Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090006 - TK Slávia SPU Nitra | |||
Názov turnaja: | NITRA OPEN 2020 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nitra, Ďumbierska 2, 949 01 | |||
Trieda: | Turnaje triedy "A" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Matuščín Pavel (A) | Počet dvorcov: | 9 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 25.07.2020 | Termín do: | 29.07.2020 | |
Kontakt: | Marian Uhrík | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0376533681, fax - 0376533681, mobil - 0903161446, | |||
Kontakt e-mail: | tknitra@tknitra.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 07. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenci | 48 | 24 | - | 24.07.2020 09:30 | TK Slávia SPU Nitra |
dorastenky | 48 | 24 | - | 24.07.2020 09:30 | TK Slávia SPU Nitra |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Matuščín Pavel, ZVR: Uhrík Marián
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Naď P. Michalik R. | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Obtulovič J. Semančík F. | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kučera P. Poritskyi A. | ||||
6:4 6:1 | |||||
6. | Guzoň S. Norrman S. | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Kaťuch J. Krajčí M. | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Gibala M. Sedliak Š. | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Palenčár P. Rosa A. | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kravec V. Schwarc D. | ||||
skr | |||||
14. | Šramko M. Červenák P. | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Kopál A. Valent S. | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Masarčin M. Sura I. | 32 16 8 SF F | ||
19. | Kyjaci S. Čurlej M. | ||||
7:5 7:6(8) | |||||
20. | Stolárik S. Kirkov M. | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Kompiš A. Pivník O. | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Dao D. Lánik T. | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Muránsky M. Baranec D. | 32 16 8 SF F | ||
27. | Krnáč S. Tóth B. | ||||
skr | |||||
28. | Hajduch M. Vajgel H. | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Gula P. Németh I. | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Keľo P. Marošík N. | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 7 | ||||
2 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
3 | Almási Alfréd | 31.10.2025 | 2003 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | 9 | ||||
4 | Kaťuch Jakub | 31.10.2024 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 10 | ||||
5 | Lánik Tomáš | 31.10.2024 | 2002 | M | TC EMPIRE Trnava | 11 | ||||
6 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 12 | ||||
7 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 13 | ||||
8 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 14 | ||||
9 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 15 | ||||
10 | Sura Ivan | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 16 | ||||
11 | Dao Dung Em Oliver | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 17 | ||||
12 | Valent Stanislav | 31.10.2024 | 2002 | M | TKM Betliar | 19 | ||||
13 | Krajčí Michal | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
14 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 25 | ||||
15 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 26 | ||||
16 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 27 | ||||
17 | Čurlej Michal | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Žilina | 28 | ||||
18 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 30 | ||||
19 | Semančík Filip | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
20 | Masarčin Marcus | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
21 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 34 | ||||
22 | Žilkay Filip | 31.10.2025 | 2003 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 35 | ||||
23 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 37 | ||||
24 | Krošlák Jakub | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
25 | Obtulovič Juraj | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 42 | ||||
26 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 43 | ||||
27 | Červenák Peter | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Jednotka Bratislava | 44 | ||||
28 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 45 | ||||
29 | Hajduch Marko | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 46 | ||||
30 | Šramko Marcel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 46 | ||||
31 | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | 52 | ||||
32 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 53 | ||||
33 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 54 | ||||
34 | Kovalík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | 57 | ||||
35 | Kravec Vladimír | 31.10.2025 | 2004 | M | TK Baník Prievidza | 62 | ||||
36 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 63 | ||||
37 | STZ | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | 66 | |||
38 | STZ | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | 79 | |||
39 | STZ | Vajgel Hugo | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 85 | |||
40 | STZ | Norrman Simon | 31.10.2025 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | 88 | |||
41 | STZ | Tóth Bence | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM Betliar | 90 | |||
42 | STZ | Schwarc David | 31.10.2025 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA | 93 | |||
43 | USP | Macháč Max Mikuláš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 94 | |||
44 | USP | Krnáč Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 109 | |||
45 | USP | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | 113 | |||
46 | USP | Mišenka Dodi | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 130 | |||
47 | USP | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | 157 | |||
48 | USP | Mazák Maxim | 31.10.2023 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 275 |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Novák Maxim | 09. 07. 2020 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 69 | |||||
2 | Garaj Bruno | 04. 07. 2020 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 72 | |||||
3 | Štancel Adrián | 07. 07. 2020 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 75 | |||||
4 | Sepeši Bastien | 04. 06. 2020 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 77 | |||||
5 | Safko Sebastián Jonáš | 19. 06. 2020 | 2005 | M | MŠK Poprad-Tatry | 83 | |||||
6 | Imrišek Lukáš | 25. 05. 2020 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | 87 | |||||
7 | Kompiš Tomáš | 04. 07. 2020 | 2003 | M | TK Žilina | 99 | |||||
8 | Novák Kristián Jakub | 10. 07. 2020 | 2005 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 105 | |||||
9 | Papuščák Šimon | 11. 06. 2020 | 2005 | M | TKM Martin | 109 | |||||
10 | Žilka Oliver Benjamin | 20. 06. 2020 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 128 | |||||
11 | Vaco Marek | 09. 07. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 | |||||
12 | Dubeň Matúš | 03. 07. 2020 | 2004 | M | TK Žilina | 165 | |||||
13 | Medveď Jakub | 14. 06. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 190 | |||||
14 | Melaga Samuel | 03. 06. 2020 | 2006 | D-ch | Lieskovský tenisový klub-LTC | 224 | |||||
15 | Přibáň Martin | 23. 06. 2020 | 2003 | M | TK Jednotka Bratislava | 275 | |||||
16 | Poritskyi Andrii | 31. 05. 2020 | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kopál Adrián | 25. 07. 2020 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 22 | |||||
2 | Hudák Max | 20. 07. 2020 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 39 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Berka Dalibor | 18. 07. 2020 12:33 | 2006 | D-ch | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Bušniak Matúš | 17. 07. 2020 09:43 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 61 | ||||
3 | Cimra Martin | 24. 07. 2020 08:25 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 88 | ||||
4 | Czinege Richard | 23. 07. 2020 22:51 | 2006 | D-ch | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
5 | Dvorský Daniel | 10. 07. 2020 13:58 | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | 228 | ||||
6 | Halahija Nathan André | 24. 07. 2020 06:12 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | 91 | ||||
7 | Chovanec Jakub | 21. 07. 2020 22:10 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 118 | ||||
8 | Jergič Daniel | 23. 07. 2020 14:43 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | ||||
9 | Kido Matúš | 23. 07. 2020 09:23 | 2005 | M | TK AS Trenčín | 133 | ||||
10 | Lazarčík Markus | 22. 07. 2020 11:23 | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | 56 | ||||
11 | Lupták Adam | 23. 07. 2020 18:28 | 2002 | M | MŠK Poprad-Tatry | 60 | ||||
12 | Magdolen Anton | 21. 07. 2020 12:17 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 18 | ||||
13 | Melicherík Tomáš | 24. 07. 2020 09:48 [N] | 2004 | M | TC Trnavský šport | 72 | ||||
14 | Minich Sebastián | 21. 07. 2020 16:55 | 2005 | M | 1.TC Humenné | 138 | ||||
15 | Mísař Aleš | 23. 07. 2020 20:09 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 36 | ||||
16 | Palčo Matej | 14. 07. 2020 20:35 | 2004 | M | TK Slávia STU Bratislava | 40 | ||||
17 | Partl Juraj | 17. 07. 2020 22:51 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 74 | ||||
18 | Potaš Kevin | 23. 07. 2020 14:19 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 29 | ||||
19 | Škoda David | 23. 07. 2020 23:36 | 2003 | M | TK Slovan Bratislava | 68 | ||||
20 | Smoleňák Hugo | 24. 07. 2020 07:19 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | 48 | ||||
21 | Verčík Ivo | 24. 07. 2020 06:30 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 20 | ||||
22 | Vlčko Karol | 23. 07. 2020 10:57 | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 23 |