www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

       

Detail oficiálnej TL pre rok 2020

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080104 - TK Petržalka
Názov turnaja:TŠP CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo námestie 6, 851 01 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Zatiaľ neurčený Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Zatiaľ neurčený   
Termín od:29.02.2020 Termín do:03.03.2020
Kontakt:Ľubomír Kurek
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0903859361,
Kontakt e-mail:info@tspetrzalka.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 28. 02. 2020 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladšie žiačky3216-28.02.2020 9:30klubovňa Nobel. nám
mladší žiaci3216-28.02.2020 9:30klubovňa Nobel. nám

Poznámky:

 

Prihlásení hráči v termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Balušík Branislav29.12. 20192008M-chTK Sparta Považská Bystrica 16
2Bartovič Marko29.12. 20192009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
3Bobošík Martin29.12. 20192009M-chTC Topoľčany  
4Čech Alex29.12. 20192008M-chTK Slovan Bratislava 12
5Danko Peter02.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 17
6Faga Sebastián07.01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
7Fano Alex Adam31.12. 20192008M-chTK HSC Piešťany 19
8Fašung Tomáš13.01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 33
9Frič Martin29.12. 20192009M-chOZ ŠK Odema Púchov  
10Gibala Dominik29.12. 20192009M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
11Gróf Leonard09.01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
12Gyén Gabriel31.12. 20192008M-chTenis team Nové Zámky 51
13Halás Vladimír04.01. 20202009M-chAŠK Skalica  
14Herman Richard31.12. 20192008M-chTK ZZO Čadca 32
15Horváth Lukáš06.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
16Horváth Timur01.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 82
17Chmelár Timotej13.01. 20202008M-chTC EMPIRE Trnava 29
18Chren Lukáš08.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 4
19Ivashko Maksym03.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava  
20Jabcon Richard04.01. 20202008M-chTK Profitennis Academy Prešov  
21Jasenák Lukáš29.12. 20192008M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná 42
22Jendrejský Nicolas29.12. 20192009M-chŠK TC Dúbravka BA  
23Jura Michal11.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
24Jureňa Martin08.01. 20202009M-chAŠK Skalica  
25Karas Jozef09.01. 20202009M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
26Kardoš Alex10.01. 20202008M-chTK HSC Piešťany 21
27Kmeť Jakub10.01. 20202009M-chTenis-Bedminton klub D. Lužná  
28Kollár Markus31.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
29Konderla Filip12.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 24
30Kostolný Sebastián30.12. 20192009M-chTK Žilina  
31Krahulec Martin06.01. 20202008M-chTK Senica 13
32Krajčír Samuel Alexander29.12. 20192009M-chTK Jednotka Bratislava  
33Krajčovič Tomáš05.01. 20202009M-chŠKM Nádeje Trakovice  
34Kriško Radovan07.01. 20202008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 5
35Kucharek Filip08.01. 20202009M-chTK Tennis Classic Bratislava  
36Lackovič Samuel06.01. 20202009M-chŠK TC Dúbravka BA  
37Lipták Matej01.01. 20202009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
38Lübeck Filip31.12. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 15
39Luhový Ivan02.01. 20202008M-chTK Púchov 26
40Lukáč Peter02.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
41Lupták Richard03.01. 20202009M-chTJ Sokol Prešov  
42Maruniak Matej29.12. 20192008M-chTC BASELINE Banská Bystrica 11
43Massalkhi Adam03.01. 20202008M-chTK Kúpele Piešťany 67
44Massi Matteo10.01. 20202009M-chTC Topoľčany  
45Matucha Ján11.01. 20202008M-chBratislavský tenisový zväz  
46Matušík Lukáš31.12. 20192009M-chTK LOVE 4 tennis Bratislava  
47Mikuš Michal06.01. 20202008M-chTK Baník Prievidza 10
48Pajtáš Dávid03.01. 20202008M-chTK Slovan Galanta 34
49Petráško Matúš02.01. 20202009M-chTK Žilina  
50Petrik Martin30.12. 20192009M-chMŠK Poprad-Tatry  
51Pleško Richard06.01. 20202008M-chTK Žilina 38
52Rendek Jakub17.01. 20202009M-chTK Mladosť Košice  
53Richter Patrik13.01. 20202008M-chŠK TC Dúbravka BA 22
54Roman Filip03.01. 20202009M-chTC Play Tennis Malinovo  
55Slávik Daniel04.01. 20202008M-chTK DRANaM Košice 47
56Srpoň Martin06.01. 20202008M-chTK Slávia STU Bratislava 20
57Štefány Jakub14.01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 23
58Sýkora Samuel29.12. 20192009M-chTK Slávia STU Bratislava  
59Tankovič Tomáš29.12. 20192008M-chTK Slávia STU Bratislava 48
60Tóth Michal01.01. 20202009M-chTC EMPIRE Trnava  
61Trojan Samuel02.01. 20202008M-chTJ Sokol Prešov 9
62Turóci Timotej30.12. 20192009M-chTK Tatran 2007 Prešov  
63Urbánoš Filip29.12. 20192009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
64Valko Samuel29.12. 20192008M-chŠK TC Dúbravka BA 18
65Valuh Boris01.01. 20202009M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica  
66Vancu Adrian19.01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
67Varinský Tibor29.12. 20192009M-chTK HSC Piešťany  
68Vasky Jakub10.01. 20202008M-chTC Slávia UPJŠ Košice 8
69Verbovský Martin31.12. 20192008M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 57
70Vozár Samuel05.01. 20202008M-chTK Slovan Bratislava 36
71Zelenák Ivan19.01. 20202009M-chTC DRACI Matúškovo  
72Žembery Martin29.12. 20192009M-chTK Tajch Nová Baňa  
73Žikla Kristián29.12. 20192008M-chTK Žilina 35
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Slašťan Tomáš20.01. 2020 19:252008M-chFresh club Zvolen 41


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk