' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Názov turnaja:MEMORIÁL JUDR. IVANA ČIERNEHO 2020
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Holub Ivan (A) Počet dvorcov:10
Zástupca rozhodcu:Baláž Milan (A)   
Termín od:15.08.2020 Termín do:18.08.2020
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 14. 08. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky4824-14.08.2020 11:00TC EMPIRE Trnava
mladší žiaci4824-14.08.2020 11:05TC EMPIRE Trnava

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Holub Ivan, ZVR: Baláž Milan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lukáš Chren 
   15.08.2020 11:30
2. BYE 
 
3. Michal Vanta 
   15.08.2020 11:30
4. BYE 
 
5. Lukáš Matušík 
   15.08.2020 10:00
6. Norbert Czinege 
 
7. (9-16)Richard Herman 
   15.08.2020 14:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Lukáš Jasenák 
   15.08.2020 15:30
10. BYE 
 
11. Ivan Zelenák 
   15.08.2020 10:00
12. Marek Lukačeňa García 
 
13. Marko Bartovič 
   15.08.2020 10:00
14. Martin Kruksa 
 
15. (5-8)Martin Krahulec 
   15.08.2020 15:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Samuel Trojan 
   15.08.2020 11:30
18. BYE 
 
19. Dominik Mačej 
   15.08.2020 11:30
20. BYE 
 
21. Samuel Lackovič 
   15.08.2020 11:30
22. Adam Andel 
 
23. (9-16)Adam Massalkhi 
   15.08.2020 15:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Dávid Pajtáš 
   15.08.2020 15:30
26. BYE 
 
27. Martin Bobošík 
   15.08.2020 11:30
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. Maksym Ivashko 
   15.08.2020 12:30
30. BYE 
 
31. BYE 
   15.08.2020 12:30
32. (5-8)Alex Adam Fano 
 
33. BYE 
   15.08.2020 15:30
34. (5-8)Martin Srpoň 
 
35. Tomáš Krajčovič 
   15.08.2020 11:30
36. Martin Frič 
 
37. Samuel Alexander Krajčír 
   15.08.2020 11:30
38. Leonard Gróf 
 
39. BYE 
   15.08.2020 15:30
40. (9-16)Samuel Vozár 
 
41. BYE 
   15.08.2020 15:30
42. (9-16)Daniel Slávik 
 
43. Lukáš Horváth 
   15.08.2020 11:30
44. Jozef Karas 
 
45. BYE 
   15.08.2020 12:30
46. Juraj Janáč 
 
47. BYE 
   15.08.2020 12:30
48. (3-4)Šimon Dióssy 
 
49. BYE 
   15.08.2020 15:30
50. (5-8)Matej Maruniak 
 
51. Sebastián Faga 
   15.08.2020 11:30
52. Adrian Vancu 
 
53. Michal Tóth 
   15.08.2020 11:30
54. Boris Valuh 
 
55. BYE 
   15.08.2020 15:30
56. (9-16)Tomáš Fašung 
 
57. BYE 
   15.08.2020 15:30
58. (9-16)Adam Gombár 
 
59. Markus Kollár 
   15.08.2020 11:30
60. Filip Roman 
 
61. BYE 
   15.08.2020 12:30
62. Jakub Fleischmann 
 
63. BYE 
   15.08.2020 12:30
64. (2)Tomáš Glos 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Dióssy Š.  Glos T. 
   15.08.2020
2. BYE 
 
3. Karas J.  Kollár M. 
   15.08.2020
4. Vanta M.  Gróf L. 
 
5. (3-4)Chren L.  Ivashko M. 
   15.08.2020
6. BYE 
 
7. Srpoň M.  Lackovič S. 
   15.08.2020
8. Valuh B.  Herman R. 
 
9. Vancu A.  Zelenák I. 
   15.08.2020
10. Frič M.  Bobošík M. 
 
11. BYE 
   15.08.2020
12. (3-4)Fano A.  Krahulec M. 
 
13. Lukačeňa García M.  Bartovič M. 
   15.08.2020
14. Krajčír S.  Mačej D. 
 
15. BYE 
   15.08.2020
16. (2)Maruniak M.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Chren Lukáš31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
2USPGlos Tomáš31.10.20202008M-chTK AS Trenčín 6
3 Dióssy Šimon31.10.20202008M-chTK Mladosť Košice 7
4 Trojan Samuel31.10.20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
5 Maruniak Matej31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
6 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 13
7 Fano Alex Adam31.10.20202008M-chTK HSC Piešťany 19
8 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
9 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
10 Herman Richard31.10.20202008M-chTK ZZO Čadca 32
11 Fašung Tomáš31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
12 Pajtáš Dávid31.10.20202008M-chTK Slovan Galanta 34
13 Vozár Samuel31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
14 Jasenák Lukáš31.10.20202008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
15 Slávik Daniel31.10.20202008M-chTK DRANaM Košice 47
16 Massalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
17 Janáč Juraj31.10.20202008M-chFORTUNA Trnava 78
18 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
19 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
20 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
21 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
22 Kollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
23 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24 Faga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
25 Horváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
26 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
27 Tóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
28 Vanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
29 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
30 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
31 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
32 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
33 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
34 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
35 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
36WCGróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
37 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
38USPFleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
39WCCzinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
40USPKruksa Martin31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
41USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
42USPIvashko Maksym31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
43WCodhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20202009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čech Alex13. 08. 2020 13:532008M-chTK Slovan Bratislava 12
2Fedorov Luke14. 08. 2020 00:542008M-chTK Slovan Bratislava 58
3Gibala Dominik13. 08. 2020 22:272009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
4Gyén Gabriel26. 07. 2020 07:182008M-chTenis team Nové Zámky 51
5Halás Vladimír04. 08. 2020 19:142009M-chAŠK Skalica  
6Chmelár Timotej08. 08. 2020 12:462008M-chTC EMPIRE Trnava 29
7Jendrejský Nicolas15. 08. 2020 10:052009M-chŠK TC Dúbravka BA  
8Kolodžej Filip11. 08. 2020 22:372009M-chTK Mladosť Košice  
9Kostolný Sebastián10. 08. 2020 08:142009M-chTK Žilina  
10Kovář Gregor11. 08. 2020 07:402008M-chLTC Leopoldov 25
11Kriško Radovan13. 08. 2020 09:382008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
12Kucharek Filip10. 08. 2020 11:212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13Lipták Matej14. 08. 2020 07:252009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
14Luhový Ivan03. 08. 2020 09:372008M-chTK Púchov 26
15Lukáč Peter12. 08. 2020 06:372009M-chTJ Sokol Prešov  
16Lupták Richard06. 08. 2020 21:242009M-chTJ Sokol Prešov  
17Massi Matteo12. 08. 2020 23:042009M-chTC Topoľčany  
18Mikuš Michal13. 08. 2020 15:332008M-chTK Baník Prievidza 10
19Paľko Adam22. 07. 2020 19:332009M-chTK Hriňová  
20Petrik Martin04. 08. 2020 20:202009M-chMŠK Poprad-Tatry  
21Pleško Richard12. 08. 2020 22:512008M-chTK Žilina 38
22Rendek Jakub12. 08. 2020 13:212009M-chTK Mladosť Košice  
23Strompf Marko12. 08. 2020 07:462009M-chTK DRANaM Košice  
24Štupák Denis09. 08. 2020 14:372008M-chTK TIE-BREAK Malacky  
25Sýkora Samuel13. 08. 2020 20:512009M-chTK Slávia STU Bratislava  
26Turóci Timotej11. 08. 2020 07:122009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
27Urbánoš Filip08. 08. 2020 22:472009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
28Valko Samuel13. 08. 2020 20:172008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
29Vasky Jakub12. 08. 2020 20:222008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
30Verbovský Martin13. 08. 2020 10:442008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
31Žikla Kristián09. 08. 2020 13:202008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk