' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorova 4640/1, Topoľčany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Mokrá Marcela (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Dorčiak Miroslav (A)   
Termín od:22.07.2020 Termín do:24.07.2020
Kontakt:PaedDr. Marcela Mokrá
Kontakt tel.:mobil - 0907292385,
Kontakt e-mail:mmokra@pobox.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-21.07.2020 10:00TC Topoľčany
starší žiaci3216-21.07.2020 10:00TC Topoľčany

Poznámky:

rozpisspráva, vyhodnotenie 
VR: Mokrá Marcela, ZVR: Dorčiak Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Kecskés 
   22.07.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Tobias Kováč 
   22.07.2020 09:30
4. Martin Bobošík 
 
5. Tomáš Strašil 
   22.07.2020 09:30
6. Adam Grendel 
 
7. Šimon Jeník 
   22.07.2020 09:30
8. (5-8)Alex Kostoláni 
 
9. (3-4)Alex Maximilián Hron 
   22.07.2020 12:00
10. BYE 
 
11. Samuel Ferletjak 
   22.07.2020 09:30
12. Samuel Gallo 
 
13. David Suchan 
   22.07.2020 09:30
14. Noel Adam Šemrinec 
 
15. Makar Poritskyy 
   22.07.2020 09:30
16. (5-8)Dominik Guzmický 
 
17. (5-8)Richard Czinege 
   22.07.2020 12:00
18. Pavol Bíly 
 
19. Adam Solčan 
   22.07.2020 12:00
20. Martin Németh 
 
21. Filip Konderla 
   22.07.2020 09:30
22. Gabriel Rapant 
 
23. BYE 
   22.07.2020 12:00
24. (3-4)Nicholas Volník 
 
25. (5-8)Adam Babušík 
   22.07.2020 12:00
26. Gregor Kovář 
 
27. Martin Srpoň 
   22.07.2020 12:00
28. Damian Nagy 
 
29. Lukáš Kulich 
   22.07.2020 09:30
30. Oliver Róbert Bílik 
 
31. BYE 
   22.07.2020 12:00
32. (2)Dávid Krcho 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Krcho D.  Kecskés O. 
   22.07.2020
2. BYE 
 
3. Grendel A.  Németh M. 
   22.07.2020
4. BYE 
 
5. Volník N.  Jeník Š. 
   22.07.2020
6. BYE 
 
7. Suchan D.  Poritskyy M. 
   22.07.2020
8. Konderla F.  Kovář G. 
 
9. BYE 
   22.07.2020
10. Srpoň M.  Strašil T. 
 
11. BYE 
   22.07.2020
12. Bíly P.  Solčan A. 
 
13. BYE 
   22.07.2020
14. Kulich L.  Gallo S. 
 
15. BYE 
   22.07.2020
16. (2)Babušík A.  Guzmický D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPKecskés Oliver31.10.20212006D-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
2 Krcho Dávid31.10.20202006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
3 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
4 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
5 Babušík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
6 Kostoláni Alex31.10.20202006D-chTenis team Nové Zámky 49
7 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
8 Czinege Richard31.10.20202006D-chHi-Ten TAC D. Streda 58
9 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
10 Suchan David31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 59
11 Jeník Šimon31.10.20212007S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 62
12 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
13 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
14 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
15 Kováč Tobias31.10.20202006D-chTK Tajch Nová Baňa 77
16 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
17 Šemrinec Noel Adam31.10.20212007S-chTK Raketa Nedožery-Brezany 100
18 Gallo Samuel31.10.20212007S-chTK Hriňová 114
19 Kovář Gregor31.10.20202008S-chLTC Leopoldov 116
20 Nagy Damian31.10.20212007S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 159
21 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
22 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 210
23 Rapant Gabriel31.10.20212007S-chTK Tenkur Trenčín 218
24 Ferletjak Samuel31.10.20202006D-chTK AS Trenčín  
25USPBílik Oliver Róbert31.10.20202007S-chTC Topoľčany  
26USPSrpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
27USPBobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
28USPPoritskyy Makar31.10.20212009M-chTK Olympias Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bekéni Marko13. 07. 2020 10:072008S-chTenis team Nové Zámky 230
2Benian Oskar17. 07. 2020 17:252007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
3Bognár Simon20. 07. 2020 10:412006D-chTK Baník Prievidza 29
4Drozd Adam20. 07. 2020 11:432007S-chTJT Michalovce 193
5Fičor Oskar20. 07. 2020 22:112007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
6Gyén Gabriel11. 07. 2020 17:462008S-chTenis team Nové Zámky  
7Halás Vladimír14. 07. 2020 20:192009M-chAŠK Skalica  
8Hanušovský Lukáš18. 07. 2020 15:142007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
9Chmelár Timotej18. 07. 2020 14:222008S-chTC EMPIRE Trnava 91
10Ivashko Maksym17. 07. 2020 12:532008S-chTK Slávia STU Bratislava  
11Karasz Milan20. 07. 2020 23:202006D-chTK Spartak Komárno 22
12Kordoš Matúš18. 07. 2020 07:442007S-chTC DRACI Matúškovo 103
13Macák Milan17. 07. 2020 08:112006D-chMŠK Poprad-Tatry 47
14Massi Matteo15. 07. 2020 22:592009M-chTC Topoľčany  
15Mikuš Michal20. 07. 2020 20:012008S-chTK Baník Prievidza 86
16Minarič David15. 07. 2020 07:352006D-chTK Sparta Považská Bystrica 230
17Pajtáš Dávid14. 07. 2020 12:152008S-chTK Slovan Galanta  
18Perháč Peter20. 07. 2020 21:022007S-chTK MŠK Žiar nad Hronom 149
19Richter Patrik18. 07. 2020 19:532008S-chŠK TC Dúbravka BA 218
20Škubla Adam20. 07. 2020 19:122007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
21Strmeň Tomáš20. 07. 2020 23:142007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 230
22Šuchter Martin13. 07. 2020 18:352008S-chTK DRANaM Košice 131
23Sýkora Samuel21. 07. 2020 08:392009M-chTK Slávia STU Bratislava  
24Vaco Marek21. 07. 2020 08:142006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
25Valko Samuel19. 07. 2020 16:562008S-chŠK TC Dúbravka BA 169
26Vrba Miloslav18. 07. 2020 19:472007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk