' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:MEMORIÁL IVANA LICHNERA
Miesto konania (adresa dvorcov):Rekreačná 3, 900 42 Dunajská Lužná
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:8
Zástupca rozhodcu:Kratochvíla Filip (C)   
Termín od:11.07.2020 Termín do:13.07.2020
Kontakt:Ondrej Hraško
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0907627131,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 07. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-10.07.2020 10:15Nobelovo nám. 6
mladšie žiačky4824-10.07.2020 10:00Nobelovo nám. 6

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie 
VR: Hasaj Ján, ZVR: Kratochvíla Filip

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Gregor Kovář 
   11.07.2020 13:30
2. BYE 
 
3. Jakub Jančula 
   11.07.2020 09:45
4. Norbert Czinege 
 
5. Filip Roman 
   11.07.2020 09:45
6. Michal Harmata 
 
7. Lukáš Matušík 
   11.07.2020 09:45
8. (5-8)Samuel Alexander Krajčír 
 
9. (3-4)Daniel Slávik 
   11.07.2020 09:45
10. Vladimír Halás 
 
11. Samuel Lackovič 
   11.07.2020 09:45
12. Adam Andel 
 
13. Marek Lukačeňa García 
   11.07.2020 09:45
14. Ivan Zelenák 
 
15. po vyžrebovaní odhlásený 1 
   11.07.2020 09:45
16. (5-8)Juraj Janáč 
 
17. (5-8)Tomáš Tóth 
   11.07.2020 09:45
18. Richard Lupták 
 
19. Dominik Gibala 
   11.07.2020 11:00
20. Martin Žembery 
 
21. Dominik Mačej 
   11.07.2020 11:00
22. Nicolas Jendrejský 
 
23. Jakub Fleischmann 
   11.07.2020 11:00
24. (3-4)Dávid Pajtáš 
 
25. (5-8)Michal Ferenčík 
   11.07.2020 11:00
26. Nikolas Oles 
 
27. Marko Bartovič 
   11.07.2020 11:00
28. Leonard Gróf 
 
29. Martin Jureňa 
   11.07.2020 11:00
30. Timotej Turóci 
 
31. BYE 
   11.07.2020 13:30
32. (2)Tomáš Fašung 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kovář G.  Lackovič S. 
   12.07.2020 12:00
2. BYE 
 
3. Gróf L.  Fleischmann J. 
   12.07.2020 12:00
4. Mačej D.  Jureňa M. 
 
5. Lukačeňa García M.  Lupták R. 
   12.07.2020 12:00
6. Krajčír S.  Roman F. 
 
7. BYE 
   12.07.2020 12:00
8. (2)Gibala D.  Pajtáš D. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kovář Gregor31.10.20222008S-chLTC Leopoldov 25
2 Fašung Tomáš31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 33
3 Pajtáš Dávid31.10.20222008S-chTK Slovan Galanta 34
4 Slávik Daniel31.10.20222008S-chTK Petržalka 47
5 Ferenčík Michal31.10.20222008S-chTŠ Advantage Bratislava 55
6 Janáč Juraj31.10.20222008S-chFORTUNA Trnava 78
7 Tóth Tomáš31.10.2020 !!!2008S-chTK Slávia STU Bratislava 99
8 Krajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
9 Mačej Dominik31.10.20212009M-chTK Kúpele Piešťany  
10 Turóci Timotej31.10.20212009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
11 Lackovič Samuel31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
12 Andel Adam31.10.20212009M-chTK Slávia SPU Nitra  
13 Gibala Dominik31.10.20212009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
14 Roman Filip31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
15 Žembery Martin31.10.20212009M-chTK Tajch Nová Baňa  
16 Matušík Lukáš31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
17USPHalás Vladimír31.10.20212009M-chTK 77 Skalica  
18USPLupták Richard31.10.20212009M-chTJ Sokol Prešov  
19USPBartovič Marko31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
20 Lukačeňa García Marek31.10.20212009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
21 Jendrejský Nicolas31.10.20212009M-chTenisový klub Dúbravka BA  
22 Gróf Leonard31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
23 Jureňa Martin31.10.20212009M-chAŠK Skalica  
24 Fleischmann Jakub31.10.20212009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
25USPCzinege Norbert31.10.20212009M-chHi-Ten TAC D. Streda  
26 Jančula Jakub31.10.20212009M-chTOP Tenis Bratislava  
27USPHarmata Michal31.10.20222008S-chTenisový klub Dúbravka BA  
28USPOles Nikolas31.10.20212009M-chTenisová škola Pezinok  
29USPZelenák Ivan31.10.20212009M-chTC DRACI Matúškovo  
30 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20212009M-chSlovenský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Čillík Matej09. 07. 2020 18:472008S-chTŠ Advantage Bratislava 99
2Fedorov Luke10. 07. 2020 10:092008S-chTK Slovan Bratislava 58
3Hlóska Viktor03. 07. 2020 08:042009M-chMŠO Štúrovo  
4Horváth Lukáš11. 07. 2020 19:552009M-chTK Mladosť Košice  
5Horváth Timur09. 07. 2020 11:012008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
6Jasenák Lukáš21. 06. 2020 21:102008S-chTK Petržalka 42
7Kmeť Jakub09. 07. 2020 21:242009M-chTK Petržalka  
8Konderla Filip07. 07. 2020 20:172008S-chTenisový klub Dúbravka BA 24
9Kucharek Filip10. 07. 2020 10:002009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
10Lipták Matej04. 07. 2020 22:262009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
11Lukáč Peter06. 07. 2020 15:092009M-chTJ Sokol Prešov  
12Massalkhi Adam09. 07. 2020 20:352008S-chTK Kúpele Piešťany 67
13Richter Patrik08. 07. 2020 22:162008S-chTenisový klub Dúbravka BA 22
14Sobihard Peter10. 07. 2020 08:082009M-chTK Inter Bratislava  
15Srpoň Martin08. 07. 2020 20:472008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
16Štefány Jakub02. 07. 2020 19:512008S-chTK Slovan Bratislava 23
17Štefka Marco08. 07. 2020 20:252008S-chTenis team Nové Zámky  
18Šujan Jakub09. 07. 2020 10:322009M-chTC Play Tennis Malinovo  
19Tóth Bruno Robert09. 07. 2020 11:132009M-chMŠO Štúrovo  
20Tóth Michal09. 07. 2020 20:572009M-chTC EMPIRE Trnava  
21Urbánoš Filip08. 07. 2020 22:052009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
22Valko Samuel09. 07. 2020 09:362008S-chTenisový klub Dúbravka BA 18
23Vancu Adrian08. 07. 2020 22:522009M-chTC DRACI Matúškovo  
24Žikla Kristián05. 07. 2020 21:532008S-chTK Žilina 35


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk