Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090010 - TK 77 Skalica | |||
Názov turnaja: | 21. ROČNÍK MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Skalica, Športová ul. | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Trnovec Roman (B) | Počet dvorcov: | 7 | |
Zástupca rozhodcu: | Jobus Miroslav (A) | |||
Termín od: | 04.07.2020 | Termín do: | 07.07.2020 | |
Kontakt: | Jozef Zaňát | |||
Kontakt tel.: | dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368, | |||
Kontakt e-mail: | jozef.zanat@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 03.07.2020 10:00 | TK 77 Skalica |
starší žiaci | 48 | 24 | - | 03.07.2020 10:00 | TK 77 Skalica |
Poznámky:
POZOR! Z dôvodu kolízie s presunutými Majstrovstvami regiónu st. žiactva bol termín turnaja zmenený na 4. - 7. 7. (pôvodný termín 13. - 16. 6. 2020).
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Trnovec Roman, ZVR: Jobus Miroslav
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Zapletalová A. Vallová M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Ochránková B. Zríniová K. | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Jalčová D. Tóth L. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Petrovičová N. Hetešová S. | |||
1:6 7:6(3) 10:1 | |||||
6. | Kučíková K. Kováčiková N. | 16 8 SF F | |||
7. | Kašťáková S. Félixová S. | ||||
6:2 6:0 | |||||
8. | Kolesárová J. Konopková N. | 16 8 SF F | |||
9. | Švorcová S. Čuboňová L. | ||||
1:6 6:4 10:2 | |||||
10. | Surovčíková N. Vavrová Y. | 16 8 SF F | |||
11. | Zdražilová J. Halászová E. | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | (3-4) | Kernová K. Flimelová K. | 16 8 SF F | ||
13. | Žabková K. Škoricová M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
14. | Jobusová K. Chabadová T. | 16 8 SF F | |||
15. | Vatlavicová M. Košecká G. | ||||
4:6 6:3 10:8 | |||||
16. | (2) | Koppová N. Depešová S. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Koppová Natália | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 4 | ||||
2 | Félixová Saša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 5 | ||||
3 | Zapletalová Alexandra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
4 | Surovčíková Nina | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Žilina | 17 | ||||
5 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
6 | Vallová Marianna | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 20 | ||||
7 | Kernová Karin | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 25 | ||||
8 | Konopková Nela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK HSC Piešťany | 28 | ||||
9 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
10 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
11 | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | ||||
12 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | 36 | ||||
13 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
14 | Depešová Soňa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 47 | ||||
15 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
16 | Kováčiková Nina | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
17 | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | ||||
18 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
19 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
20 | Čuboňová Lucia | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
21 | Jobusová Katarína | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 69 | ||||
22 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
23 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
24 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 79 | ||||
25 | Zitová Tamara | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Baník Prievidza | 84 | ||||
26 | Kašťáková Sára | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 90 | ||||
27 | Čambálová Ema | 31.10.2024 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
28 | Danihelová Emma | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK 77 Skalica | 98 | ||||
29 | Zríniová Karolína | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Senica | 112 | ||||
30 | Gáliková Terezka | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
31 | Zdražilová Jasmína | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 132 | ||||
32 | Švorcová Stella Izabela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 132 | ||||
33 | Ochránková Bianka | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Senica | 139 | ||||
34 | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | ||||
35 | Chudová Michaela | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
36 | Halászová Ema | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 252 | ||||
37 | STZ | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján | ||||
38 | USP | odhlásený 1 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz | ||||
39 | USP | odhlásený 2 po vyžrebovaní | 31.10.2024 | 2013 | M-d | Slovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barháčová Sofia | 29. 06. 2020 10:00 | 2009 | D-d | TK Slovan Galanta | |||||
2 | Beláňová Ela | 01. 07. 2020 23:27 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
3 | Belanská Lea | 02. 07. 2020 11:54 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | ||||
4 | Borguľová Sandra | 02. 07. 2020 14:54 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
5 | Borš Ella | 02. 06. 2020 20:21 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
6 | Brestovičová Daniela | 06. 05. 2020 09:39 | 2006 | D-d | TC Slávia UPJŠ Košice | 205 | ||||
7 | Ceperková Kristína | 25. 06. 2020 21:36 | 2006 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | 43 | ||||
8 | Daubnerová Ivana | 02. 07. 2020 22:38 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
9 | Dosedlová Nela | 10. 06. 2020 11:25 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | |||||
10 | Gonosová Ester | 23. 06. 2020 20:56 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | 6 | ||||
11 | Hlavinková Linda | 21. 06. 2020 00:26 | 2006 | D-d | TK Slovan Bardejovské Kúpele | 18 | ||||
12 | Hozdeková Victória | 04. 07. 2020 08:52 | 2007 | D-d | TK Sparta Považská Bystrica | 47 | ||||
13 | Hradecká Lucia | 28. 06. 2020 20:11 | 2007 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 13 | ||||
14 | Hrbáňová Simona | 01. 07. 2020 18:54 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
15 | Chládeková Martina | 02. 07. 2020 15:18 | 2006 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | 66 | ||||
16 | Jakubcová Katarína | 01. 07. 2020 21:11 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
17 | Karasová Emma | 25. 06. 2020 15:29 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
18 | Kolibková Lorraine Amie | 02. 07. 2020 23:25 | 2007 | D-d | Benet LTC Bytča | 61 | ||||
19 | Kolodžejová Lea | 30. 06. 2020 15:28 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | 21 | ||||
20 | Kováčová Emília | 25. 06. 2020 13:33 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
21 | Kozmová Lujza | 21. 06. 2020 18:07 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | 46 | ||||
22 | Kucbelová Kristína | 28. 06. 2020 21:15 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
23 | Kyseľová Nina | 24. 05. 2020 15:21 | 2006 | D-d | TC Topoľčany | 2 | ||||
24 | Líšková Barbora | 27. 06. 2020 11:51 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
25 | Lišková Ema | 02. 07. 2020 13:54 | 2007 | D-d | TK Baník Prievidza | 95 | ||||
26 | Michalčíková Bernadette | 30. 06. 2020 09:56 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 3 | ||||
27 | Mikocziová Petra | 24. 06. 2020 12:22 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 272 | ||||
28 | Mĺkva Terézia | 29. 06. 2020 12:57 | 2006 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 11 | ||||
29 | Mravcová Ema | 30. 06. 2020 08:42 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 7 | ||||
30 | Nováková Vanessa | 03. 07. 2020 04:54 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
31 | Oráviková Klára | 14. 06. 2020 18:12 | 2007 | D-d | ŠK Spartan Púchov | 108 | ||||
32 | Parízeková Laura | 01. 07. 2020 23:36 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
33 | Petríková Dominika | 02. 07. 2020 20:14 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
34 | Pirohová Dominika | 02. 07. 2020 15:26 | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 12 | ||||
35 | Pohánková Mia | 25. 06. 2020 20:49 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
36 | Polačiková Aneta | 01. 07. 2020 13:29 | 2008 | D-d | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
37 | Potičná Vivienne | 30. 06. 2020 21:11 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | ||||
38 | Salaiová Vanesa | 14. 06. 2020 19:26 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | |||||
39 | Šatánková Valentína | 27. 04. 2020 09:46 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
40 | Sazonová Evelina | 02. 07. 2020 14:35 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
41 | Sevald Nikol | 01. 07. 2020 09:55 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
42 | Simonová Sophia | 30. 06. 2020 18:39 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
43 | Sopková Lucia | 01. 07. 2020 07:36 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
44 | Šramková Tamara | 30. 06. 2020 10:34 | 2006 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 10 | ||||
45 | Šupová Kali | 23. 06. 2020 21:48 | 2009 | D-d | TK HSC Piešťany | |||||
46 | Tomašovičová Lea | 02. 07. 2020 18:49 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 215 | ||||
47 | Tóthová Zina | 04. 07. 2020 08:52 | 2008 | D-d | Fresh club Zvolen | 196 | ||||
48 | Trebuľová Timea | 01. 07. 2020 11:15 | 2008 | D-d | Lieskovský tenisový klub-LTC | 112 | ||||
49 | Vallová Karin | 01. 07. 2020 21:16 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
50 | Zsilleová Eliška | 01. 07. 2020 19:38 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 87 |