Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090074 - AŠK Skalica | |||
Názov turnaja: | SCHAEFFLER JUNIOR CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 54, 909 01 Skalica | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Zalubil Zdeněk (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zalubil Zdenko (C) | |||
Termín od: | 07.03.2020 | Termín do: | 09.03.2020 | |
Kontakt: | Zdenek Zalubil | |||
Kontakt tel.: | byt - 034/6645809, zam. - 034/6961452, dv. - 034/6644422, fax - 034/6644422, mobil - 0911986284, | |||
Kontakt e-mail: | info@askskalica.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 05. 03. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | 06.03.2020 10:00 | Športová 54, Skalica |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Zalubil Zdeněk, ZVR: Zalubil Zdenko
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nádaská Laura | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Kolesárová Vanessa | ||||
6:0 6:1 | |||||
4. | Mikocziová Petra | 32 16 8 SF F | |||
5. | Brandisová Emma | ||||
6:3 6:3 | |||||
6. | Kamenská Chiara | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mudranincová Sofia | ||||
skr | |||||
8. | (5-8) | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Provazníková Agáta | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Kutešová Emma | ||||
2:6 7:6(5) 10:7 | |||||
12. | Pechová Anna Mária | 32 16 8 SF F | |||
13. | Čelustková Klára | ||||
6:2 6:0 | |||||
14. | Uličná Zuzana | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Škvrndová Linda | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Ptáčková Patrícia | |||
6:1 6:3 | |||||
18. | Košecká Gabriela | 32 16 8 SF F | |||
19. | Danihelová Emma | ||||
7:5 6:4 | |||||
20. | Jobusová Katarína | 32 16 8 SF F | |||
21. | Pšenková Viktória | ||||
6:3 6:3 | |||||
22. | Gergičová Alica | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Švorcová Klára Mária | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kausichová Ema | |||
2:6 7:6(1) 10:6 | |||||
26. | Potičná Vivienne | 32 16 8 SF F | |||
27. | odhlásený 2 po vyžrebovaní | ||||
skr | |||||
28. | Vatlavicová Monika | 32 16 8 SF F | |||
29. | Gallová Anabela | ||||
6:0 6:1 | |||||
30. | Hrabovská Karolína | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Mihálová Slávka | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nádaská L. Provazníková A. | |||
6:3 6:0 | |||||
2. | Gergičová A. Pechová A. | 8 SF F | |||
3. | Košecká G. Hrabovská K. | ||||
6:1 6:4 | |||||
4. | Danihelová E. Jobusová K. | 8 SF F | |||
5. | Kolesárová V. Potičná V. | ||||
4:6 6:1 10:6 | |||||
6. | Čelustková K. Vatlavicová M. | 8 SF F | |||
7. | Brandisová E. Mudranincová S. | ||||
6:1 7:5 | |||||
8. | (2) | Mihálová S. Švorcová K. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nádaská Laura | 31.10.2024 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 32 | ||||
2 | Mihálová Slávka | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Senica | 52 | ||||
3 | Provazníková Agáta | 31.10.2024 | 2004 | Ž | AŠK Skalica | 57 | ||||
4 | Švorcová Klára Mária | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 60 | ||||
5 | Ptáčková Patrícia | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | AŠK Skalica | 67 | ||||
6 | Škvrndová Linda | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 69 | ||||
7 | Kausichová Ema | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 104 | ||||
8 | Čelustková Klára | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TK 77 Skalica | 112 | ||||
9 | USP | Hrabovská Karolína | 31.10.2025 | 2004 | Ž | TK Tennis Classic Bratislava | 118 | |||
10 | Kamenská Chiara | 31.10.2024 | 2005 | Ž | ŠA Trenčianske Teplice | 120 | ||||
11 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 126 | ||||
12 | Mudranincová Sofia | 31.10.2023 !!! | 2004 | Ž | TK AS Trenčín | 134 | ||||
13 | Pechová Anna Mária | 31.10.2021 !!! | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 139 | ||||
14 | Brandisová Emma | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 156 | ||||
15 | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 159 | ||||
16 | Gallová Anabela | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Benet LTC Bytča | 165 | ||||
17 | Kutešová Emma | 31.10.2024 | 2005 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 165 | ||||
18 | Uličná Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2003 | Ž | VTC Pezinok | 170 | ||||
19 | Kolesárová Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2005 | Ž | Cassovia Tennis Academy Košice | 170 | ||||
20 | Gergičová Alica | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 183 | ||||
21 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 190 | ||||
22 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 195 | ||||
23 | Pšenková Viktória | 31.10.2022 !!! | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 347 | ||||
24 | USP | Mikocziová Petra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | ||||
25 | USP | Danihelová Emma | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK 77 Skalica | ||||
26 | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | |||||
27 | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Balontayová Lucia | 05. 03. 2020 19:28 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 90 | ||||
2 | Bučič Veronika | 03. 03. 2020 11:00 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 76 | ||||
3 | Celušáková Nina | 03. 03. 2020 12:44 | 2004 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 74 | ||||
4 | Čuboňová Žofia | 05. 03. 2020 21:06 | 2004 | Ž | JJ Tenis Trnava | 64 | ||||
5 | Danišková Kristína | 04. 03. 2020 09:02 | 2004 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 111 | ||||
6 | Daňková Karolína | 04. 03. 2020 07:11 | 2005 | Ž | TK DVOJKA Komárno | 130 | ||||
7 | Dekanová Vanessa | 06. 03. 2020 06:42 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 164 | ||||
8 | Dičérová Ema | 07. 03. 2020 09:36 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 81 | ||||
9 | Garguláková Barbora | 04. 03. 2020 14:39 | 2005 | Ž | TK Žilina | 58 | ||||
10 | Gemzická Adela | 18. 02. 2020 17:55 | 2005 | Ž | TK Slovan Bratislava | 101 | ||||
11 | Hallová Ema | 03. 03. 2020 07:27 | 2005 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 138 | ||||
12 | Hetešová Sophie | 05. 03. 2020 09:35 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 227 | ||||
13 | Krajčovičová Ashley | 01. 03. 2020 18:08 | 2005 | Ž | LTC Leopoldov | 119 | ||||
14 | Kratochvílová Karin | 04. 03. 2020 10:45 | 2004 | Ž | TK Petržalka | 47 | ||||
15 | Lapšová Emma | 01. 03. 2020 22:02 | 2005 | Ž | Gevorg Tennis Club Trenčín | 137 | ||||
16 | Martináková Alexandra | 19. 02. 2020 15:42 | 2003 | Ž | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 150 | ||||
17 | Moravanská Klára | 27. 02. 2020 21:21 | 2005 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 140 | ||||
18 | Mravcová Ema | 06. 03. 2020 08:25 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 125 | ||||
19 | Mrvová Natália | 05. 03. 2020 21:31 | 2005 | Ž | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 133 | ||||
20 | Naňová Gabriela | 05. 03. 2020 00:21 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 73 | ||||
21 | Pavlíková Vladimíra | 03. 03. 2020 07:55 | 2004 | Ž | Tennis club Veľké Kostoľany | 88 | ||||
22 | Perháčová Terézia | 03. 03. 2020 21:48 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | 66 | ||||
23 | Podolcová Viktória | 05. 03. 2020 19:47 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 132 | ||||
24 | Polakovičová Adela | 06. 03. 2020 08:42 | 2005 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 143 | ||||
25 | Poldaufová Simona | 06. 03. 2020 06:47 | 2005 | Ž | Tenis team Nové Zámky | 217 | ||||
26 | Šimonová Nina | 04. 03. 2020 19:38 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 123 | ||||
27 | Simonová Sophia | 03. 03. 2020 17:52 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 347 | ||||
28 | Šramková Tamara | 03. 03. 2020 10:15 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 83 | ||||
29 | Štrbová Carla | 07. 03. 2020 09:36 | 2004 | Ž | JH Tenis Akadémia Bratislava | 227 | ||||
30 | Štvrtecká Silvia | 29. 02. 2020 12:09 | 2005 | Ž | TK 77 Skalica | 347 | ||||
31 | Surová Tamara | 05. 03. 2020 22:59 | 2005 | Ž | TC MERY Academy Holíč | 289 | ||||
32 | Veličová Nina | 05. 03. 2020 16:43 | 2005 | Ž | TK AS Trenčín | 100 | ||||
33 | Žabková Kiara | 28. 02. 2020 19:58 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava |