' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090024 - TK Kúpele Piešťany
Miesto konania (adresa dvorcov):E. Belluša 2, Piešťany
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Šimo Pavol (A) Počet dvorcov:11
Zástupca rozhodcu:Orviský Ivan (B)   
Termín od:22.06.2020 Termín do:26.06.2020
Kontakt:Pavol Šimo
Kontakt tel.:mobil - 0903506086,
Kontakt e-mail:bausanit@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 06. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-21.06.2020 10:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-21.06.2020 10:00v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Šimo Pavol, ZVR: Orviský Ivan

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Dylan Bairo 
   22.06.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Patrik Richter 
   22.06.2020 09:30
4. Tomáš Krajčovič 
 
5. Filip Roman 
   22.06.2020 09:30
6. Richard Herman 
 
7. (9-16)Alex Adam Fano 
   22.06.2020 13:30
8. BYE 
 
9. (9-16)Alex Čech 
   22.06.2020 13:30
10. BYE 
 
11. Michal Vanta 
   22.06.2020 09:30
12. Jozef Karas 
 
13. Filip Urbánoš 
   22.06.2020 09:30
14. Lukáš Horváth 
 
15. (5-8)Jakub Vasky 
   22.06.2020 13:30
16. BYE 
 
17. (3-4)Lukáš Chren 
   22.06.2020 13:30
18. BYE 
 
19. Gabriel Gyén 
   22.06.2020 09:30
20. Markus Kollár 
 
21. Adam Andel 
   22.06.2020 09:30
22. Matúš Petráško 
 
23. (9-16)Peter Gallo 
   22.06.2020 13:30
24. BYE 
 
25. (9-16)Peter Danko 
   22.06.2020 15:00
26. BYE 
 
27. Timotej Chmelár 
   22.06.2020 11:00
28. Samuel Alexander Krajčír 
 
29. Samuel Vozár 
   22.06.2020 11:00
30. Martin Srpoň 
 
31. BYE 
   22.06.2020 15:00
32. (5-8)Samuel Trojan 
 
33. BYE 
   22.06.2020 15:00
34. (5-8)Michal Mikuš 
 
35. Filip Urban 
   22.06.2020 11:00
36. Ivan Luhový 
 
37. Sebastián Faga 
   22.06.2020 11:00
38. Adam Massalkhi 
 
39. BYE 
   22.06.2020 15:00
40. (9-16)Martin Krahulec 
 
41. BYE 
   22.06.2020 15:00
42. (9-16)Filip Lübeck 
 
43. Dominik Mačej 
   22.06.2020 11:00
44. Martin Frič 
 
45. Leon Sloboda 
   22.06.2020 11:00
46. Maksym Ivashko 
 
47. BYE 
   22.06.2020 15:00
48. (3-4)Radovan Kriško 
 
49. BYE 
   22.06.2020 15:00
50. (5-8)Šimon Dióssy 
 
51. Martin Bobošík 
   22.06.2020 11:00
52. Peter Lukáč 
 
53. Michal Tóth 
   22.06.2020 11:00
54. Boris Valuh 
 
55. BYE 
   22.06.2020 15:00
56. (9-16)Samuel Valko 
 
57. BYE 
   22.06.2020 15:00
58. (9-16)Matej Maruniak 
 
59. Adam Gombár 
   22.06.2020 11:00
60. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
61. Tomáš Fašung 
   22.06.2020 11:00
62. Alex Kardoš 
 
63. BYE 
   22.06.2020 15:00
64. (2)Marko Bekéni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bairo D.  Kriško R. 
   22.06.2020
2. BYE 
 
3. Kardoš A.  Mačej D. 
   22.06.2020
4. BYE 
 
5. Petráško M.  Čech A. 
   22.06.2020
6. Bobošík M.  Krahulec M. 
 
7. Srpoň M.  Valko S. 
   22.06.2020
8. BYE 
 
9. (3-4)Chren L.  Danko P. 
   22.06.2020
10. BYE 
 
11. Karas J.  Frič M. 
   22.06.2020
12. BYE 
 
13. Fano A.  Sloboda L. 
   22.06.2020
14. BYE 
 
15. BYE 
   22.06.2020
16. Urban F.  Luhový I. 
 
17. BYE 
   22.06.2020
18. Vozár S.  Fašung T. 
 
19. BYE 
   22.06.2020
20. Valuh B.  Kollár M. 
 
21. BYE 
   22.06.2020
22. Maruniak M.  Mikuš M. 
 
23. BYE 
   22.06.2020
24. (3-4)Trojan S.  Vasky J. 
 
25. BYE 
   22.06.2020
26. Faga S.  Krajčír S. 
 
27. BYE 
   22.06.2020
28. Horváth L.  Lukáč P. 
 
29. BYE 
   22.06.2020
30. Urbánoš F.  Tóth M. 
 
31. BYE 
   22.06.2020
32. (2)Dióssy Š.  Bekéni M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Bairo Dylan31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 2
2 Bekéni Marko31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 3
3 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
4 Kriško Radovan31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
5 Dióssy Šimon31.10.20222008S-chTK Mladosť Košice 7
6 Vasky Jakub31.10.20222008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
7 Trojan Samuel31.10.20202008S-chTJ Sokol Prešov 9
8 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 10
9 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
10 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 12
11 Krahulec Martin31.10.20202008S-chTK Senica 13
12 Gallo Peter31.10.20202008S-ch1.TK Rožňava 14
13 Lübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
14 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
15 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
16 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 19
17 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
18 Kardoš Alex31.10.20202008S-chTK HSC Piešťany 21
19 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
20 Luhový Ivan31.10.20222008S-chTK Púchov 26
21 Gombár Adam31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 27
22 Chmelár Timotej31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 29
23 Herman Richard31.10.20202008S-chTK ZZO Čadca 32
24 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
25 Vozár Samuel31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 36
26 Urban Filip31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 43
27 Gyén Gabriel31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 51
28 Massalkhi Adam31.10.20202008S-chTK Kúpele Piešťany 67
29 Sloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
30 Petráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
31 Frič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
32 Karas Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
33 Bobošík Martin31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
34 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
35STZKollár Markus31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
36 Valuh Boris31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
37STZHorváth Lukáš31.10.20212009M-chTK Mladosť Košice  
38STZLukáč Peter31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
39USPMačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany  
40USPRoman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
41USPFaga Sebastián31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
42STZTóth Michal31.10.20212009M-chTC EMPIRE Trnava  
43STZAndel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
44USPUrbánoš Filip31.10.20212009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
45USPVanta Michal31.10.20212009M-chTenisová akadémia Prešov  
46USPKrajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
47WCIvashko Maksym31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
48 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Paľko Adam04. 05. 20202009M-chTK Hriňová  
2Žembery Martin18. 05. 20202009M-chTK Tajch Nová Baňa  
3Lupták Richard12. 05. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
4Matušík Lukáš28. 04. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
5Sobihard Peter24. 05. 20202009M-chTK Inter Bratislava  
6Zelenák Ivan26. 04. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
7Lipták Matej20. 05. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav19. 06. 20202008S-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Štefány Jakub14. 06. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 23
3Valalik Christián11. 06. 20202009M-ch1.TC Humenné  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čillík Matej19. 06. 2020 15:312008S-chTŠ Advantage Bratislava 99
2Fedorov Luke20. 06. 2020 21:572008S-chTK Slovan Bratislava 58
3Ferenčík Michal17. 06. 2020 07:042008S-chTŠ Advantage Bratislava 55
4Glos Tomáš17. 06. 2020 08:072008S-chTK AS Trenčín 6
5Halás Vladimír21. 06. 2020 08:582009M-chAŠK Skalica  
6Hlóska Viktor18. 06. 2020 22:032009M-chMŠO Štúrovo  
7Kolodžej Filip15. 06. 2020 15:402009M-chTK Mladosť Košice  
8Konderla Filip13. 06. 2020 08:142008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
9Kostolný Sebastián21. 06. 2020 08:362009M-chTK Žilina  
10Lackovič Samuel10. 06. 2020 05:512009M-chŠK TC Dúbravka BA  
11Matunák Martin20. 06. 2020 22:162008S-chTK Slovan Bratislava 1
12Pajtáš Dávid22. 06. 2020 08:212008S-chTK Slovan Galanta 34
13Slašťan Tomáš21. 06. 2020 04:022008S-chFresh club Zvolen 41
14Slávik Daniel17. 06. 2020 06:492008S-chTK Petržalka 47
15Strompf Marko14. 06. 2020 16:132009M-chTK DRANaM Košice  
16Šuchter Martin09. 06. 2020 14:392008S-chTK DRANaM Košice 31
17Sýkora Samuel20. 06. 2020 23:172009M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Turóci Timotej21. 06. 2020 16:312009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
19Vancu Adrian21. 06. 2020 09:332009M-chTC DRACI Matúškovo  
20Varinský Tibor03. 06. 2020 19:402009M-chTK HSC Piešťany  
21Žikla Kristián18. 06. 2020 11:282008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk