'
Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Elfo Club , Družstevná 396 , 900 45 Malinovo | |||
Trieda: | Turnaje detí do 8 rokov | Povrch: | Koberec | |
Vrchný rozhodca: | Valo Patrik (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Broošová Katarína (C) | |||
Termín od: | 14.12.2019 | Termín do: | 15.12.2019 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | patrikvalo8@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 12. 2019 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - chlapci | 24 | - | - | 14.12.2019 12:30 | V mieste konania |
deti - dievčatá | 24 | - | - | 14.12.2019 08:30 | V mieste konania |
Poznámky:
rozpis, správa, CH skupiny/hl.súťaž/útecha, D skupiny/hl.súťaž/útecha
VR: Valo Patrik, ZVR: Broošová Katarína
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vojsová Martina | 31.10.2020 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
2 | Koruk Emine Meyra | 31.10.2020 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
3 | USP | Dvorčáková Nina | 31.10.2021 !!! | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||
4 | USP | Matušková Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | ||||
5 | USP | Slabá Stela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slovan Bratislava | ||||
6 | USP | Slabá Alica | 31.10.2024 | 2015 | De-d | TK Slovan Bratislava | ||||
7 | Malatino Gaia | 31.10.2022 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
8 | USP | Bartáková Ella | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | ||||
9 | Žáčková Sára Lilien | 31.10.2020 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
10 | Hašková Nelka | 31.10.2020 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
11 | Jakubcová Nicol | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
12 | Szimandel Laura | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
13 | USP | Kulikova Ekaterina | 31.10.2022 !!! | 2013 | M-d | TK Petržalka | ||||
14 | Heinzová Tea | 31.10.2020 !!! | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
15 | Homolová Dominika | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK Nová generácia NMnV | |||||
16 | Gášpárová Natalia | 31.10.2022 !!! | 2012 | M-d | TK Petržalka | |||||
17 | Chudá Liana | 31.10.2022 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
18 | Šujanová Lukrécia | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
19 | Gajdošechová Karin Júlia | 31.10.2025 | 2013 | M-d | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Ráczová Nela | 31.10.2025 | 2013 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo | |||||
21 | Romanová Natália | 31.10.2024 | 2012 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
22 | Talianová Amy | 31.10.2020 !!! | 2012 | M-d | Play Tennis-Bedminton Malinovo |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Blašková Nikola | 06. 12. 2019 08:40 | 2012 | M-d | TK Nová Dubnica | |||||
2 | Gróf Isabella | 12. 12. 2019 19:28 | 2013 | M-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
3 | Kutejová Natália | 09. 12. 2019 13:45 | 2013 | M-d | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
4 | Tajtáková Izabela | 05. 12. 2019 14:36 | 2012 | M-d | Tenis Komplex Košice | |||||
5 | Tarasovičová Tamara | 09. 12. 2019 17:49 | 2012 | M-d | TK HSC Piešťany |