' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090104 - Tennis club Veľké Kostoľany
Názov turnaja:PACIFIC OPEN 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Školská 5, Veľké Kostoľany 922 07
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Porubský Martin (B) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Jobus Miroslav (B)   
Termín od:19.09.2020 Termín do:21.09.2020
Kontakt:Mgr. Martin Porubský
Kontakt tel.:zam. - 0903971398,
Kontakt e-mail:porubsky.porko@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 09. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci3216-18.09.2020 11:30v mieste konania
staršie žiačky3216-18.09.2020 11:15v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Porubský Martin, ZVR: Jobus Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Michael Jankech 
   19.09.2020 09:00
2. Radovan Kriško 
 
3. Samuel Sýkora 
   19.09.2020 09:00
4. Adam Škubla 
 
5. Matúš Kordoš 
   19.09.2020 09:00
6. Dávid Pajtáš 
 
7. Pavol Bíly 
   19.09.2020 09:00
8. (5-8)Oskar Fičor 
 
9. (3-4)Nicholas Volník 
   19.09.2020 10:15
10. Adam Jaroška 
 
11. Michal Mikuš 
   19.09.2020 10:15
12. Alex Adam Fano 
 
13. Oskar Benian 
   19.09.2020 10:15
14. Damian Nagy 
 
15. Marco Grőpel 
   19.09.2020 10:15
16. (5-8)Alex Kostoláni 
 
17. (5-8)Lukáš Hanušovský 
   19.09.2020 10:15
18. Martin Németh 
 
19. Martin Krahulec 
   19.09.2020 10:15
20. Dominik Guzmický 
 
21. Dylan Bairo 
   19.09.2020 10:15
22. Peter Danko 
 
23. Adam Majerník 
   19.09.2020 10:15
24. (3-4)Jakub Madej 
 
25. (5-8)Miloslav Vrba 
   19.09.2020 10:15
26. Šimon Jeník 
 
27. Martin Matunák 
   19.09.2020 10:15
28. Sebastian Arva 
 
29. Tomáš Škrha 
   19.09.2020 11:30
30. Tomáš Strašil 
 
31. Tomáš Krajčovič 
   19.09.2020 11:30
32. (2)Alex Kohút 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jankech M.  Hanušovský L. 
   19.09.2020
2. BYE 
 
3. Bíly P.  Guzmický D. 
   19.09.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Bairo D.  Kriško R. 
   19.09.2020
6. BYE 
 
7. Sýkora S.  Srpoň M. 
   19.09.2020
8. Fano A.  Matunák M. 
 
9. Benian O.  Vrba M. 
   19.09.2020
10. Danko P.  Strašil T. 
 
11. BYE 
   19.09.2020
12. (3-4)Volník N.  Madej J. 
 
13. Krajčovič T.  Škubla A. 
   19.09.2020
14. Németh M.  Škrha T. 
 
15. BYE 
   19.09.2020
16. (2)Fičor O.  Kohút A. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
2 Kohút Alex31.10.20202006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
3 Madej Jakub31.10.20212007S-chTK Mladosť Košice 32
4 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
5 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
6 Fičor Oskar31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
7 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
8 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
9 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
10 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
11 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
12 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
13 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 68
14 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
15 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
16 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
17 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 75
18 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
19 Matunák Martin31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 85
20 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
21 Arva Sebastian31.10.20212006S-chTK PROFI Senec 89
22USPKordoš Matúš31.10.20212007S-chTC DRACI Matúškovo 103
23 Jaroška Adam31.10.20212007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 111
24 Danko Peter31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 129
25 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
26USPGrőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
27USPMajerník Adam31.10.20202008M-chTennis club Veľké Kostoľany 190
28USPŠkrha Tomáš31.10.20202007S-chTennis club Veľké Kostoľany 230
29USPŠkubla Adam31.10.20212007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
30USPPajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta  
31USPKrajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
32USPSýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Chren Lukáš04. 08. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 179
2Fifik Liam27. 08. 20202008M-chTKM Betliar 183
3Richter Patrik15. 08. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 218
4Bekéni Marko27. 08. 20202008M-chTenis team Nové Zámky 230
5Vozár Samuel21. 08. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 230
6Herman Richard25. 08. 20202008M-chTK ZZO Čadca  
7Fedorov Luke14. 08. 20202008M-chTK Slovan Bratislava  
8Gyén Gabriel19. 07. 20202008M-chTenis team Nové Zámky  
9Srpoň Martin26. 08. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
10Hanusek Filip23. 08. 20202007S-chTK Slovan Bratislava  
11Lipták Matej23. 08. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
12Sloboda Leon01. 09. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Kurčík Adam07. 09. 20202007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
2Kulich Lukáš07. 09. 20202007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam18. 09. 2020 06:402007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Biskorovajný Jakub18. 09. 2020 12:162007S-chOZ Slávia Trnava 230
3Brejžek Filip17. 09. 2020 20:522007S-chTK Mladosť Košice 127
4Čech Alex18. 09. 2020 06:412008M-chTK Slovan Bratislava 116
5Czinege Richard16. 09. 2020 19:112006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
6Dióssy Šimon17. 09. 2020 23:552008M-chTK Mladosť Košice  
7Fašung Tomáš18. 09. 2020 08:522008M-chTK Slovan Bratislava 202
8Ferletjak Samuel11. 09. 2020 00:292006S-chTK AS Trenčín  
9Gnebus Šimon16. 09. 2020 12:112006S-chTennis club Veľké Kostoľany 202
10Grendel Adam12. 09. 2020 14:502007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
11Halás Vladimír27. 08. 2020 19:432009M-chAŠK Skalica  
12Hlivjak Oliver14. 09. 2020 17:192007S-chTenisová akadémia Prešov 39
13Hron Alex Maximilián17. 09. 2020 13:112007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
14Chmelár Timotej16. 09. 2020 13:322008M-chTC EMPIRE Trnava 91
15Chren Patrik14. 09. 2020 14:492006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
16Iván Arnold16. 09. 2020 07:362007S-chJ&F-it V. Úľany 229
17Jaroščák Maximilián07. 09. 2020 17:412006S-chTK Slovan Bratislava 37
18Jasenák Lukáš18. 09. 2020 08:592008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 230
19Karasz Milan09. 09. 2020 21:512006S-chTK Spartak Komárno 22
20Kardoš Alex02. 09. 2020 11:002008M-chTK HSC Piešťany 103
21Kecskés Oliver17. 09. 2020 13:042006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
22Luhový Ivan07. 09. 2020 07:182008M-chTK Púchov 140
23Maruniak Matej15. 09. 2020 07:092008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
24Medveď Maroš17. 09. 2020 17:452007S-chTC BASELINE Banská Bystrica 52
25Rábek Erik11. 09. 2020 09:332007S-chDetská tenisová škola Nitra  
26Rapant Gabriel10. 09. 2020 13:302007S-chTK Tenkur Trenčín 218
27Sekáč Timotej16. 09. 2020 08:502007S-chTennis club Veľké Kostoľany 230
28Slašťan Tomáš17. 09. 2020 20:162008M-chFresh club Zvolen 179
29Solčan Adam12. 09. 2020 15:042007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
30Šuchter Martin06. 09. 2020 00:582008M-chTK DRANaM Košice 131
31Trojan Samuel15. 09. 2020 08:262008M-chTJ Sokol Prešov  
32Valko Samuel17. 09. 2020 15:262008M-chŠK TC Dúbravka BA 169
33Vasky Jakub18. 09. 2020 08:162008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 121
34Vateha Matúš16. 09. 2020 15:442006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
35Žikla Kristián17. 09. 2020 20:312008M-chTK Žilina 106


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk