' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090087 - TK HSC Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):HS Centrum, Hlboká 92, 921 01 Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Stevič Kristián (C)   
Termín od:24.08.2020 Termín do:27.08.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:bausanit@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 08. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-24.08.2020 8:30HS Centrum Piešťany
mladší žiaci4824-25.08.2020 8:30HS Centrum Piešťany

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Šimo Pavol, ZVR: Stevič Kristián

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Šuchter 
   24.08.2020
2. BYE 
 
3. Filip Kucharek 
   24.08.2020
4. BYE 
 
5. Denis Štupák 
   24.08.2020
6. Dominik Mačej 
 
7. Martin Jureňa 
   24.08.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Boris Valuh 
   24.08.2020
10. BYE 
 
11. Adam Andel 
   24.08.2020
12. BYE 
 
13. Martin Kruksa 
   24.08.2020
14. BYE 
 
15. BYE 
   24.08.2020
16. Ivan Zelenák 
 
17. BYE 
   24.08.2020
18. Adrian Vancu 
 
19. BYE 
   24.08.2020
20. Michal Tóth 
 
21. BYE 
   24.08.2020
22. Filip Roman 
 
23. BYE 
   24.08.2020
24. (3-4)Christián Valalik 
 
25. BYE 
   24.08.2020
26. Nicolas Jendrejský 
 
27. Tomáš Krajčovič 
   24.08.2020
28. Samuel Lackovič 
 
29. BYE 
   24.08.2020
30. Sebastián Kostolný 
 
31. BYE 
   24.08.2020
32. (2)Adam Massalkhi 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Valalik C.  Šuchter M. 
   24.08.2020
2. BYE 
 
3. Kostolný S.  Valuh B. 
   24.08.2020
4. Jureňa M.  Vancu A. 
 
5. Roman F.  Andel A. 
   24.08.2020
6. Lackovič S.  Kucharek F. 
 
7. Kruksa M.  Tóth M. 
   24.08.2020
8. (2)Massalkhi A.  Mačej D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Šuchter Martin31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 31
2 Massalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
3 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
4 Valalik Christián31.10.20212009M-ch1.TC Humenné  
5 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
6 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
7 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
8 Kostolný Sebastián31.10.20212009M-chTK Žilina  
9 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
10 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
11 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
12 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
15 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
16 Kruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Zelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
18 Štupák Denis31.10.20202008M-chTK TIE-BREAK Malacky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Bobošík Martin21. 08. 2020 20:062009M-chTC Topoľčany  
2Czinege Norbert25. 08. 2020 08:422009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
3Fano Alex Adam21. 08. 2020 12:302008M-chTK HSC Piešťany 19
4Fleischmann Jakub14. 08. 2020 21:462009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Frič Martin22. 08. 2020 00:352009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
6Gibala Dominik22. 08. 2020 23:062009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
7Gróf Leonard22. 08. 2020 11:162009M-chTC Play Tennis Malinovo  
8Gyén Gabriel23. 08. 2020 17:212008M-chTenis team Nové Zámky 51
9Halás Vladimír24. 08. 2020 09:442009M-chAŠK Skalica  
10Jančula Jakub16. 08. 2020 20:562009M-chTOP Tenis Bratislava  
11Karas Jozef07. 08. 2020 07:592009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
12Kolodžej Filip20. 08. 2020 15:182009M-chTK Mladosť Košice  
13Krahulec Martin21. 08. 2020 21:322008M-chTK Senica 13
14Krajčír Samuel Alexander22. 08. 2020 13:562009M-chTK Jednotka Bratislava  
15Lukáč Peter20. 08. 2020 17:582009M-chTJ Sokol Prešov  
16Lukačeňa García Marek22. 08. 2020 16:222009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
17Maruniak Matej19. 08. 2020 20:512008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
18Massi Matteo20. 08. 2020 17:132009M-chTC Topoľčany  
19Matušík Lukáš22. 08. 2020 15:342009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
20Slávik Daniel21. 08. 2020 11:442008M-chTK DRANaM Košice 47
21Valko Samuel24. 08. 2020 10:172008M-chŠK TC Dúbravka BA 18


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk