' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090037 - TK Slovan Galanta
Názov turnaja:GALANTA 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Kpt. Nálepku, Galanta
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Frajka Ivan (B) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Klement Juraj (C)   
Termín od:05.09.2020 Termín do:07.09.2020
Kontakt:Bc Juraj Klement
Kontakt tel.:mobil - 0905461179,
Kontakt e-mail:kuzelny@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 04. 09. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-04.09.2020 12:00Areál TK Slovan Gala
mladší žiaci4824-04.09.2020 12:00Areál TK Slovan Gala

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Frajka Ivan, ZVR: Klement Juraj

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dylan Bairo 
   05.09.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Nicolas Németh 
   05.09.2020 13:30
4. BYE 
 
5. Matúš Packa 
   05.09.2020 11:30
6. Nicolas Jendrejský 
 
7. (9-16)Dominik Gibala 
   05.09.2020 13:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Michal Tóth 
   05.09.2020 14:30
10. BYE 
 
11. Martin Žembery 
   05.09.2020 12:30
12. Vladimír Halás 
 
13. Martin Jureňa 
   05.09.2020 12:30
14. Jakub Fleischmann 
 
15. (5-8)Kristián Žikla 
   05.09.2020 14:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Dávid Pajtáš 
   05.09.2020 13:30
18. BYE 
 
19. Leonard Gróf 
   05.09.2020 13:30
20. BYE 
 
21. Ivan Zelenák 
   05.09.2020 12:30
22. Martin Stacho 
 
23. (9-16)Tomáš Krajčovič 
   05.09.2020 14:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Marcel Bende 
   05.09.2020 14:30
26. BYE 
 
27. Šimon Klačanský 
   05.09.2020 12:30
28. Viktor Hlóska 
 
29. Adam Paľko 
   05.09.2020 13:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   05.09.2020 13:30
32. (5-8)Norbert Lukács 
 
33. BYE 
   05.09.2020 13:30
34. (5-8)Martin Verbovský 
 
35. BYE 
   05.09.2020 13:30
36. Samuel Sýkora 
 
37. Marko Bartovič 
   05.09.2020 12:30
38. Filip Kucharek 
 
39. BYE 
   05.09.2020 14:30
40. (9-16)Samuel Lackovič 
 
41. BYE 
   05.09.2020 14:30
42. (9-16)Samuel Alexander Krajčír 
 
43. Adrian Vancu 
   05.09.2020 12:30
44. Daniel Malý 
 
45. BYE 
   05.09.2020 13:30
46. Martin Kruksa 
 
47. BYE 
   05.09.2020 13:30
48. (3-4)Gregor Kovář 
 
49. BYE 
   05.09.2020 14:30
50. (5-8)Lukáš Jasenák 
 
51. Samuel Štefanec 
   05.09.2020 12:30
52. Jakub Sklenár 
 
53. Jakub Jančula 
   05.09.2020 12:30
54. Ján Matucha 
 
55. BYE 
   05.09.2020 14:30
56. (9-16)Adam Andel 
 
57. BYE 
   05.09.2020 15:30
58. (9-16)Filip Roman 
 
59. Denis Štupák 
   05.09.2020 13:30
60. Lukáš Matušík 
 
61. BYE 
   05.09.2020 13:30
62. Marek Lukačeňa García 
 
63. BYE 
   05.09.2020 13:30
64. (2)Samuel Valko 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bairo D.  Sýkora S. 
   05.09.2020
2. BYE 
 
3. Krajčovič T.  Jendrejský N. 
   05.09.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Pajtáš D.  Gibala D. 
   05.09.2020
6. BYE 
 
7. Fleischmann J.  Vancu A. 
   05.09.2020
8. Roman F.  Kucharek F. 
 
9. Zelenák I.  Stacho M. 
   05.09.2020
10. Bartovič M.  Matucha J. 
 
11. BYE 
   05.09.2020
12. (3-4)Kovář G.  Lackovič S. 
 
13. Paľko A.  Lukačeňa García M. 
   05.09.2020
14. Tóth M.  Andel A. 
 
15. BYE 
   05.09.2020
16. (2)Krajčír S.  Valko S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1USPBairo Dylan31.10.20222008S-chTC EMPIRE Trnava 2
2 Valko Samuel31.10.2020 !!!2008S-chTenisový klub Dúbravka BA 18
3 Kovář Gregor31.10.20222008S-chLTC Leopoldov 25
4 Pajtáš Dávid31.10.20222008S-chTK Slovan Galanta 34
5USPŽikla Kristián31.10.20222008S-chTK Žilina 35
6 Jasenák Lukáš31.10.20222008S-chTK Petržalka 42
7 Verbovský Martin31.10.20222008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 57
8USPLukács Norbert31.10.2020 !!!2008S-chJ&F-it V. Úľany 73
9 Bende Marcel31.10.2020 !!!2008S-chJ&F-it V. Úľany 99
10 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
11 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
12 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
13 Roman Filip31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14USPAndel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
15 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany  
18 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
19 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
20 Paľko Adam31.10.20212009M-chTK Hriňová  
21 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
22 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
23 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
24 Halás Vladimír31.10.20212009M-chTK 77 Skalica  
25 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
26 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
27 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
28 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
29 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
30 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
31 Matucha Ján31.10.20212008S-chBratislavský tenisový zväz  
32 Kruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
33 Stacho Martin31.10.20212008S-chTK Šaľa  
34 Klačanský Šimon31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
35 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
36USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
37USPSklenár Jakub31.10.20222008S-chJ&F-it V. Úľany  
38USPŠtupák Denis31.10.2020 !!!2008S-chTK TIE-BREAK Malacky  
39USPMalý Daniel31.10.20222008S-chJ&F-it V. Úľany  
40USPŠtefanec Samuel31.10.20222009M-chJ&F-it V. Úľany  
41USPPacka Matúš31.10.20212009M-chJ&F-it V. Úľany  
42USPNémeth Nicolas31.10.20212009M-chJ&F-it V. Úľany  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1odhlásený 1 po vyžrebovaní04. 09. 20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin02. 09. 2020 07:382009M-chTC Topoľčany  
2Czinege Norbert30. 08. 2020 20:242009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Faga Sebastián03. 09. 2020 22:112009M-chTC EMPIRE Trnava  
4Fašung Tomáš04. 09. 2020 08:252008S-chTK Slovan Bratislava 33
5Janáč Juraj02. 09. 2020 11:172008S-chFORTUNA Trnava 78
6Karas Jozef04. 09. 2020 08:252009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
7Kardoš Alex02. 09. 2020 10:582008S-chTK HSC Piešťany 21
8Kollár Markus23. 08. 2020 22:072009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Kostolný Sebastián03. 09. 2020 21:462009M-chTK Žilina  
10Massi Matteo02. 09. 2020 21:032009M-chTC Topoľčany  
11Ódor Kristóf14. 07. 2020 13:262009M-chTK Spartak Komárno  
12Šinkovič Max03. 09. 2020 12:552008S-chTK Slovan Galanta 99
13Slávik Daniel03. 09. 2020 18:542008S-chTK Petržalka 47
14Sobihard Peter03. 09. 2020 10:482009M-chTK Inter Bratislava  
15Urbánoš Filip31. 08. 2020 22:282009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
16Valalik Christián30. 08. 2020 21:272009M-ch1.TC Humenné  
17Valuh Boris18. 08. 2020 08:132009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk