' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080123 - TC Play Tennis Malinovo
Miesto konania (adresa dvorcov):Elfo Club , Družstevná 396 , 900 45 Malinovo
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kyselovič Michal (B) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Valo Patrik (C)   
Termín od:28.07.2020 Termín do:30.07.2020
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:mobil - 0918542116,
Kontakt e-mail:patrikvalo8@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 07. 2020 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-28.07.2020 12:00V mieste konania
mladšie žiačky3216-28.07.2020 8:30V mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, útecha, vyhodnotenie 
VR: Kyselovič Michal, ZVR: Valo Patrik

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Filip Konderla 
   28.07.2020
2. BYE 
 
3. Jakub Fleischmann 
   28.07.2020
4. Filip Kucharek 
 
5. Nicolas Jendrejský 
   28.07.2020
6. Jakub Jančula 
 
7. Timotej Vavro 
   28.07.2020
8. (5-8)Juraj Janáč 
 
9. (3-4)Luke Fedorov 
   28.07.2020
10. BYE 
 
11. Ivan Zelenák 
   28.07.2020
12. Marco Štefka 
 
13. Jakub Šujan 
   28.07.2020
14. Adrian Vancu 
 
15. BYE 
   28.07.2020
16. (5-8)Tomáš Krajčovič 
 
17. BYE 
   28.07.2020
18. (5-8)Samuel Lackovič 
 
19. Marko Bartovič 
   28.07.2020
20. Norbert Czinege 
 
21. Matteo Massi 
   28.07.2020
22. Lukáš Matušík 
 
23. BYE 
   28.07.2020
24. (3-4)Daniel Slávik 
 
25. (5-8)Vladimír Halás 
   28.07.2020
26. Samuel Papcun 
 
27. Timotej Nemček 
   28.07.2020
28. Peter Sobihard 
 
29. Marek Lukačeňa García 
   28.07.2020
30. William Bennett 
 
31. BYE 
   28.07.2020
32. (2)Timur Török 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Török T.  Fedorov L. 
   28.07.2020
2. BYE 
 
3. Fleischmann J.  Kucharek F. 
   28.07.2020
4. BYE 
 
5. Bartovič M.  Massi M. 
   28.07.2020
6. BYE 
 
7. Halás V.  Slávik D. 
   28.07.2020
8. Šujan J.  Bennett W. 
 
9. BYE 
   28.07.2020
10. Lukačeňa García M.  Jendrejský N. 
 
11. BYE 
   28.07.2020
12. Zelenák I.  Vancu A. 
 
13. BYE 
   28.07.2020
14. Czinege N.  Sobihard P. 
 
15. BYE 
   28.07.2020
16. (2)Konderla F.  Lackovič S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
2USPTörök Timur31.10.20202008S-chTKM Betliar 44
3 Slávik Daniel31.10.20202008S-chTK DRANaM Košice 47
4 Fedorov Luke31.10.20212008S-chTK Slovan Bratislava 58
5 Janáč Juraj31.10.20202008S-chFORTUNA Trnava 78
6 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
7 Krajčovič Tomáš31.10.20212009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
8USPHalás Vladimír31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
9 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
10 Bartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
11 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
12 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
14 Vancu Adrian31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
15 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
16USPVavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
17 Massi Matteo31.10.20212009M-chTC Topoľčany  
18 Czinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
19 Šujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
20 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
21 Štefka Marco31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky  
22USPNemček Timotej31.10.20212009M-chTC TALENT Bratislava  
23USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
24USPBennett William31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
25 Sobihard Peter31.10.20212009M-chTK Inter Bratislava  
26USPPapcun Samuel31.10.20212008S-chTA Edmund Pavlík Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Gróf Leonard27. 07. 2020 08:212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
2Harmata Michal28. 07. 2020 12:182008S-chŠK TC Dúbravka BA  
3Horváth Timur26. 07. 2020 18:272008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
4Jureňa Martin26. 07. 2020 21:332009M-chAŠK Skalica  
5Kalma Kevin28. 07. 2020 12:182009M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Kmeť Jakub28. 07. 2020 12:172009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
7Massalkhi Adam28. 07. 2020 12:172008S-chTK Kúpele Piešťany 67
8Oles Nikolas28. 07. 2020 12:182009M-chTenisová škola Pezinok  
9Roman Filip06. 07. 2020 14:522009M-chTC Play Tennis Malinovo  
10Vida Richard26. 07. 2020 15:572009M-chTK Spartak Komárno  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk