' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080123 - TC Play Tennis Malinovo
Miesto konania (adresa dvorcov):Elfo Club , Družstevná 396 , 900 45 Malinovo
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Koberec
Vrchný rozhodca:Valo Patrik (C) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Broošová Katarína (C)   
Termín od:22.02.2020 Termín do:24.02.2020
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:mobil - 0918542116,
Kontakt e-mail:patrikvalo8@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci2412-21.02.2020 10:00V mieste konania
mladšie žiačky2412-21.02.2020 11:00V mieste konania

Poznámky:

 rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Samuel Valko 
   23.02.2020 08:00
2. BYE 
 
3. Timotej Vavro 
   23.02.2020 08:00
4. BYE 
 
5. Lukáš Matušík 
   22.02.2020 17:00
6. Tomáš Kubička 
 
7. (5-8)Gabriel Gyén 
   23.02.2020 08:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Adam Gombár 
   23.02.2020 09:00
10. BYE 
 
11. Leonard Gróf 
   22.02.2020 17:00
12. William Bennett 
 
13. Martin Žembery 
   22.02.2020 18:15
14. Matej Kováč 
 
15. BYE 
   23.02.2020 09:00
16. (5-8)Adam Massalkhi 
 
17. BYE 
   23.02.2020 10:15
18. (5-8)Adam Frátrik 
 
19. Jakub Šujan 
   22.02.2020 18:15
20. Nicolas Jendrejský 
 
21. Samuel Alexander Krajčír 
   22.02.2020 19:15
22. Viktor Hlóska 
 
23. BYE 
   23.02.2020 10:15
24. (3-4)Richard Pleško 
 
25. BYE 
   23.02.2020 11:30
26. (5-8)Martin Verbovský 
 
27. Filip Kucharek 
   22.02.2020 19:15
28. Filip Roman 
 
29. Jakub Fleischmann 
   22.02.2020 20:15
30. Jakub Kmeť 
 
31. BYE 
   23.02.2020 11:30
32. (2)Martin Srpoň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Valko S.  Srpoň M. 
   23.02.2020
2. BYE 
 
3. Fleischmann J.  Matušík L. 
   23.02.2020
4. Kmeť J.  Gróf L. 
 
5. Krajčír S.  Roman F. 
   23.02.2020
6. Jendrejský N.  Kucharek F. 
 
7. Šujan J.  Žembery M. 
   23.02.2020
8. (2)Frátrik A.  Pleško R. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Valko Samuel31.10.20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
2 Srpoň Martin31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
3 Gombár Adam31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 27
4 Pleško Richard31.10.20202008M-chTK Žilina 38
5 Frátrik Adam31.10.20202008M-chTK Žilina 40
6 Gyén Gabriel31.10.20202008M-chTenis team Nové Zámky 51
7 Verbovský Martin31.10.20202008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
8 Massalkhi Adam31.10.20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
9 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
10 Roman Filip31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
11 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
12 Kucharek Filip31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
13 Kováč Matej31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
14 Kmeť Jakub31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
15 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
16 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18USPGróf Leonard31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
19USPVavro Timotej31.10.20212009M-chŠK TC Dúbravka BA  
20 Hlóska Viktor31.10.20212009M-chMŠO Štúrovo  
21USPŠujan Jakub31.10.20212009M-chTC Play Tennis Malinovo  
22USPBennett William31.10.20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPKubička Tomáš31.10.20212008M-chTC Play Tennis Malinovo  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Faga Sebastián18. 02. 2020 21:252009M-chTC EMPIRE Trnava  
2Halás Vladimír05. 02. 2020 19:152009M-chAŠK Skalica  
3Horváth Timur20. 02. 2020 18:282008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
4Ivashko Maksym19. 01. 2020 09:082008M-chTK Slávia STU Bratislava  
5Jureňa Martin19. 02. 2020 09:362009M-chAŠK Skalica  
6Kalma Kevin07. 02. 2020 11:272009M-chTK Slávia STU Bratislava  
7Kardoš Alex30. 01. 2020 16:452008M-chTK HSC Piešťany 21
8Kollár Markus13. 02. 2020 09:342009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Konderla Filip02. 02. 2020 09:422008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
10Kostolný Sebastián19. 02. 2020 12:422009M-chTK Žilina  
11Kovář Gregor19. 02. 2020 07:332008M-chLTC Leopoldov 25
12Krajčovič Tomáš21. 02. 2020 08:172009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
13Labanc Jakub17. 02. 2020 17:382009M-chTC Play Tennis Malinovo  
14Lackovič Samuel22. 01. 2020 20:552009M-chŠK TC Dúbravka BA  
15Luhový Ivan20. 02. 2020 14:502008M-chTK Púchov 26
16Lukáč Peter02. 01. 2020 18:592009M-chTJ Sokol Prešov  
17Massi Matteo18. 02. 2020 06:202009M-chTC Topoľčany  
18Oles Nikolas20. 02. 2020 21:482009M-chTenisová škola Pezinok  
19Paľko Adam17. 02. 2020 19:222009M-chTK Hriňová  
20Richter Patrik19. 02. 2020 19:292008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
21Slašťan Tomáš20. 01. 2020 19:152008M-chFresh club Zvolen 41
22Sýkora Samuel10. 02. 2020 10:552009M-chTK Slávia STU Bratislava  
23Urbánoš Filip19. 02. 2020 22:542009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
24Varinský Tibor18. 02. 2020 20:272009M-chTK HSC Piešťany  
25Žikla Kristián17. 02. 2020 21:532008M-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk