www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090074 - AŠK Skalica
Názov turnaja:GRAFOBAL JUNIOR CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 54, 909 01 Skalica
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zalubil Zdeněk (B) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Zalubil Zdenko (C)   
Termín od:08.02.2020 Termín do:10.02.2020
Kontakt:Zdenek Zalubil
Kontakt tel.:byt - 034/6645809, zam. - 034/6961452, dv. - 034/6644422, fax - 034/6644422, mobil - 0911986284,
Kontakt e-mail:zalubil@stonline.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 07. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-07.02.2020 10:00Športová 54, Skalica

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Zalubil Zdeněk, ZVR: Zalubil Zdenko

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michal Mikuš 
   08.02.2020 16:00
2. BYE 
 
3. Kristián Žikla 
   08.02.2020 09:00
4. Juraj Janáč 
 
5. Adrian Vancu 
   08.02.2020 09:00
6. Matteo Massi 
 
7. Michal Tóth 
   08.02.2020 10:10
8. (5-8)Tomáš Fašung 
 
9. (3-4)Samuel Valko 
   08.02.2020 17:30
10. BYE 
 
11. Tibor Varinský 
   08.02.2020 10:10
12. Peter Sobihard 
 
13. Martin Jureňa 
   08.02.2020 11:20
14. Viktor Hlóska 
 
15. Vladimír Halás 
   08.02.2020 11:20
16. (5-8)Gregor Kovář 
 
17. (5-8)Ivan Luhový 
   08.02.2020 12:30
18. Lukáš Matušík 
 
19. Matej Kováč 
   08.02.2020 12:30
20. Jakub Šujan 
 
21. Filip Roman 
   08.02.2020 13:40
22. Samuel Alexander Krajčír 
 
23. BYE 
   08.02.2020 18:40
24. (3-4)Martin Srpoň 
 
25. (5-8)Filip Konderla 
   08.02.2020 13:40
26. Martin Kruksa 
 
27. Marko Bartovič 
   08.02.2020 14:50
28. Adam Andel 
 
29. Adam Frátrik 
   08.02.2020 14:50
30. Ivan Zelenák 
 
31. BYE 
   08.02.2020 19:50
32. (2)Martin Krahulec 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 10
2 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
3 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
4USPSrpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
5 Konderla Filip31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
6 Kovář Gregor31.10.20202008M-chLTC Leopoldov 25
7 Luhový Ivan31.10.20202008M-chTK Púchov 26
8 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
9 Žikla Kristián31.10.20202008M-chTK Žilina 35
10 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
11 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
12 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
13 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
14 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
15 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
16 Varinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
17 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
18 Kováč Matej31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
19 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
20 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
21 Massi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
22 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
24 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25USPKruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
26USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
27USPSobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava  
28USPŠujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav01. 02. 2020 13:102008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bobošík Martin04. 02. 2020 15:102009M-chTC Topoľčany  
3Faga Sebastián05. 02. 2020 23:142009M-chTC EMPIRE Trnava  
4Gibala Dominik04. 02. 2020 13:382009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Chmelár Timotej05. 02. 2020 22:052008M-chTC EMPIRE Trnava 29
6Ivashko Maksym06. 02. 2020 09:362008M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Jendrejský Nicolas07. 02. 2020 08:152009M-chŠK TC Dúbravka BA  
8Jura Michal11. 01. 2020 10:502009M-chTJ Sokol Prešov  
9Kardoš Alex24. 01. 2020 14:072008M-chTK HSC Piešťany 21
10Kollár Markus30. 01. 2020 18:442009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Kosáč Šimon14. 12. 2019 16:172009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Lackovič Samuel22. 01. 2020 20:532009M-chŠK TC Dúbravka BA  
13Lipták Matej06. 02. 2020 16:462009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14Pajtáš Dávid28. 01. 2020 05:542008M-chTK Slovan Galanta 34
15Petráško Matúš29. 01. 2020 09:152009M-chTK Žilina  
16Richter Patrik05. 02. 2020 19:522008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
17Sýkora Samuel06. 02. 2020 19:022009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Turóci Timotej08. 01. 2020 16:492009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
19Urbánoš Filip07. 02. 2020 07:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
20Valuh Boris25. 01. 2020 20:402009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk