' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:TŠP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Sirota Peter (C)   
Termín od:29.02.2020 Termín do:03.03.2020
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-28.02.2020 9:30klubovňa Nobel. nám
mladší žiaci3216-28.02.2020 9:30klubovňa Nobel. nám

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie CH/D
VR: Hasaj Ján, ZVR: Sirota Peter

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Martin Matunák 
   29.02.2020 12:30
2. Adam Gombár 
 
3. Tomáš Fašung 
   29.02.2020 12:30
4. Richard Herman 
 
5. Martin Frič 
   29.02.2020 12:30
6. Peter Danko 
 
7. Filip Lübeck 
   29.02.2020 12:30
8. (5-8)Samuel Trojan 
 
9. (3-4)Radovan Kriško 
   29.02.2020 13:45
10. Leon Sloboda 
 
11. Martin Krahulec 
   29.02.2020 13:45
12. Matej Maruniak 
 
13. Patrik Richter 
   29.02.2020 13:45
14. Alex Adam Fano 
 
15. Samuel Alexander Krajčír 
   29.02.2020 13:45
16. (5-8)Tomáš Glos 
 
17. (5-8)Jakub Vasky 
   29.02.2020 15:00
18. Tibor Varinský 
 
19. Jozef Karas 
   29.02.2020 15:00
20. Filip Konderla 
 
21. Kristián Žikla 
   29.02.2020 15:00
22. Alex Čech 
 
23. Jakub Štefány 
   29.02.2020 15:00
24. (3-4)Lukáš Chren 
 
25. (5-8)Michal Mikuš 
   29.02.2020 16:15
26. Timotej Chmelár 
 
27. Matúš Petráško 
   29.02.2020 16:15
28. Michal Lipovský 
 
29. Samuel Valko 
   29.02.2020 16:15
30. Martin Srpoň 
 
31. Matej Kováč 
   29.02.2020 16:15
32. (2)Marko Bekéni 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Bekéni M.  Glos T. 
   29.02.2020 19:00
2. BYE 
 
3. Sloboda L.  Petráško M. 
   29.02.2020 16:00
4. Maruniak M.  Krahulec M. 
 
5. (3-4)Čech A.  Mikuš M. 
   29.02.2020 16:00
6. Richter P.  Štefány J. 
 
7. Ivashko M.  Matunák M. 
   29.02.2020 16:00
8. Frič M.  Karas J. 
 
9. Herman R.  Žikla K. 
   29.02.2020 16:09
10. Fano A.  Kriško R. 
 
11. Konderla F.  Fašung T. 
   29.02.2020 17:00
12. (3-4)Danko P.  Chren L. 
 
13. Krajčír S.  Varinský T. 
   29.02.2020 17:00
14. Srpoň M.  Valko S. 
 
15. BYE 
   29.02.2020 19:00
16. (2)Vasky J.  Trojan S. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Matunák Martin31.10.20222008S-chTK Slovan Bratislava 1
2 Bekéni Marko31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 3
3 Chren Lukáš31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 4
4 Kriško Radovan31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
5 Glos Tomáš31.10.20202008S-chTK AS Trenčín 6
6 Vasky Jakub31.10.20202008S-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
7 Trojan Samuel31.10.20202008S-chTJ Sokol Prešov 9
8 Mikuš Michal31.10.20222008S-chTK Baník Prievidza 10
9 Maruniak Matej31.10.20202008S-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
10 Čech Alex31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 12
11 Krahulec Martin31.10.20202008S-chTK Senica 13
12 Lübeck Filip31.10.20202008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
13 Danko Peter31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 17
14 Valko Samuel31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 18
15 Fano Alex Adam31.10.20222008S-chTK HSC Piešťany 19
16 Srpoň Martin31.10.20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 20
17 Richter Patrik31.10.20202008S-chŠK TC Dúbravka BA 22
18 Štefány Jakub31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 23
19 Konderla Filip31.10.20222008S-chŠK TC Dúbravka BA 24
20 Gombár Adam31.10.20202008S-chTenis team Nové Zámky 27
21 Chmelár Timotej31.10.20202008S-chTC EMPIRE Trnava 29
22 Herman Richard31.10.20202008S-chTK ZZO Čadca 32
23 Fašung Tomáš31.10.20202008S-chTK Slovan Bratislava 33
24 Žikla Kristián31.10.20202008S-chTK Žilina 35
25STZSloboda Leon31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
26STZPetráško Matúš31.10.20212009M-chTK Žilina  
27STZKaras Jozef31.10.20212009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
28STZFrič Martin31.10.20212009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
29USPKrajčír Samuel Alexander31.10.20212009M-chTK Jednotka Bratislava  
30USPVarinský Tibor31.10.20212009M-chTK HSC Piešťany  
31USPKováč Matej31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
32USPLipovský Michal31.10.20212009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Vozár Samuel05. 01. 20202008S-chTK Slovan Bratislava 36
2Gyén Gabriel31. 12. 20192008S-chTenis team Nové Zámky 51
3Verbovský Martin31. 12. 20192008S-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
4Massalkhi Adam03. 01. 20202008S-chTK Kúpele Piešťany 67
5Horváth Timur01. 01. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava 82
6Jabcon Richard04. 01. 20202008S-chTK Profitennis Academy Prešov  
7Horváth Lukáš06. 01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
8Valuh Boris01. 01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
9Mačej Dominik09. 02. 20202009M-chTK Kúpele Piešťany  
10Kollár Markus31. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
11Lukáč Peter02. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
12Turóci Timotej30. 12. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
13Tóth Michal01. 01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
14Roman Filip03. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
15Gibala Dominik29. 12. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
16Rendek Jakub17. 01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
17Faga Sebastián07. 01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
18Žembery Martin29. 12. 20192009M-chTK Tajch Nová Baňa  
19Lupták Richard03. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
20Halás Vladimír04. 01. 20202009M-chAŠK Skalica  
21Kucharek Filip08. 01. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
22Jureňa Martin08. 01. 20202009M-chAŠK Skalica  
23Petrik Martin30. 12. 20192009M-chMŠK Poprad-Tatry  
24Jura Michal11. 01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
25Kmeť Jakub10. 01. 20202009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
26Kostolný Sebastián30. 12. 20192009M-chTK Žilina  
27Lackovič Samuel06. 01. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
28Jendrejský Nicolas29. 12. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
29Matušík Lukáš31. 12. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
30Bartovič Marko29. 12. 20192009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
31Gróf Leonard09. 01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
32Urbánoš Filip29. 12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
33Oles Nikolas26. 01. 20202009M-chTenisová škola Pezinok  
34Krajčovič Tomáš05. 01. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
35Korgo Denis10. 02. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
36Zelenák Ivan19. 01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
37Ivashko Maksym03. 01. 20202008S-chTK Slávia STU Bratislava  
38Lipták Matej01. 01. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
39Matucha Ján11. 01. 20202008S-chBratislavský tenisový zväz  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav24. 02. 2020 12:202008S-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bobošík Martin27. 02. 2020 21:002009M-chTC Topoľčany  
3Gallo Peter18. 02. 2020 18:372008S-ch1.TK Rožňava 14
4Jasenák Lukáš26. 02. 2020 20:122008S-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
5Kalma Kevin28. 02. 2020 06:422009M-chTK Slávia STU Bratislava  
6Kardoš Alex13. 02. 2020 13:592008S-chTK HSC Piešťany 21
7Luhový Ivan25. 02. 2020 14:542008S-chTK Púchov 26
8Massi Matteo26. 02. 2020 10:312009M-chTC Topoľčany  
9Pajtáš Dávid27. 02. 2020 09:422008S-chTK Slovan Galanta 34
10Pleško Richard15. 02. 2020 21:582008S-chTK Žilina 38
11Slašťan Tomáš20. 01. 2020 19:252008S-chFresh club Zvolen 41
12Slávik Daniel22. 02. 2020 15:342008S-chTK DRANaM Košice 47
13Sýkora Samuel26. 02. 2020 23:102009M-chTK Slávia STU Bratislava  
14Tankovič Tomáš27. 02. 2020 22:102008S-chTK Slávia STU Bratislava 48
15Vancu Adrian25. 02. 2020 18:372009M-chTC DRACI Matúškovo  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk