 
   23.11.2019
8. Krajčír S.  Tóth M. 
 
9. Horváth T.  Gyén G. 
   23.11.2019 13:30
10. Varinský T.  Frič M. 
 
11. BYE 
   23.11.2019 15:00
12. (3-4)Richter P.  Štefány J. 
 
13. Kollár M.  Urbánoš F. 
   23.11.2019 13:30
14. Fašung T.  Vozár S. 
 
15. BYE 
   23.11.2019 15:00
16. (2)Balušík B.  Danko P. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
2 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 12
3 Balušík Branislav31.10.20202008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
4 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
5 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
6 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
7 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
8 Kardoš Alex31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 21
9 Richter Patrik31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
10 Štefány Jakub31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
11 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
12USPKovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
13 Chmelár Timotej31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
14 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
15 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
16 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
17 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
18 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
19 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
20 Horváth Timur31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
21 Tóth Tomáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 99
22 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23USPVarinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
24 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
25 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
26USPTóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
27USPFrič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
28 Urbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29USPKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
30USPJendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
31USPVavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
32USPKorgo Denis31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Herman Richard16. 11. 20192008M-chTK ZZO Čadca 32
2Pleško Richard19. 11. 20192008M-chTK Žilina 38
3Matušík Lukáš15. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
4Petráško Matúš15. 11. 20192009M-chTK Žilina  
5Fleischmann Jakub15. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
6Bartovič Marko16. 11. 20192009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
7Kosáč Šimon16. 11. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
8Gróf Leonard19. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
9Šujan Jakub20. 11. 20192009M-chTC Play Tennis Malinovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Faga Sebastián17. 11. 2019 20:072009M-chTC EMPIRE Trnava  
2Chren Lukáš20. 11. 2019 16:512008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
3Krahulec Martin18. 11. 2019 18:172008M-chTK Senica 13
4Sobihard Peter20. 11. 2019 19:422009M-chTK Inter Bratislava  
5Sýkora Samuel21. 11. 2019 22:172009M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Tankovič Tomáš15. 11. 2019 16:342008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
7Valuh Boris20. 11. 2019 20:492009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk