' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090010 - TK 77 Skalica
Názov turnaja:21. ROČNÍK MEMORIÁL ZUZKY VESELEJ
Miesto konania (adresa dvorcov):Skalica, Športová ul.
Trieda:Turnaje triedy "B" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Trnovec Roman (B) Počet dvorcov:7
Zástupca rozhodcu:Jobus Miroslav (B)   
Termín od:04.07.2020 Termín do:07.07.2020
Kontakt:Jozef Zaňát
Kontakt tel.:dv. - 034/6648976, fax - 034/6648976, mobil - 0903/475368,
Kontakt e-mail:jozef.zanat@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky4824-03.07.2020 10:00TK 77 Skalica
starší žiaci4824-03.07.2020 10:00TK 77 Skalica

Poznámky:

POZOR! Z dôvodu kolízie s presunutými Majstrovstvami regiónu st. žiactva bol termín turnaja zmenený na 4. - 7. 7. (pôvodný termín 13. - 16. 6. 2020).
rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Trnovec Roman, ZVR: Jobus Miroslav

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Xavier Jakubovič 
   04.07.2020 14:00
2. BYE 
 
3. Marek Malík 
   04.07.2020 14:00
4. BYE 
 
5. Alex Lapšanský 
   04.07.2020 14:00
6. Radovan Kriško 
 
7. Martin Krahulec 
   04.07.2020 16:30
8. BYE 
 
9. Oskar Benian 
   04.07.2020 14:00
10. BYE 
 
11. Vladimír Halás 
   04.07.2020 14:00
12. BYE 
 
13. Adam Solčan 
   04.07.2020 15:00
14. BYE 
 
15. (5-8)Oliver Kecskés 
   04.07.2020 15:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Filip Dráb 
   04.07.2020 15:00
18. BYE 
 
19. Michal Mikuš 
   04.07.2020 15:00
20. BYE 
 
21. Richard Czinege 
   04.07.2020 14:00
22. Lukáš Hochel 
 
23. Adam Grendel 
   04.07.2020 16:30
24. BYE 
 
25. Alex Čech 
   04.07.2020 16:30
26. BYE 
 
27. Miloslav Vrba 
   04.07.2020 14:00
28. Timotej Jánošík 
 
29. Krištof Kabzáni 
   04.07.2020 15:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   04.07.2020 15:00
32. (5-8)Marek Vaco 
 
33. BYE 
   04.07.2020 15:00
34. (5-8)Matej Markovič 
 
35. BYE 
   04.07.2020 15:00
36. Lukáš Hanušovský 
 
37. BYE 
   04.07.2020 15:00
38. Filip Hanusek 
 
39. BYE 
   04.07.2020 15:00
40. Matej Lipták 
 
41. BYE 
   04.07.2020 16:30
42. Nicholas Volník 
 
43. Mário Malík 
   04.07.2020 14:00
44. Samuel Sýkora 
 
45. BYE 
   04.07.2020 15:00
46. Dylan Bairo 
 
47. BYE 
   04.07.2020 15:00
48. (3-4)Matúš Vateha 
 
49. BYE 
   04.07.2020 15:00
50. (5-8)Michael Jankech 
 
51. BYE 
   04.07.2020 15:00
52. Pavol Bíly 
 
53. BYE 
   04.07.2020 16:00
54. Oliver Hlivjak 
 
55. BYE 
   04.07.2020 16:00
56. Dominik Guzmický 
 
57. BYE 
   04.07.2020 16:30
58. Martin Németh 
 
59. George Shilov 
   04.07.2020 14:00
60. Alex Kostoláni 
 
61. BYE 
   04.07.2020 16:00
62. David Minarič 
 
63. BYE 
   04.07.2020 16:00
64. (2)Nikolas Paulovič 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Jakubovič X.  Dráb F. 
   04.07.2020
2. BYE 
 
3. Vrba M.  Hanušovský L. 
   04.07.2020
4. BYE 
 
5. (3-4)Vaco M.  Jankech M. 
   04.07.2020
6. BYE 
 
7. Vateha M.  Czinege R. 
   04.07.2020
8. Jánošík T.  Hlivjak O. 
 
9. Paulovič N.  Bíly P. 
   04.07.2020
10. Bairo D.  Kriško R. 
 
11. BYE 
   04.07.2020
12. (3-4)Volník N.  Lapšanský A. 
 
13. Guzmický D.  Krahulec M. 
   04.07.2020
14. Hochel L.  Kabzáni K. 
 
15. BYE 
   04.07.2020
16. (2)Markovič M.  Kecskés O. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Jakubovič Xavier31.10.20202006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 8
2 Paulovič Nikolas31.10.20202006S-chTK Slávia STU Bratislava 12
3 Dráb Filip31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 13
4 Vateha Matúš31.10.20202006S-chTK Slovan Bardejovské Kúpele 14
5 Kecskés Oliver31.10.20212006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 17
6 Markovič Matej31.10.20212007S-chOZ ŠK Odema Púchov 19
7 Vaco Marek31.10.20202006S-chLieskovský tenisový klub-LTC 21
8 Jankech Michael31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 23
9 Lapšanský Alex31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 25
10 Hochel Lukáš31.10.20202006S-chTK Matchpoint Trebatice 35
11 Volník Nicholas31.10.20212007S-chTK PROFI Senec 38
12 Hlivjak Oliver31.10.20212007S-chTenisová akadémia Prešov 39
13 Hanušovský Lukáš31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 42
14 Vrba Miloslav31.10.20212007S-chTK Sparta Považská Bystrica 48
15 Kostoláni Alex31.10.20202006S-chTenis team Nové Zámky 49
16 Guzmický Dominik31.10.20212007S-chAŠK Skalica 51
17 Bairo Dylan31.10.20202008M-chTC EMPIRE Trnava 56
18 Czinege Richard31.10.20202006S-chHi-Ten TAC D. Streda 58
19 Solčan Adam31.10.20212007S-chTK Slávia SPU Nitra 59
20 Kriško Radovan31.10.20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 64
21 Kabzáni Krištof31.10.20212007S-chTK 77 Skalica 70
22 Németh Martin31.10.20212006S-chTK VIP Bratislava 71
23 Bíly Pavol31.10.20212007S-chTC EMPIRE Trnava 72
24 Krahulec Martin31.10.20202008M-chTK Senica 75
25 Benian Oskar31.10.20212007S-chTK Slávia STU Bratislava 83
26 Mikuš Michal31.10.20202008M-chTK Baník Prievidza 86
27 Čech Alex31.10.20202008M-chTK Slovan Bratislava 116
28 Malík Marek31.10.20212006S-chTK 77 Skalica 131
29 Malík Mário31.10.20212006S-chTK 77 Skalica 131
30 Jánošík Timotej31.10.20212007S-chTJ Sokol Prešov 131
31 Grendel Adam31.10.20212007S-chTK Tennis Classic Bratislava 183
32 Minarič David31.10.20212006S-chTK Sparta Považská Bystrica 230
33 Sýkora Samuel31.10.20212009M-chTK Slávia STU Bratislava  
34 Shilov George31.10.20202007S-chTK Slávia STU Bratislava  
35 Halás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
36 Hanusek Filip31.10.20212007S-chTK Slovan Bratislava  
37STZLipták Matej31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Adamko Jakub04. 06. 2020 15:132006S-chJH Tenis Akadémia Bratislava 97
2Arva Sebastian02. 07. 2020 07:042006S-chTK PROFI Senec 89
3Babušík Adam03. 07. 2020 06:332007S-chTK Slávia STU Bratislava 44
4Balaščák Daniel28. 06. 2020 07:472007S-chTenisová akadémia Prešov 20
5Bekéni Marko03. 07. 2020 08:232008M-chTenis team Nové Zámky 230
6Bušniak Michal01. 07. 2020 07:482006S-chTK Slávia STU Bratislava 26
7Fičor Oskar01. 07. 2020 11:202007S-chTŠ Advantage Bratislava 43
8Hron Alex Maximilián29. 06. 2020 06:512007S-chTŠ Advantage Bratislava 30
9Hulín Patrik28. 06. 2020 16:552006S-chTC EMPIRE Trnava 7
10Chren Patrik29. 06. 2020 18:382006S-chTK Slávia STU Bratislava 5
11Jaroščák Maximilián02. 07. 2020 11:462006S-chTK Slovan Bratislava 37
12Juriga Samuel01. 07. 2020 22:332006S-chOZ ŠK Odema Púchov 11
13Kohút Alex02. 07. 2020 19:122006S-chTŠ Advantage Bratislava 24
14Kurčík Adam30. 06. 2020 18:502007S-chTK Slávia STU Bratislava 79
15Matunák Martin01. 07. 2020 12:452008M-chTK Slovan Bratislava 85
16Medveď Jakub29. 06. 2020 10:432006S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 6
17Melaga Samuel28. 06. 2020 13:292006S-chFresh club Zvolen 1
18Naňo Marek25. 06. 2020 08:342006S-chTC EMPIRE Trnava 4
19Paulík Martin01. 07. 2020 22:572006S-chTK Matchpoint Trebatice 2
20Paulovčák Sebastián26. 06. 2020 14:352006S-chTJT Michalovce 15
21Poklemba Filip12. 05. 2020 21:482007S-chTK Slávia STU Bratislava 10
22Riegel Alex29. 06. 2020 11:372006S-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 97
23Richter Patrik30. 06. 2020 23:022008M-chŠK TC Dúbravka BA 218
24Suchan David03. 07. 2020 08:562007S-chTC EMPIRE Trnava 59
25Tankovič Tomáš29. 06. 2020 19:392008M-chTK Slávia STU Bratislava 230
26Titko Timotej01. 07. 2020 11:142006S-chTJT Michalovce 16
27Trávnik Hugo30. 06. 2020 19:062006S-chTK Senica 140
28Valko Samuel21. 06. 2020 09:072008M-chŠK TC Dúbravka BA 169


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk