Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080104 - TK Petržalka | |||
Názov turnaja: | TŠP CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Paluš Radovan (B) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Sirota Peter (C) | |||
Termín od: | 08.02.2020 | Termín do: | 10.02.2020 | |
Kontakt: | Eva Kratochvílová | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0911355812, | |||
Kontakt e-mail: | tkpetrzalka@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 06. 02. 2020 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
staršie žiačky | 48 | 24 | - | 07.02.2020 10:00 | klubovňa Nobel. nám |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Paluš Radovan, ZVR: Sirota Peter
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Nováková V. Škoricová M. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Scheberová L. Vorčáková M. | ||||
6:1 6:2 | |||||
4. | Salaiová V. Siváková A. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Margočová L. Parízeková L. | |||
6:4 6:3 | |||||
6. | Chabadová T. Sazonová E. | 16 8 SF F | |||
7. | Kolesárová J. Kučíková K. | ||||
5:7 6:3 10:7 | |||||
8. | Martišová M. Pravdová T. | 16 8 SF F | |||
9. | Vavrová Y. Kovarčíková K. | ||||
6:4 3:6 10:3 | |||||
10. | Košecká G. Hetešová S. | 16 8 SF F | |||
11. | Haňdiaková E. Kováčová E. | ||||
6:2 6:4 | |||||
12. | (3-4) | Petrovičová N. Flimelová K. | 16 8 SF F | ||
13. | Bab D. Batáry N. | ||||
6:3 6:2 | |||||
14. | Vilčeková D. Kozolková L. | 16 8 SF F | |||
15. | Belanská L. Žabková K. | ||||
6:4 6:3 | |||||
16. | (2) | Potičná V. Vatlavicová M. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Nováková Vanessa | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 14 | ||||
2 | Vatlavicová Monika | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 19 | ||||
3 | Margočová Lara | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 27 | ||||
4 | Flimelová Kristína | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | 31 | ||||
5 | Hetešová Sophie | 31.10.2024 | 2006 | D-d | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 32 | ||||
6 | USP | Petrovičová Nella | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Petržalka | 35 | |||
7 | USP | Potičná Vivienne | 31.10.2024 | 2006 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 39 | |||
8 | Škoricová Martina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 42 | ||||
9 | Parízeková Laura | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Ratufa Levice | 49 | ||||
10 | Gaburová Natália | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Slovan Bratislava | 50 | ||||
11 | Chabadová Timea | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | TKM Martin | 51 | ||||
12 | Gubík Amanda | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Lokomotíva Bánov | 53 | ||||
13 | USP | Košecká Gabriela | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK 77 Skalica | 57 | |||
14 | Berceliová Emma | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Hi-Ten TAC D. Streda | 58 | ||||
15 | Vavrová Yasmin | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Petržalka | 59 | ||||
16 | Buranská Nina | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK Slávia SPU Nitra | 60 | ||||
17 | Husárová Silvia | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK Hriňová | 65 | ||||
18 | USP | Belanská Lea | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK HSC Piešťany | 68 | |||
19 | Kolesárová Jessica | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | 73 | ||||
20 | Kučíková Kiara Nina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 74 | ||||
21 | Pravdová Terézia | 31.10.2025 | 2007 | D-d | VTC Pezinok | 93 | ||||
22 | Sazonová Evelina | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 112 | ||||
23 | Haňdiaková Ester | 31.10.2025 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 121 | ||||
24 | Kozolková Lenka | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 132 | ||||
25 | Obetková Tamara | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 132 | ||||
26 | USP | Žabková Kiara | 31.10.2024 | 2007 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 139 | |||
27 | USP | Bab Dominika Elizabeth | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 139 | |||
28 | Martišová Michaela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | VTC Pezinok | 139 | ||||
29 | Vilčeková Daniela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 146 | ||||
30 | Batáry Nicol | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 205 | ||||
31 | Vorčáková Miriam | 31.10.2023 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 215 | ||||
32 | Hrnčiarová Natália | 31.10.2021 !!! | 2007 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 226 | ||||
33 | Scheberová Lucia | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 226 | ||||
34 | Kováčová Emília | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 242 | ||||
35 | Šatánková Valentína | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 252 | ||||
36 | USP | Mikocziová Petra | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK PROFI Senec | 272 | |||
37 | USP | Turza Viktória | 31.10.2025 | 2007 | D-d | JH Tenis Akadémia Bratislava | 272 | |||
38 | USP | Salaiová Vanesa | 31.10.2024 | 2008 | D-d | JJ Tenis Trnava | ||||
39 | USP | Siváková Adela | 31.10.2024 | 2008 | D-d | TC Moravský Svätý Ján |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Kovarčíková Katarína | 08. 02. 2020 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 30 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Beláňová Ela | 04. 02. 2020 19:55 | 2007 | D-d | TK Jednotka Bratislava | 149 | ||||
2 | Borguľová Sandra | 06. 02. 2020 22:07 | 2007 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 78 | ||||
3 | Borš Ella | 06. 02. 2020 20:42 | 2006 | D-d | TK Tennis Classic Bratislava | 84 | ||||
4 | Burma Kseniia | 05. 02. 2020 15:38 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
5 | Čačová Tereza | 02. 02. 2020 18:02 | 2008 | D-d | TK Inter Bratislava | 239 | ||||
6 | Čambálová Ema | 07. 01. 2020 12:29 | 2006 | D-d | OZ Slávia Trnava | 96 | ||||
7 | Cíleková Nicol | 06. 02. 2020 09:56 | 2007 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Čuboňová Lucia | 06. 02. 2020 21:51 | 2006 | D-d | JJ Tenis Trnava | 63 | ||||
9 | Daubnerová Ivana | 07. 02. 2020 08:38 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | |||||
10 | Dekanová Vanessa | 06. 02. 2020 19:10 | 2006 | D-d | LTC Leopoldov | 34 | ||||
11 | Faglicová Nina | 29. 12. 2019 09:18 | 2006 | D-d | TK Tvrdošín | 164 | ||||
12 | Gáliková Terezka | 03. 02. 2020 09:32 | 2008 | D-d | TK Petržalka | 117 | ||||
13 | Gross Timea | 21. 01. 2020 17:53 | 2008 | D-d | TK Mladosť Košice | 252 | ||||
14 | Hrbáňová Simona | 29. 01. 2020 16:12 | 2007 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
15 | Chudová Michaela | 03. 02. 2020 18:23 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | 157 | ||||
16 | Jakubcová Katarína | 04. 02. 2020 18:07 | 2007 | D-d | STK Martin Priekopa | 54 | ||||
17 | Kadlečíková Simona | 27. 01. 2020 10:00 | 2007 | D-d | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Karasová Emma | 06. 02. 2020 17:22 | 2006 | D-d | Šport Park Lúčky | 9 | ||||
19 | Konderlová Natália | 02. 02. 2020 09:48 | 2008 | D-d | Tenisový klub Dúbravka BA | 111 | ||||
20 | Kováčiková Nina | 06. 02. 2020 21:28 | 2007 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 55 | ||||
21 | Kročková Natália | 06. 02. 2020 19:06 | 2008 | D-d | TC EMPIRE Trnava | 94 | ||||
22 | Kucbelová Kristína | 07. 02. 2020 07:03 | 2007 | D-d | TK TENNis FUN B.Bystrica | 44 | ||||
23 | Líšková Barbora | 05. 02. 2020 12:05 | 2006 | D-d | TA M. Ryšavého Bojnice | 69 | ||||
24 | Mončeková Sára | 06. 02. 2020 19:12 | 2007 | D-d | TK Meteor Hlohovec | |||||
25 | Petríková Dominika | 06. 02. 2020 09:18 | 2008 | D-d | TC BASELINE Banská Bystrica | 88 | ||||
26 | Pindúrová Vivien | 03. 02. 2020 19:52 | 2008 | D-d | Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||||
27 | Pohánková Mia | 04. 02. 2020 18:12 | 2008 | D-d | TK Slovan Bratislava | 82 | ||||
28 | Ráčková Sanja | 25. 12. 2019 12:10 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 272 | ||||
29 | Sevald Nikol | 06. 02. 2020 10:11 | 2008 | D-d | OZ Talent NiZa Bratislava | 98 | ||||
30 | Simonová Sophia | 04. 02. 2020 07:22 | 2006 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 41 | ||||
31 | Sopková Lucia | 04. 02. 2020 15:36 | 2007 | D-d | JJ Tenis Trnava | 55 | ||||
32 | Štibrányová Natália | 06. 02. 2020 20:59 | 2006 | D-d | Tenis team Nové Zámky | 62 | ||||
33 | Vallová Karin | 06. 02. 2020 16:47 | 2008 | D-d | TK Slávia STU Bratislava | 146 | ||||
34 | Vránová Katarína | 28. 01. 2020 14:28 | 2007 | D-d | TŠ Advantage Bratislava | 272 |