' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Názov turnaja:SEPS Cup
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:10.07.2020 Termín do:13.07.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:bausanit@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-09.07.2020 10:00HS Centrum Piešťany
starší žiaci4824-09.07.2020 10:00HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Marek Vaco 
   11.07.2020 11:00
2. BYE 
 
3. Samuel Valko 
   10.07.2020
4. Martin Srpoň 
 
5. Marco Grőpel 
   11.07.2020 08:30
6. Luke Fedorov 
 
7. Adam Kurčík 
   11.07.2020 08:30
8. (5-8)Richard Czinege 
 
9. (3-4)Lukáš Hochel 
   11.07.2020 08:30
10. Filip Urban 
 
11. Tomáš Strašil 
   11.07.2020 09:30
12. Lukáš Kulich 
 
13. Adam Grendel 
   11.07.2020 09:30
14. Alex Adam Fano 
 
15. Sebastian Arva 
   11.07.2020 09:30
16. (5-8)Dominik Guzmický 
 
17. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 2 
   11.07.2020 09:30
18. Alex Kardoš 
 
19. Tomáš Slašťan 
   11.07.2020 09:30
20. Adam Jaroška 
 
21. Gabriel Gyén 
   11.07.2020 08:30
22. Adam Solčan 
 
23. BYE 
   11.07.2020 11:00
24. (3-4)Nicholas Volník 
 
25. (5-8)Miloslav Vrba 
   11.07.2020 09:30
26. Samuel Móc 
 
27. Adam Gombár 
   11.07.2020 11:00
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. Oskar Benian 
   11.07.2020 08:30
30. Martin Németh 
 
31. BYE 
   11.07.2020 11:00
32. (2)Alex Maximilián Hron 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzmický D.  Solčan A. 
   10.07.2020
2. BYE 
 
3. Fedorov L.  Czinege R. 
   10.07.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Strašil T.  Kurčík A. 
   10.07.2020
6. BYE 
 
7. Gyén G.  Grőpel M. 
   10.07.2020
8. Kulich L.  Urban F. 
 
9. Srpoň M.  Valko S. 
   10.07.2020
10. Fano A.  Gombár A. 
 
11. BYE 
   10.07.2020
12. (3-4)Vaco M.  Slašťan T. 
 
13. BYE 
   10.07.2020
14. Grendel A.  Kardoš A. 
 
15. BYE 
   10.07.2020
16. (2)Benian O.  Vrba M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Vaco Marek31.10.20222006D-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
2 Hron Alex Maximilián31.10.20212007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
3 Hochel Lukáš31.10.20222006D-chTK Matchpoint Trebatice 35
4 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK KPSF 92 Bernolákovo 38
5 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
6 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
7 Czinege Richard31.10.20222006D-chHi-Ten TAC D. Streda 58
8 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
9 Strašil Tomáš31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 68
10 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 68
11 Németh Martin31.10.20212006D-chTK VIP Bratislava 71
12 Kurčík Adam31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
13 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
14 Arva Sebastian31.10.20212006D-chTK PROFI Senec 89
15 Kulich Lukáš31.10.20212007S-chTK Tenis Centrum Bojnice 91
16 Kardoš Alex31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 103
17 Jaroška Adam31.10.20212007S-chTKM - Tenisový klub Madunice 111
18 Valko Samuel31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA 169
19 Slašťan Tomáš31.10.20222008S-chFresh club Zvolen 179
20 Grőpel Marco31.10.20212007S-chTK HSC Piešťany 183
21 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
22 Gombár Adam31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky 230
23 Urban Filip31.10.2020 !!!2008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
24 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava  
25 Móc Samuel31.10.20212007S-chTK Baník Prievidza  
26 Gyén Gabriel31.10.20222008S-chTenis team Nové Zámky  
27 Srpoň Martin31.10.20222008S-chTK Slávia STU Bratislava  
28 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
29 odhlásený 2 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Babušík Adam09. 07. 2020 06:502007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
2Bairo Dylan07. 07. 2020 15:192008S-chTC EMPIRE Trnava 56
3Bíly Pavol21. 06. 2020 14:452007S-chTC EMPIRE Trnava 72
4Bognár Simon06. 07. 2020 19:422006D-chTK Baník Prievidza 29
5Čech Alex08. 07. 2020 20:412008S-chTK Slovan Bratislava 116
6Fašung Tomáš08. 07. 2020 23:272008S-chTK Slovan Bratislava 202
7Ferletjak Samuel24. 06. 2020 12:512006D-chTK AS Trenčín  
8Fičor Oskar08. 07. 2020 17:222007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
9Halás Vladimír07. 07. 2020 14:072009M-chTK 77 Skalica  
10Hanusek Filip09. 07. 2020 08:072007S-chTK Slovan Bratislava  
11Hanušovský Lukáš08. 07. 2020 07:262007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
12Ivashko Maksym07. 07. 2020 11:352008S-chTK Slávia STU Bratislava  
13Jankech Michael07. 07. 2020 11:592007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
14Jaroščák Maximilián08. 07. 2020 17:482006D-chTK Slovan Bratislava 37
15Jendrejský Nicolas08. 07. 2020 06:572009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
16Jeník Šimon01. 07. 2020 10:522007S-chTK Petržalka 62
17Juriga Samuel09. 07. 2020 08:082006D-chOZ ŠK Odema Púchov 11
18Kabzáni Krištof10. 07. 2020 12:242007S-chAŠK Skalica 70
19Karasz Milan06. 07. 2020 10:572006D-chTK Spartak Komárno 22
20Kostoláni Alex04. 07. 2020 14:212006D-chTenis team Nové Zámky 49
21Krahulec Martin09. 07. 2020 07:532008S-chTK Senica 75
22Krcho Dávid08. 07. 2020 22:112006D-chTK Tenis Centrum Bojnice 28
23Lipták Matej08. 07. 2020 17:492009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
24Maruniak Matej08. 07. 2020 16:052008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 74
25Rapant Gabriel09. 06. 2020 15:252007S-chTK Tenkur Trenčín 218
26Richter Patrik08. 07. 2020 10:342008S-chTenisový klub Dúbravka BA 218
27Sarouphim Jean Pierre05. 07. 2020 20:112006D-chTK Slávia STU Bratislava 31
28Škubla Adam08. 07. 2020 22:202007S-chŠKM Nádeje Trakovice 230
29Suchan David11. 07. 2020 09:592007S-chTC EMPIRE Trnava 59
30Sýkora Samuel09. 07. 2020 08:502009M-chTK Slávia STU Bratislava  
31Tankovič Tomáš06. 07. 2020 23:372008S-chTK Slávia STU Bratislava 230
32Vozár Samuel08. 07. 2020 19:262008S-chTK Slovan Bratislava 230


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk